My Navia Strona Główna My Navia

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2016-01-02, 14:30
Problem z menu startowym i uruchamianiem programów
Autor Wiadomość
mietyl
azymut

Wysłany: 2010-02-18, 20:56   Problem z menu startowym i uruchamianiem programów

mam pytanie mam navroad 411 skopiowałem z kartna pc cala orginalna mape navroad bo chcialem wrzucic auto mape bo sie nie miescily obie i spowrtem wrzucilem navroad i dziala jak wchodze przez explorara ale nie dziala po kliknieciu w menu startowym przycisk - nawigacja , jak zrobic by nie trzabyło wchodzic do explorera tylko jak dawniej zaraz po uruchomieniu nawigacji kliknieciu knefla nawigacja uruchomilo sie navroad ?? pomocy

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2010-02-19, 11:16 ]
-------------------------------------------------------------------------------------------
Wydzieliłem z wątku zmiana głównego menu w nawroad 410 (i innych)
Proszę o przestrzeganie regulaminu forum - punkt 3
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2010-05-19, 05:58, w całości zmieniany 1 raz  

BladeX 
Maestro GPS
Kamil

Wysłany: 2010-02-20, 08:47   

http://www.navroad.com/pl/download,3,73,2,pl.htm

pliers
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-20, 15:56   

podepnę się pod temat..

mam NavRoad NR460... chciałem zainstalować AM bezpośrednio na urządzeniu (bez karty SD) w folderze MyFlashDisk, ale okazało się że mimo że wybrałem podczas instalacji dodatek NavRoad, AM nie uruchamia się z przycisku Nawigacja.

Wie ktoś co można zaradzić?

oczywiście z eksploratora program się uruchamia (ale z paskiem Start na dole)

Zmiana Automapa EU na MobileNavigator (folder i exe) nie zmienia sytuacji

Zmieniełem w pliku ze skrótem wpis na taki:
36#"\MyFlashDisk\AutoMapa EU\AutoMapa EU.exe"

też nic nie dało niestety

BladeX 
Maestro GPS
Kamil

Wysłany: 2010-02-20, 20:17   

pliers,
AM: http://www.navroad.com/pl/download,3,73,1,pl.htm
NR: http://www.navroad.com/pl/download,3,73,2,pl.htm
AM/NR: http://www.navroad.com/pl/download,3,73,3,pl.htm

pliers
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 07:31   

Dzakus

linki które mi podesłałeś dotyczą skrótu do karty SD. Pisałem w swoim poście że tego już próbowałem. Nie ma tam mowy o uruchamianiu bezpośrednio z urządzenia.

Dobra..już opanowałem problem: jeśii się komuś przyda to należy edytować ścieżkę do programu nawigacyjnego w pliku APShell.ini

kraszer 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2010-05-19, 00:56   

A ja się podepnę z takim problemem. Mam nr780h i załadowany programik na odpalanie z menu dwóch nawigacji. Problem pojawia się przy wyjściu z drugiego programu. Otóż za każdym razem zawiesza mi się nawigacja. Powinna wrócić do menu a jest klapa.

jacekp1313 
Maestro GPS
Samsug+NaviExpert

Wysłany: 2010-05-19, 05:56   

kraszer napisał/a:
załadowany programik na odpalanie z menu dwóch nawigacji [....] Powinna wrócić do menu a jest klapa.
A co to za programik masz załadowany? Jeśli wyłącza fabryczne menu, to musiałby je potem włączyć.

kraszer 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2010-05-19, 17:02   

Nie wyłącza menu troszkę źle się wyraziłem. Oryginalnie miałem w navroadzie ustawione pod ikoną nawigacji tylko odpalanie AM. Jak sobie wgrałem iGO8 to dograłem łatkę ze strony producenta na dodanie drugiej ikony w menu tak aby móc włączać wszystko z poziomu menu nawigacji. Wpisałem gdzie trzeba ścieżki dostępu i wszystko jest wyśmienicie dopóki nie chce wyjść z iGO8 (próby robiłem także na Sygicu z tym samym efektem). Dodam, że jak się odpali programik z poziomu explorera to wszystko jest ok. W tej chwili mam swój sprzęt w serwisie (wczoraj go pochwaliłem) dzisiaj odmówił mi posłuszeństwa. Najprawdopodobniej padła mi pamięć wew. Zobaczymy co powiedzą jak będę odbierał ją od nich to nie omieszkam się spytać co jest przyczyną chyba, że ktoś na forum już miał taki problem i zna rozwiązanie.

Zapomniałem dodać, że wiesza się na ekranie iGO8 (trwa zamykanie, proszę czekać) i na dole ekranu wyskakuje mi pasek menu start. Wszystko jest aktywne do momentu próby odpalenia jakiegoś procesu.

Dodam jeszcze jedną ciekawą rzecz. Mianowicie MapaMap działa prawidłowo ale tylko po zainstalowaniu jej na nawigacji. Po skopiowaniu jej na inna kartę pamięci i wgraniu nowego softu do nawigacji (spowodowało wywalenie jej z rejestru, o dziwo AM została) tez zaczęła się zawieszać.

uvw
Navi Expert

Wysłany: 2010-09-10, 06:00   

Witam czy moga prosic o info w jakim folderze szukac tego pliku

Dobra..już opanowałem problem: jeśii się komuś przyda to należy edytować ścieżkę do programu nawigacyjnego w pliku APShell.ini

Dzieki z pomoc
moj adres agregat48@go2.pl

Odpowiedz do tematu