Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Garmin dezl 760 - bootloop - czy ktoś ma FW?
Autor Wiadomość
ma_ko
Waypoint

Wysłany: 2021-01-19, 11:42   Garmin dezl 760 - bootloop - czy ktoś ma FW?

Witam, garmin jak w temacie, po uruchomieniu dochodzi do napisu loading maps i logo garmin (a nieraz już szybciej) i resetuje się od nowa. Komputer nie wykrywa

Jedyne co to przy uruchomieniu jak przytrzymam prawy dolny róg ekranu to pojawia się napis system na górze i menedzerze urządzen pojawia się Garmin USB DEVICE. Po jakiś 15-20s system zmienia się na loading i nawiagacja resetuje się...

Czy mógłby mi ktoś z tym pomóc? Dzięki z góry

dix62 
Waypoint

Wysłany: 2021-05-28, 08:40   

Komputer Windows nie widzi urządzenia ?
Zainstaluj to >>>http://download.garmin.co...rivers_2312.exe

Resztę Update programem Garmin Express

cosmogames 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2021-06-09, 11:46   

Witam.chciałbym się dowiedziec czy ten plik pomógł?bo mam tak samo jak opisana sytuacja.U mnie w menadżerze wykrywa garmin devices ale jak napis system znika to też znika urządzenie w menadżerze.a w tym krótkim czasie co urządzenie jest widoczne to garmin express nie wykrywa urządzenia.może ktoś ma inne rozwiązanie tej sytuacji?

cosmogames 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2021-06-09, 13:09   Garmin Dezl 760 LM-restartuje się przy ladowaniu map

Witam.Mam taki wielki problem z Garmin Dezl 760 LM.
Aktualizowałem Garmine express wszystko szło ładnie zrestartowało się a teraz garmin uruchamia się do wgrywania map(loadin map) i się restartuje.Komputer jej już nie widzi,reset poprzez włączenie z palcem w rogu ekranu też nie chce pójśc.pokazuje się kasowanie wszystkiego ale jak mam wcisnąć YES to nie mogę i nawigacja się restartuje.Jeśli wchodzę w kalibrację ekranu również jest problem bo moge zacząc kalibrację dochodzę do 3-4 punktu kalibracji i nawigacja się restartuje.czy jest jakieś rozwiązanie tej sytuacji?? Dodam jeszcze że aktualizacja była robiona na kartę pamięci i na tej karcie sa dwa foldery -Map i Garmin. w folderze Garmin jest plik gmappupdate.gsd ale rozmiar jest 0 bajtów.I chyba brakuje mi tego pliku.w folderze map są pliki okoł 3GB
Proszę o pomoc

dix62 
Waypoint

Wysłany: 2021-06-09, 13:28   Re: Garmin Dezl 760 LM-restartuje się przy ladowaniu map

cosmogames napisał/a:
Witam.Mam taki wielki problem z Garmin Dezl 760 LM.
Aktualizowałem Garmine express wszystko szło ładnie zrestartowało się a teraz garmin uruchamia się do wgrywania map(loadin map) i się restartuje.Komputer jej już nie widzi,reset poprzez włączenie z palcem w rogu ekranu też nie chce pójśc.pokazuje się kasowanie wszystkiego ale jak mam wcisnąć YES to nie mogę i nawigacja się restartuje.Jeśli wchodzę w kalibrację ekranu również jest problem bo moge zacząc kalibrację dochodzę do 3-4 punktu kalibracji i nawigacja się restartuje.czy jest jakieś rozwiązanie tej sytuacji?? Dodam jeszcze że aktualizacja była robiona na kartę pamięci i na tej karcie sa dwa foldery -Map i Garmin. w folderze Garmin jest plik gmappupdate.gsd ale rozmiar jest 0 bajtów.I chyba brakuje mi tego pliku.w folderze map są pliki okoł 3GB
Proszę o pomoc

Prawdopodobnie pliki się "wysypały"
z mapami Europy zajmuje ponad 6GB
Przywróć z Backup Jeśli takiego nie posiadasz, szukaj w serwisie chomikuj.pl
(Wieczorem poszukam u siebie możliwe że mam na dysku dēzl™ 760LMT)

dix62 
Waypoint

Wysłany: 2021-06-09, 13:52   

cosmogames napisał/a:
Witam.chciałbym się dowiedziec czy ten plik pomógł?bo mam tak samo jak opisana sytuacja.U mnie w menadżerze wykrywa garmin devices ale jak napis system znika to też znika urządzenie w menadżerze.a w tym krótkim czasie co urządzenie jest widoczne to garmin express nie wykrywa urządzenia.może ktoś ma inne rozwiązanie tej sytuacji?

Odpisałem tutaj>>>http://www.my-navia.pl/vi...p=492568#492568

cosmogames 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2021-06-09, 14:07   

dziękuje za odpowiedz.znalazłem na chomikuj taki plik.właśnie go ściągam.a powiedz mi jak przywrócić tego backupa?jakaś kombinacja ,instrukcja?

dix62 
Waypoint

Wysłany: 2021-06-09, 14:34   

cosmogames napisał/a:
dziękuje za odpowiedz.znalazłem na chomikuj taki plik.właśnie go ściągam.a powiedz mi jak przywrócić tego backupa?jakaś kombinacja ,instrukcja?

Jeśli przywrócisz pliki systemowe resztę zrobisz Programem "GARMIN EXPRESS"

Nowe Mapy wrzucisz Programem "BaseCamp"

cosmogames 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2021-06-09, 14:44   

to ten backup na kartę i spróbowac włączyć?i wtedy powinien ruszyć? czy jak uruchomić ten backup...bo jak już mi się uruchomi to wiadomo garmin express.

[ Dodano: 2021-06-09, 15:05 ]
mam już tego backupa.rozpakowałem go...jest tam folder sd kart-w nim foldery takie jak na mojej karcie i mniej więcej rozmiar się pokrywa-mapa równiez około 3GB.a ten drugi folder 0bajtów.choć plik jest.
jest równiez cały zestaw innych folderów i plików.jak to ruszyć ?

[ Dodano: 2021-06-09, 15:11 ]
Ten folder sd kart -jak wezmę właściwości to pokazuje 8GB.jak wejdę do niego i mam dwa foldery map i garmin. i wezmę te dwa foldery żeby sp[rawdzić rozmiar to pokazuje 3 GB..opcja widoczność ukrytych folderów jest włączona.

dix62 
Waypoint

Wysłany: 2021-06-09, 16:30   

cosmogames napisał/a:
to ten backup na kartę i spróbowac włączyć?i wtedy powinien ruszyć? czy jak uruchomić ten backup...bo jak już mi się uruchomi to wiadomo garmin express.

[ Dodano: 2021-06-09, 15:05 ]
mam już tego backupa.rozpakowałem go...jest tam folder sd kart-w nim foldery takie jak na mojej karcie i mniej więcej rozmiar się pokrywa-mapa równiez około 3GB.a ten drugi folder 0bajtów.choć plik jest.
jest równiez cały zestaw innych folderów i plików.jak to ruszyć ?

[ Dodano: 2021-06-09, 15:11 ]
Ten folder sd kart -jak wezmę właściwości to pokazuje 8GB.jak wejdę do niego i mam dwa foldery map i garmin. i wezmę te dwa foldery żeby sp[rawdzić rozmiar to pokazuje 3 GB..opcja widoczność ukrytych folderów jest włączona.

To tak ma być pliki nadpisz

cosmogames 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2021-06-09, 17:21   

żeby zrobic backupa to trzeba przez garmin express..ale nawigacja nie jest widziana przez garmin expres.może słaby technicznie jestem.możesz to jaśniej przedstawić

[ Dodano: 2021-06-10, 10:23 ]
dix62 masz może jeszcze jakiś pomysł?

dix62 
Waypoint

Wysłany: 2021-06-10, 12:36   

cosmogames napisał/a:
żeby zrobic backupa to trzeba przez garmin express..ale nawigacja nie jest widziana przez garmin expres.może słaby technicznie jestem.możesz to jaśniej przedstawić

[ Dodano: 2021-06-10, 10:23 ]
dix62 masz może jeszcze jakiś pomysł?

instalacja sterowników urządzeń działających w trybie Garmin Mode
Odwiedź tą stronkę https://support.garmin.com/pl-PL/?faq=jAD9zCOUod0dDU55paUE99

cosmogames 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2021-06-10, 13:17   

Miałem ten sterownik.zainstalowałem jeszcze raz
jak podłączam nawigacje z przyciśniętym palcem do ekranu to pokazuje się na ekranie napis garmin i małymi literami nad nim napis system.I w tym momencie w menadżerze urządzeń widać garmin devices.ale za chwile napis system zmienia się na loading i sprzęt znika z menadżera urządzeń. Garmin express nawet przez chwile nie widzi urządzenia.
a jak wejśc w ten tryb garmin mode?czy to chodzi o lewy dolny róg i uruchomienie? bo wtedy to mi się uruchami kalibracja ekranu.

Odpowiedz do tematu