Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
PRZEKRĘTY W BIEDRONKOWCACH
Autor Wiadomość
gizmo121
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 18:55   

grzew napisał/a:
satan9, tan link co dałeś - to jest ta akira z biedronki ?

w zestawie nie ma ladowarki sieciowej,tak jak w zestawach z biedrony,wiec chyba ten sam zestaw ;]

goblin 
Navi Expert

Wysłany: 2008-03-03, 19:41   

To jest napewno ten sam zestaw.
Przynajmniej wszystko wyglada jak u mnie ;-)

Zanim zadasz pytanie, upewnij sie, ze Twoj problem nie byl jeszcze poruszany na forum. Uzyj funkcji SZUKAJ
FAQ - tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujace Cie pytania (w trakcie przygotowania).

grzew 
Waypoint

Wysłany: 2008-03-04, 18:40   

Odpisali komuś na e-mail, bo mi nie!

kecaj 
azymut

Wysłany: 2008-03-05, 01:47   

Witam
Mnie się 3-go udało kupić Akirkę w Biedronce. Byłem pod sklepem tuż przed otwarciem sklepu. Po wejściu do środka walę w kierunku gabloty, gdzie są takie rzeczy, a tu ani jednej akirki. :-/ Dopiero, kiedy spytałem się kierowniczki o nawigację z oferty ta łaskawie z magazynu przyniosła mi jedną sztukę.... "a rzeczewiście mamy jakąś nawigacje... zapominałam...". :-) . Przypuszczam, że opócz mnie w tej biedronie nikt się nie załapał więcej...
A co do Akirki - już odblokowana :-) Wszystko hula pięknie :mrgreen:

Pozdrawiam

jjgarcia
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2008-03-05, 15:12   

Witam
Ja równiez nabylem akirke z biedronki z pamietnego rzutu 3.03 ale nie powiem zdobylem ja tylko dzieki temu , że moj kuzyn prowadzi salonik prasowy w biedornce i byl jeszcze przed otwarciem :mrgreen: ale z tego co opowiadal szly szybciej niz ciepłe bułeczki ;-)

coolderka 
Waypoint
Zielony Akirek

Wysłany: 2008-03-05, 16:52   

harry napisał/a:
grzew napisał/a:
harry, a jakie jeszcze markety polecasz ?

Ktoś tu pisał o RTVEUROAGD promocja do 11 marca za ... a zresztą masz cytat: "Akira 3512-A3 w RTVEUROAGD za 379 zł - reklama w dodatku do Wyborczej,promocja do 11 marca lub wyczerpania zapasów"
No i zajrzyj na Allegro.
Swoją pierwszą 517 kupiłem np. w Auchan, zrobili kilkugodzinną przecenę.
Szukajcie a znajdziecie :mrgreen:
poszłam, a jakże, do Biedronki. nie było ani jednaj sztuki. 40 minut dzwonienia i okazuje sie, że w całej stolicy i okolicach nie ma nawet pół sztuki. no cóż, nie dziwię się teraz, jak czytam temat...
poszukałam i w RTVEuroAGD okazuje się, że 517 jest o te stówkę droższa. ale tylko w trzech sklepach w Warszawie... no to myk, do autobusu, stówę odżałuję [nie zakochałam sie wtedy w Akirce, stan ten przejawiam dopiero od rozpakowania pudełka ;)]. i co mówi Pan w Euro? a tak, mamy jedną sztukę, uszkodzoną. po prostu sie nie włącza. nie sprzedała się, niestety. ale czego ja szukam, jakich to staroci? 517 już od roku nie produkują, a oni już z półtora temu przestali je sprowadzać. przecież teraz jest już dużo lepszy model! nie chciałam odżałować drugiej stówy na lepszy model... na pożegnanie Pan powiedział, żebym udała się do Auchana obok i zobaczyła, tam czasem robią promocje.
od wejścia do strefy z elektroniką Auchana zaczął się do mnie uśmiechać mój obecny Akir 517. za jedyne 349 peelenów - dołożyłam więc do Biedronkowego interesu całe 50 i mam zasilacz sieciowy i gwarancji jeszcze 24 miesiące. :)

gizmo121
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 16:21   

Oto co otrzymalem od Biura z biedronki,odpowiedz na moj mejl z irytacja.

Cytat:
Szanowny Panie,

w imieniu Dyrekcji firmy Jeronimo Martins Dystrybucja chciałabym podziękować za kontakt z Biurem Biedronka. Każdy sygnał ze strony naszych Klientów, dotyczący działalności sklepów BIEDRONKA oraz towarów w nich sprzedawanych, jest dla nas bardzo ważny i dokładnie analizowany przez kierownictwo firmy.
Informuję, iż Pana uwagi, związane z zakupem nawigacji satelitarnej GPS AKIRA zostały przekazane do osób, które z ramienia firmy decydują o zaopatrzeniu sklepów w w/w produkty.

Proszę jednak zwrócić uwagę, iż produkty promocyjne są zwykle w limitowanych ilościach i nie możemy gwarantować ich dostępności dla wszystkich zainteresowanych. Pomimo starannie zaplanowanego podziału tego typu produktów na sklepy, istnieje możliwość szybkiej wyprzedaży – tym bardziej, że dokładamy wszelkich starań, aby produkty sprzedawane w sieci sklepów Biedronka były najwyższej jakości – a tym samym atrakcyjne dla nabywców.

Biorąc jednak pod uwagę Pana sugestie i potrzeby, postaramy się powtórzyć sprzedaż nawigacji satelitarnej w najbardziej atrakcyjnej cenie, w najbliższych miesiącach.

Z poważaniem

Katarzyna Bxxxx
Biuro Biedronka

Nazwisko zaiXXXowalem.

Pozdro :-)

goblin 
Navi Expert

Wysłany: 2008-03-06, 16:29   

satan9 napisał/a:
w najbliższych miesiącach

Nalezy wiec uzbroic sie w cierpliwosc i czekac.

Zanim zadasz pytanie, upewnij sie, ze Twoj problem nie byl jeszcze poruszany na forum. Uzyj funkcji SZUKAJ
FAQ - tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujace Cie pytania (w trakcie przygotowania).

harry 
Maestro GPS
Szukaj-czytaj-pytaj

Wysłany: 2008-03-06, 17:02   

satan9 napisał/a:
Nalezy wiec uzbroic sie w cierpliwosc i czekac.

Phi, daj spokój :mrgreen:
"postaramy się powtórzyć sprzedaż nawigacji satelitarnej w najbardziej atrakcyjnej cenie"

goblin 
Navi Expert

Wysłany: 2008-03-06, 17:09   

harry napisał/a:
Phi, daj spokój :mrgreen:

Alez to mialo zabrzmiec z ironia w moim poscie :mrgreen:
A takze z nadzieja dla tych, ktorym nie udalo sie kupic ;-)

harry 
Maestro GPS
Szukaj-czytaj-pytaj

Wysłany: 2008-03-06, 17:12   

goblin napisał/a:
to mialo zabrzmiec z ironia w moim poscie

aleś to ukrył między wierszami... :mrgreen:

goblin 
Navi Expert

Wysłany: 2008-03-06, 17:14   

harry napisał/a:
aleś to ukrył między wierszami... :mrgreen:

ma sie ten dar :-D

gizmo121
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-06, 17:39   

Subtelnie napisali ze bedzie kolejna promocja dla pracownikow,nowe haslo reklamowe

"Biedronka,nie dla...klientow" :D

Hukkle
Maestro GPS
Akira512

Wysłany: 2008-03-08, 09:54   

BlastXX napisał/a:
idę do kasy a ziomek który stał obok mnie już był przy kasie ale od drugiej strony, patrzę a laska rzuca text "oo to pan" wydaje mu wszystkie 3 !! Akiry, zapłacił i poszedł.

To pewnie był ten kolega ;-)
Co ciekawe na Allego nie ma ani jednej Akiry w wersji z Biedronki.

goblin 
Navi Expert

Wysłany: 2008-03-08, 10:31   

Hukkle napisał/a:
Co ciekawe na Allego nie ma ani jednej Akiry w wersji z Biedronki.

To dziwne, bo byly jeszcze jakis temu.. pewnie teraz sprzedaja juz odblokowane ;-)

Odpowiedz do tematu