Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
PRZEKRĘTY W BIEDRONKOWCACH
Autor Wiadomość
BlastXX
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 08:04   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Witam :), dostałem Akirę <jupi> i wcale nie było łatwo, tak jak pisałem pod obstrzałem były 3 biedronki. Przyłażę o 6:45 pod sklep i żywej duszy to se myśle że ludzie olali i nie wiedzą co traca :P, minutę przed otwarciem już stało ze mną 2 kolesi, laska otwarła, wlazłem do biedrony a tu telefon od brata że drapnął już nawigację więc wlazłem se kupić colę, idę do kasy a ziomek który stał obok mnie już był przy kasie ale od drugiej strony, patrzę a laska rzuca text "oo to pan" wydaje mu wszystkie 3 !! Akiry, zapłacił i poszedł. Jakby nie fakt że wiedziałem że i tak Akirka jest już moja zrobiłbym tam niezły burdel :), co to ma być po to są znaki zakazu przy kasach zeby ludzie od strony sklepu do nich szli. Koleś miał widocznie ustawione te 3 nawigacje.
U brata w sklepie też na początku nie było nikogo a przed otwarciem stało już z 12 osób za nim :D, na sklepie były 2 nawigacje, jedna zapakowana w pudle a druga w gablotce, jeden ziomek rzucał się strasznie że ma tam odłożoną jedną ale mój brat mu ją zwinął sprzed nosa i po sprawie :D. W biedronce do której poszedł ojciec była tylko jedna sztuka więc podziękowoł... :-/

Jaja jak nie wiem :D ale przynajmniej wiem jak się kiedyś papier toaletowy kupowało :D życzę powodzenia :D

PS. dla mnie to i tak jest paradoks, żeby tylko tyle sztuk było na jeden sklep... :shock:

navi 
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 08:53   

we wrocławiu mozna zapomniec o kupnie akiry wszystko poszlo sam widzialem cwaniaczkow co to puzniej na allegro sprzedaja wiec zadzwonilem do centrali biedronki w lubiniu i zapytalem jak to mozliwe ze we wroclawiu gdzie na jednej dzielnicy mieszka 100tys ludzi byly tylko 2 akiry a reklame jak robili to z wielkim rozmachen jak by mieli tych akir ze 100 na kazdym sklepie kobieta powiedziala ze od rana miala juz sporo telefonow w tej sprawie i ze zglosi to do warszawy bo prawdopodobnie wiekszasc akir nie ujrzalo swiatla dziennego i na sklepie sie nie pokazaly poszly po znajomych kierownictwa oraz po cwaniaczkach z allegro no coz takie zycie nie masz ukladow nic nie kupisz w promocji masz uklady to se na allegro pochandlujesz :lol:

Waldi33 
Waypoint
użyszkodnik

Wysłany: 2008-03-03, 09:19   

navi napisał/a:
prawdopodobnie wiekszasc akir nie ujrzalo swiatla dziennego i na sklepie sie nie pokazaly poszly po znajomych

Obawiam się, że nie tylko w kwestii Akiry, tak się dzieje. Jest sporo innych rzeczy, które albo nie pojawiają sie wcale na sklepie, albo 1 sztuka. Z tym , że w większości przypadków, nikt nie robi dymu, bo nikomu tak nie zależy jak na Akirce.

SmartGPS 310

BlastXX
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 09:28   

navi napisał/a:
kobieta powiedziala ze od rana miala juz sporo telefonow w tej sprawie i ze zglosi to do warszawy bo prawdopodobnie wiekszasc akir nie ujrzalo swiatla dziennego i na sklepie sie nie pokazaly poszly po znajomych kierownictwa oraz po cwaniaczkach z allegro

No dokładnie i tak pewnie było, tylko ciekawe czy to coś da, każdy pewnie w sklepie skasował te akiry zaraz po godz 7:00 żeby było że klienci wykupili a jak było na serio wie tylko ten kto tam gnił od 6:45 :) i nikt nikogo sprawdzał nie będzie. Tak jak u mnie od tygodnia trąbili że jedna już jest zarezerwowana dla kierowcy z biedronki... pff.. to niech skubaniec stoi w kolejce a nie "kradnie" klientom sprzed nosa przy pomocy znajomości :D

marek126 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2008-03-03, 13:05   

A ja kupiłem w Auchan Sosnowiec mm 517 w cenie 299zł była promocja.Chyba się biedronki wystraszyli ;-) Teraz juz 399zł

grzechu73
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 13:41   zamiast akiry - smartgps sg320

Obleciałem we Wrocku 3 Bierdnki (w pierwszej byłem przed 7)
1. Kozanów -Dokerska - 0 sztuk na sklepie - 5 chętnych - po wielu zapytaniach- okazuje się, ze jest 1 na zapleczu- pudło rozpakowane- i dyskusja komu ma się należe z tych 5 chętnych. Ja nie kupiłem :-(
2. Lotnicza- 0 sztuk, ponoc nie dowieźli
3. Popowicka - 0 sztuk, były chyba 4 ( ja byłem o 7,30 - więc nie kupiłem)
4. Okolice placu Pereca- 0 sztuk o 7.00 - ponoc nie dowieźli

Olałem Bierdonkę, pojechałem do Tesco do Magnolii - i ot promocja Smartgps sg320- za 399. Dopłaciłem 100 ale mam szybszy i dokładniejszy sprzęt.

goblin 
Navi Expert

Wysłany: 2008-03-03, 14:41   

Mi sie udalo kupic Akirke tylko dzieki temu, ze znajomy pracuje w biedronce.. tak to bym nawet sie nie wysilal... slyszalem tylko, ze od 6:00 czekal juz koles pod sklepem, zeby kupic.. i chyba mu sie udalo ;-)

Zanim zadasz pytanie, upewnij sie, ze Twoj problem nie byl jeszcze poruszany na forum. Uzyj funkcji SZUKAJ
FAQ - tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujace Cie pytania (w trakcie przygotowania).

grzew 
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 15:15   

UWAGA!!!
<post zawiera treści bulwersujące>

Ja byłem dziś w 3 biedronkach. I nie dostałem akiry - zrobiłem ponad 300 km. żeby ją kupić i nic z tego.

W pierwszej biedronce: Warka ul. Warszawska 19. (nie ukrywajmy - mam prawo to opisać)

Stałem przed biedronką od 6:30 - byłem pierwszy.
Do godz 7 zebrało się ok 15 osób.
Wchodzę do sklepu i biegnę do gabloty - a tam ni hu.a //nie ma// Patrze, a jakiś gość wchodzi na zaplecze - no to ja za nim i on dostaje mapę od kierownika więc mówię, że ja też chcę a ta wredna Pi... sobie ze mnie kpi i mówi, że nie ma a tymczasem widzę, że leżą GPSy nieudolnie przykryte plakatami. Pokazuję palcem, że są i że chcę jedną! A ona mnie mówi, że to są jej. To pytam się dlaczego towar nie został wystawiony, do gabloty - a ona, że tam jest kartka - że towar dostępny u kierownika (poszedłem sprawdziłem a tam napisane, że towar dostępny przy kasie). ehh... szkoda gadać jakie przekręty - nie wiem co mam robić - ale napewno tego tak nie zostawię.

:arrow: zdam relację z tego co zrobiłem i jakie były skutki - po sprawie.

ksiecio 
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 15:37   

grzew napisał/a:
UWAGA!!!
<post zawiera treści bulwersujące>

Ja byłem dziś w 3 biedronkach. I nie dostałem akiry - zrobiłem ponad 300 km. żeby ją kupić i nic z tego.

W pierwszej biedronce: Warka ul. Warszawska 19. (nie ukrywajmy - mam prawo to opisać)

Stałem przed biedronką od 6:30 - byłem pierwszy.
Do godz 7 zebrało się ok 15 osób.
Wchodzę do sklepu i biegnę do gabloty - a tam ni hu.a //nie ma// Patrze, a jakiś gość wchodzi na zaplecze - no to ja za nim i on dostaje mapę od kierownika więc mówię, że ja też chcę a ta wredna Pi... sobie ze mnie kpi i mówi, że nie ma a tymczasem widzę, że leżą GPSy nieudolnie przykryte plakatami. Pokazuję palcem, że są i że chcę jedną! A ona mnie mówi, że to są jej. To pytam się dlaczego towar nie został wystawiony, do gabloty - a ona, że tam jest kartka - że towar dostępny u kierownika (poszedłem sprawdziłem a tam napisane, że towar dostępny przy kasie). ehh... szkoda gadać jakie przekręty - nie wiem co mam robić - ale napewno tego tak nie zostawię.

:arrow: zdam relację z tego co zrobiłem i jakie były skutki - po sprawie.

sugeruję byś podjechał do biedronki w mniejszej miejscowości (najpierw zadzwoń) napewno dostaniesz...:)

grzew 
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 15:51   

ksiecio, objechałem wszystkie biedronki w okolicy - naprawdę !! zrobiłem 300 km

gizmo121
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-03, 15:58   

No to co Panowie i Panie zmasowany atak na sktzynk epocztowa Biedronki w zwiazku z promocja tylko dla znajomych pracownikow biedrony :oops: ???

Ja zaraz napisze mejla i wysylam a co:D

harry 
Maestro GPS
Szukaj-czytaj-pytaj

Wysłany: 2008-03-03, 16:01   

grzew napisał/a:
zrobiłem 300 km

Aleś desperat :mrgreen:
Może jednak poszukaj w innych marketach nieco droższej lub tu http://allegro.pl/item322...sandomierz.html

grzew 
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 16:05   

harry, a jakie jeszcze markety polecasz ?

harry 
Maestro GPS
Szukaj-czytaj-pytaj

Wysłany: 2008-03-03, 16:13   

grzew napisał/a:
harry, a jakie jeszcze markety polecasz ?

Ktoś tu pisał o RTVEUROAGD promocja do 11 marca za ... a zresztą masz cytat: "Akira 3512-A3 w RTVEUROAGD za 379 zł - reklama w dodatku do Wyborczej,promocja do 11 marca lub wyczerpania zapasów"
No i zajrzyj na Allegro.
Swoją pierwszą 517 kupiłem np. w Auchan, zrobili kilkugodzinną przecenę.
Szukajcie a znajdziecie :mrgreen:

grzew 
Waypoint

Wysłany: 2008-03-03, 16:16   

satan9 napisał/a:
No to co Panowie i Panie zmasowany atak na sktzynk epocztowa Biedronki w zwiazku z promocja tylko dla znajomych pracownikow biedrony :oops: ???

Ja zaraz napisze mejla i wysylam a co:D

popieram akcję !! Również nie kupiłem

Odpowiedz do tematu