Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BladeX
2011-05-28, 15:57
navroad nr470 i programy nawigacyjne
Autor Wiadomość
pavel007
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2015-07-14, 16:36   

Niestety mam wgrany najnowszy - jak i AM, i z nim i bez niego (wył.) mam taki o to komunikat:

edit: wgrałem aktualizacje firmwaru ze strony navroada - jak narazie godzina pracy nawigacji bez zawieszki, jeśli nie napiszę tu to znaczy że pomogło :)

Felix57 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2022-01-31, 16:31   

Witam

Postanowiłem podzielić się z wami z moją przygodą z navroad 470, może się komuś przyda.

Otóż ze dwa tygodnie temu kolega przyniósł mi w/w nawigację z prośbą o wgranie czegoś dla córki gdyż automapa się wyłącza.
Postanowiłem uruchomić na niej Igo.
Jak się zorientowałem że nie ma tam możliwości ustawienia ścieżki dostępu zdałem sobie sprawę że może mi się nie udać uruchomić Igo z przycisku GPS. Postanowiłem eksperymentować na własnej karcie.
Kiedy już zwątpiłem że nic nie udało mi się znaleźć w necie. wykonałem następujące czynności:
1 . Zainstalowałem na karcie automapę polski z zaznaczeniem pliku navroad exe i uruchomiłem ją i zaraz zamknąłem.
2. przekopiowałem Igo i nadałem mu nazwy Eutomapa EU i plik Automapa.exe, zmieniając oryginalny plik automapy dodając z przodu dwie 1
3. karta do navi i eureka Igo się uruchomiło,
4. Po sformatowaniu oryginalnej karty i kopi tak przygotowanego Igo na tą kartę,i zonk Igo się nie uruchomiło.
5. Dopiero ponowna instalacja Automapy po zmianie nazw Igo (na inne niż w automapie), uruchomienie jej i zaraz zamknięcie jej, nadanie nazwy Igo jak w automapie zadziałało ponownie
Plik z Automapą można usunąć

Odpowiedz do tematu