Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
PRZEKRĘTY W BIEDRONKOWCACH
Autor Wiadomość
BlastXX
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 16:25   

ja zaraz napisze maila a oprócz tego poszukam w necie gdzie mogę zadzwonić i pojade im po rajtach, kij z tym że kupiłem ale dawanie sztuki na sklep w dzielnicy w której mieszka dużo ludu to jest zwyczajne robienie ludzi w balona,
wystarczy że jedna faja w biedronce dostała 50 zł od allegrowego cwaniaczka i on odebrał wszystkie akiry tak jak ten ******** w odwiedzonej przeze mnie biedronce.

biedronka sucks, żabka rządzi :lol: :mrgreen: :lol:

gizmo121
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 16:46   

Tutaj macie do regionalnych i do glownego a raczej gównego biura Biedrony

http://www.biedronka.pl/str/2/i/11.php

Zapraszam do pisania e-maili z kazdego konta jakie posiadacie,z konta brata,siostry,ojca,matki,babki,dziadka,dziewczyny,kochanki,kochanka,pasierbicy i co tam chcecie....

Moze ktos skleci cos i wklei,tak aby juz byl gotowiec na nastepnych:D

Moze jeszcze mejla do TVN24 do Uwagi i do Polsatu ???

EDIT:

Nie naibac sie z glupiego :cry:
Ostatnio zmieniony przez gizmo121 2008-03-03, 17:43, w całości zmieniany 1 raz  

KaBoBeK
azymut

Wysłany: 2008-03-03, 17:06   

grzew napisał/a:
UWAGA!!!
<post zawiera treści bulwersujące>

Ja byłem dziś w 3 biedronkach. I nie dostałem akiry - zrobiłem ponad 300 km. żeby ją kupić i nic z tego.

W pierwszej biedronce: Warka ul. Warszawska 19. (nie ukrywajmy - mam prawo to opisać)

Stałem przed biedronką od 6:30 - byłem pierwszy.
Do godz 7 zebrało się ok 15 osób.
Wchodzę do sklepu i biegnę do gabloty - a tam ni hu.a //nie ma// Patrze, a jakiś gość wchodzi na zaplecze - no to ja za nim i on dostaje mapę od kierownika więc mówię, że ja też chcę a ta wredna Pi... sobie ze mnie kpi i mówi, że nie ma a tymczasem widzę, że leżą GPSy nieudolnie przykryte plakatami. Pokazuję palcem, że są i że chcę jedną! A ona mnie mówi, że to są jej. To pytam się dlaczego towar nie został wystawiony, do gabloty - a ona, że tam jest kartka - że towar dostępny u kierownika (poszedłem sprawdziłem a tam napisane, że towar dostępny przy kasie). ehh... szkoda gadać jakie przekręty - nie wiem co mam robić - ale napewno tego tak nie zostawię.

:arrow: zdam relację z tego co zrobiłem i jakie były skutki - po sprawie.

Heh, Kolego dzwoniłem do tego samego marketu o 10:30 i rozmawiałem z kierownikiem. Powiedział że są 4 sztuki, więc zapytałem czy może mi jedną odłożyć bo trochę do Warki mam, więc żeby nie jechał na darmo. Powiedział, że mu praca miła i nie odłoży bo potem ludzie mają pretensje. No cóż jak 4 sztuki to trzeba sie wybrać pomyślałem. Więc samochód i jazda. Do Warki mam ok 35km więc byłem pare minut po 11. Na miejscu dowiedziałem się, że JUŻ nie ma Akirek. Więc za telefon i do kierownika marketu. Sprawdził i mówi, że wedle jego komputera powinna być jeszcze jedna sztuka. Zaprosiłem go na sklep(gdzie się znajdowałem) i faktycznie już nie było bo jakiś starszy Pan właśnie przechodził się z Nią po sklepie w koszyku.. Tak, więc "grzecznie" podziękowałem i wróciłem do domu. Podsumowując zrobiłem wycieczkę krajoznawczą o długości 70km. Pozdrawiam pracowników "Biedronki".

Robert de Clair 
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 17:21   

i do papieża, też powinien się tym zainteresować Akira w papamobile

ile kątów ma Twój brat,siostra,ojciec.... ;)
napisalem maila z każdego kąta w pokoju, innym proponuję wysyłać maila z KONTA

(znow nie moglem sie powstrzymać)

bravamw 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2008-03-03, 17:24   

Kurcze w Rudzie Śląskiej też przyszły 4 sztuki .
:cry: :cry: :cry:

Kamil36 
azymut

Wysłany: 2008-03-03, 17:24   

Ja dzisiaj byłem od 6:30 i o 7:00 otworzyli biedronkę to ja odrazu do gablotek jest to wołam kierownika i on mi daje moją akire a to była tylko jedna na sklepię a tu jakiś facet że da 330 zł jak jemu ją sprzeda

grzew 
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 17:30   

KaBoBeK, to ciekawe bo ja byłem tam rano i nie dostałem. Bardzo Ciekawa sprawa!

grzew 
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 17:37   

satan9 napisał/a:
Moze jeszcze mejla do TVN24 do Uwagi i do Polsatu ???

To byłoby już przesadą - aczkolwiek się należy xD

TVN24.pl : kontakt@tvn24.pl

gizmo121
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 17:46   

Robert de Clair napisał/a:
i do papieża, też powinien się tym zainteresować Akira w papamobile

ile kątów ma Twój brat,siostra,ojciec.... ;)
napisalem maila z każdego kąta w pokoju, innym proponuję wysyłać maila z KONTA

(znow nie moglem sie powstrzymać)

jak juz sie czepiamy bledow to napisz mi jak mam napisac tego maila ? umiem tylko e-maile pisac

goblin 
Navi Expert

Wysłany: 2008-03-03, 17:49   

Ale offtop robicie... gdzie jest moderator? 8-)

navigator : czyta z zaciekawieniem... :)
Ostatnio zmieniony przez navigator 2008-03-03, 23:21, w całości zmieniany 1 raz  

Robert de Clair 
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 17:52   

mail czyli list piszemy za pomocą długopisika na karteczce ;)
tu nie chodziło o błąd, tylko o błond. Troszkę dystansu.

Co do szablonu dla leniwych, to myślę, że zdecydowanie WZMOCNIŁO by to całą akcję. Część ludzi z lenistwa nie wyśle, a jak będzie miała szablon z "wpisz swój @mail i kliknij na wyślij" to naczialstwo biedronki zostanie zasypane takowymi.

Pozdrawiam, i nie gniewaj się ;)

grzechu73
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 18:14   

ja po wizytach o 7 rano w 3 biedronkach we Wrocławiu pojechałem do Tesco do Magnolii i kupiłem za 399 smartagps 320 za 399! I wole jego niz Akirę z Bierdoneczki :-)

gizmo121
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 18:20   

Nie gniewam sie 8-)

Ja tyle naskrobałem na szybko i poszło :-)

e-mail: biedronka_biuro@jmpolska.com

Tytuł:Promocja marcowa Nawigacji GPS.

Tresc:

Cytat:

Witam.
Pisze do Panstwa w kwestii aktualnej promocji w sklepach Biedronka rozpoczynajacej sie od dnia 3.3.2008.
W ofercie macie Panstwo wiele ciekawych towaru min. Nawigacje GPS Akira,która jest w promocyjnej cenie.

Cena ta wielce Mnie zacheciła do kupna,ale realia okazały się zupełnie inne od Tych,które panuja w normalnych sklepach.
Otóż sytuacja,która zastałem była dziwna a zarazem wynikało z niej iż promocja nawigacji jest dla klientów,realia były inne,byłem świadkiem sytuacji w której kasjerka wyciagała zpod kasy 3szt. i dawała je znajomemu,na moje zapytanie czy sa jeszcze dostałem odpowiedz niekulturalna i odpychajaca.
Okazało się ze nie ma wiecej.

Przegladajac fora interentowa na temat nawigacji,mozna przeczytac jak to procownicy handlowali poza sklepem,sprzedawali znajomym i to juz w dniu dostawy (piatek,sobota).Wiele osob jedyne co zastało na pułce to kurz i nic pozatym.Jest wiele opisów o sprzedawaniu na lewo,w magazynie,badz znajomym...

Zadaje pytanie czy promocje organizowane przez sklep sa dla klientów czy pracownikow i ich rodzin,aby mogli zarobić sprzedajac je z zyskiem na allegro,swistaku lub eBayu.

Pozdrawiam.
Rozgniewany klient

za bledy nie odpowiadam,nie mam checi na myslenie dzisiaj.
Ostatnio zmieniony przez gizmo121 2008-03-03, 18:57, w całości zmieniany 1 raz  

gizmo121
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 18:23   

grzechu73 napisał/a:
ja po wizytach o 7 rano w 3 biedronkach we Wrocławiu pojechałem do Tesco do Magnolii i kupiłem za 399 smartagps 320 za 399! I wole jego niz Akirę z Bierdoneczki :-)

hm.. mowisz wroclaw ???
Tu jest Twoja akira,a ty jej szukasz :-P
http://allegro.pl/item321...kira_mm512.html

grzew 
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 18:24   

satan9, tan link co dałeś - to jest ta akira z biedronki ?

Odpowiedz do tematu