Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki uchwyt do tabletu 10,1" z nawigacją?
Autor Wiadomość
Ewa2009
Navi Expert

Wysłany: 2021-05-25, 11:05   

dix62 napisał/a:
Obrazek

z taką deską to naprawdę trudny temat aby zamocować na szybie dziesięcio-calowy tablet jako nawigacja

Gdybym zdecydowała się kupić coś 7-calowego, to jaki uchwyt Waszym zdaniem byłby dobry,
głównie bezpieczny - jeśli chodzi o odpadnięcie, z moją deską (patrz Obrazek)?

Pozdrawiam
Ewa

jenks
Navi Expert

Wysłany: 2021-05-25, 16:12   

Ewa2009 napisał/a:
Gdybym zdecydowała się kupić coś 7-calowego, to jaki uchwyt Waszym zdaniem byłby dobry,

W Media Expert są uchwyty do tabletów z długim giętkim ramieniem na przyssawkę do szyby, ja osobiście kupowałem do tabletu LG G Pad 8" i bardzo dobrze trzyma z tym że trzeba go tak ustawić tak aby miał podparcie o kokpit, używam go na Oplu. jedyna wada to tablety na przedniej szybie bardzo się nagrzewają do słońca i jeszcze dodatkowo trzeba troszkę pokombinować z chłodzeniem.

Ewa2009
Navi Expert

Wysłany: 2021-05-25, 17:34   

Dziękuję za odpowiedź.
jenks napisał/a:
W Media Expert są uchwyty do tabletów z długim giętkim ramieniem na przyssawkę do szyby
Czy to jest coś takiego jak na stronie: https://sprzedajemy.pl/temat/uchwyt+gi%C4%99tki ?
Napisz proszę jak w Twoim przypadku ten uchwyt się nazywa i ewentualnie w jakim Media Expert go kupiłeś.
Może warto także zrobić tak jak radził: jacekp1313: przyssawka do szyby ... opiera się o podszybie przez 3mm podkładkę gumową (inaczej były drgania prowadzące do odpadania przyssawki).
jenks napisał/a:
jedyna wada to tablety na przedniej szybie bardzo się nagrzewają do słońca i jeszcze dodatkowo trzeba troszkę pokombinować z chłodzeniem.
Nie wiem co mogłabym z chłodzeniem pokombinować, ewentualnie ustawiać mocniejsze chłodzenie, ale wtedy jest głośniej i nawigację gorzej słychać. Mam klimatyzację, ale tę też można wzmocnić tylko przez podkręcenie chłodzenia.

Pozdrawiam
Ewa

hipeck 
GPS instruktor

Wysłany: 2021-05-26, 12:43   

Na długim giętkim ramieniu nie kupuj, bo bardzo przenosi drgania. pozdr

jenks
Navi Expert

Wysłany: 2021-05-26, 16:35   

Ewa2009 napisał/a:
Czy to jest coś takiego jak na stronie: https://sprzedajemy.pl/

Tak tylko mój nie miał tłumika drgań ,ja sam sobie dorabiałem z mikro gumy. Można też zrobić z gąbki taki tłumik, ponadto ten co kupiłem miał tylko 40 cm. długości a na stronie mają różne długości możesz dobrać do swoich potrzeb. Ja kupowałem już przeszło rok temu i jak do tej pory spisuje się OK.

Ewa2009
Navi Expert

Wysłany: 2021-05-26, 18:04   

jenks dzięki za odpowiedź.
jenks napisał/a:
na stronie mają różne długości możesz dobrać do swoich potrzeb.
To jest plus. Jednak to jest jedyna strona, na której takie uchwyty z giętkim ramieniem znalazłam. Nie znalazłam ich na Media Expert, o którym pisałeś. Ale w Piastowie można nawet
zamówić uchwyt wg specjalnych życzeń. Tak czy owak wolę "pomacać", może nawet da się przymierzyć w samochodzie.
Jednak wpierw muszę kupić coś około 7-calowgo żeby potem mieć co przymierzyć z użyciem takiego uchwytu w samochodzie. Główny wydatek to mniejszy (od tego 10-calowego) tablet, ewentualnie smartfon, cena uchwytu przy tym to już z górki.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Ewa

hipeck 
GPS instruktor

Wysłany: 2021-06-08, 20:43   

Ewa. Podesłałem Ci wiadomość na prive. pozdr

Odpowiedz do tematu