Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
nawigacja - gadżet ?
Autor Wiadomość
Google 
Maestro GPS

Wysłany: 2014-05-21, 13:08   

gmpl, naprawdę mało jeżdżę.

no_taki 
Maestro GPS

Wysłany: 2014-05-21, 14:56   

Od początku navi używam wyłacznie do nawigowania. Kupiłem moje stare Mio przed wyjazdem za granicę i okazało się nagle, że frajer ze mnie bo była wyposazona wyłacznie w mapę Polski. Trzeba więc bylo przejść błyskawiczny kurs odblokowywania, wgrywania oprogramowania etc...
Navi uzywam minimalistycznie: wyłacznie komunikaty nawigacyjne, ostrzezenia o fotoradarach stacjonarnych i pojedynczy ding przy przekroczeniu predkości ( co się wbrew pozorom bardzo przydaje szczegolnie, gdy człowiek zmęczony jest długa trasą i przegapia znaki ).
Do tego CB radio i czasem żona z boku, więc i tak słów pada tyle, że normalny, prosty jak budowa cepa chłop nie jest w stanie ich ogarnąć :-P .
CB używam wyłacznie poza miastami, w miastach jest potworny bałagan w eterze, a do tego cóż mi z informacji, że na Poziomkowej przed szkoła suszą, lesli nie mam bladego pojęcia gdzie owa Poziomkowa jest :mrgreen: , więc wyciszam CB i słucham wyłacznie komunikatow z navi ( i zony oczywiście , bowiem niestety pomimo wielu prób, ściszenie zony okazało się niewykonalne :mrgreen: )

czarodziej79 
Waypoint
chomik: czarodziej79

Wysłany: 2014-05-23, 00:19   

jacekp1313 napisał/a:
P.S. Podobny wątek: http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=14788
Może połączyć ? Decyzje zostawiam Tobie

Pomimo że moja pierwsza nawigacja była kupiona właśnie jako gadzet to niełączmy tematów.
A kupiona jako gadzet bo wtedy nikt niemyslał o androidzie i tabletach.

Pierwsza navia nv35 i odrazu szał i szukanie do czego to wogóle jest, wspomne ze autem jezdziłem tylko po bułki do sklepu a mimo to trzeba wrzucic auto mape, tom toma i co tam sie nawineło :)
Ale jak to wszystko pogodzić? Trzeba jakies menu wgrac :)
To niebardzo, tamto tez cos niepasuje i chyba trzeba usiąść i cos własnego zrobić.
A przy okazji szukania to i gry jakies sie trafiły. Jak trafił sie player to trzeba i film jakiś przerobić. Muzyke sprawdzić na tym pudełku małym.
I jak poszło to wszystko co sie dało na nim odpalić.

A teraz? Tablet do neta, gier i internetu. Telefon do dzwonienia.
A nawigacja?? Jak sama nazwa wskazuje, do doprowadzenia do celu.
:-) Obecnie LARK 50.3

Odpowiedz do tematu