Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
tt - skrypt do odmrażania
Autor Wiadomość
jacekp1313 
Maestro GPS
T700+NE

Wysłany: 2013-05-24, 11:56   

TT nie ma żadnego "pliku odpowiedzialnego za komunikację z satelitą" - po prostu odczytuje dane z odbiornika GPS (podobnie jak każdy inny program)

A skrypt startowy tylko przestawia ustawienia w panelu sterowania - czyli robi to, co Bismar zalecił Ci wykonać ręcznie (widocznie TT nie potrafi zarządzać wygaszaniem ekranu)

[ Dodano: 2013-05-24, 13:04 ]
A Twój model jest dośc specyficzny - niby ma WinCE5, a AM chodzi w wersji na 4.2, w dodatku po przeóbce... http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=12759

Spróbuj TT na WinCE4.2 http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=34093 - może się inaczej zachowa (ale dopiero po teście nowych ustawień w panelu sterowania)

tygrys28 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-05-25, 21:27   

NIESTETY, Dzięki Wszystkim za pomoc. Becker 7916 to chyba największa porażka jeśli chodzi o nawki. Trudno może cos znajdę w każdym razie TT na tym wynalazku nie pójdzie. Bede jeszcze „szukał" a jakby ktoś miał pomysł, Bardzo proszę o pomoc.. Jeszce raz dzięki wszystkim za zainteresowanie to naprawdę szczególny przypadek.

tygrys28 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-05-25, 22:12   

Jest mi Bardzo smutno i wstyd ale od miesiąca nie moge sobie poradzic z problemem zawieszania sie programu TT na becker 7916, próbowałem chyba juz wszystkiego korzystam z navcore 7.910 mapki pieknie sie wgrywaja slicznie chodzi w kilka sekund łapie sygnał i po ok minucie po prostu ZAMARZA, dopiero puknięcie w ekran pobudza go do działania wgrywanie i podanie scieżki przez RUN tez nic nie zmieniło, OSTATNIA nadzieje w waszej pomocy...POMOCY.. moze ktoś potrafi napisac oddzialny skrypt który odświeza ekran np po ok 90 sekund?... Próbowałem wszystkiego odmrazanie, i inne códa nic nie pomaga moze ktos spotkał sie z podobnym przypadkiem ale w nawigacji BEDKER 7916

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2013-05-27, 14:52 ]
------------------------------------------------------------------------------------------
Wydzieliłem z wątku TT7 - Działa na PNA!
Proszę o przestrzeganie regulaminu forum - punkt 4

overconscious 
Waypoint

Wysłany: 2021-11-21, 15:45   

Definitywne rozwiązanie problemu zamarzania opisałem tutaj: http://www.my-navia.pl/vi...p=493650#493650

Działa zawsze i wszędzie.

Odpowiedz do tematu