Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Podziekowania
Autor Wiadomość
zielony1704
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-20, 22:14   Podziekowania

Przy okazji prac na Navii i Akirze.chcialbym zaproponowac dodatkowo nagrody (wyroznienia)dla najbardziej zyczliwych i chetnie pomagajacym uczestnikom forum.Napewno jezeli nie zdobeda SD to chociaz w ten sposob docenimy ich wklad.I tu odrazu proponuje przy okazji-------CHRISA :!: :-?

chris_m
guru
-od podpierania muru

Wysłany: 2007-08-21, 09:38   

he, he... jakoś dziwnie ale czuję zapach kadzideł swiątynnych... a wy nie...? :-P

nadal optuję za wiczy-m (oups..a głosowanie miało być anonimous...czyli powtarzamy...??? :mrgreen: )

bez powyższego usera, przynajmniej na początku działania forum (no i wciąż wierzę, że będzie zaglądał do tej naszej sutereny) byłoby nie wesoło...

...a tak to wszyscy tu tańcowaliśmy oberka (po rejestrze szczególnie) i przyznam się wam, że to były moje pierwsze niemrawe kroki w tych pełnych min rejonach... i CUD że się udało... :shock:

a więc może pogaśmy te kadzidełka i zwróćmy oczy na o wiele wyższą swiątynię, a nuż popatrzy na nas milszym okiem :idea: :idea:

a jeżeli już zielony1704 zaczął drążyć ten temacik to osobiście proponowałbym dokoptować do jakiegokolwiek konkursu (nawet o złotą szyszkę) usera willy29... mało kto wie ze to on zapodał nam tutaj pierwotny przepisik na DLL-ki a jak wiecie bez nich to masa programików by nam nie odpaliła....

PS.
...ale dzięki...zawsze to w robocie przyjemniej piwo smakuje... ;-)

... a hen wysoko hen satelitek
wcionz dla nas kronzy łoj straśliwa moc...

>takiej łoncki sukać ze świecką<
;-)

navigator
Administrator

Wysłany: 2007-08-21, 12:11   

Dziękować zawsze można. Można tutaj. Można przyznając punkt POMÓGŁ - wtedy gdy się jest autorem postu. To sposób podziękowania za pracę innych i jest OK!

Dziwi mnie lub może nie powinno mnie dziwić ? fakt że : Mamy 280 zarejestrowanych a tylko niecałe 10 % chce wyrazić swoje podziękowanie innym za ich pracę GŁOSUJĄC a tym samym dziękując innym za ich pomysłowość i zaangażowanie. Szkoda , że 90 % userów nie odczuwa takiej potrzeby. Warunkiem korzystania z tego forum nie jest ani rejestracja ,ani pisanie postów , ani nawet to głosowanie. Ale przyjemnie by było gdy ktoś wstaje od stołu i mówi DZIĘKUJĘ . - to tyle / na razie / w tym temacie.

A takich jak user willy29 będzie zapewne więcej. Szkoda że przemknęli tylko przez to forum. Ale starczyło kilka chwil aby pchnąć sprawy do przodu i za to im DZIĘKUJĘ.

mtr888 
Waypoint
NOKIA 6210 Navigator

Wysłany: 2007-08-21, 23:16   

navigator napisał/a:
Można przyznając punkt POMÓGŁ - wtedy gdy się jest autorem postu. To sposób podziękowania za pracę innych i jest OK!

Mysle ze powinnismy doda ten wiersz ponizej avatara. Jest to moim zdaniem ok. Jesli ktos ma chec na jakies inne gratyfikacje to tez ok ale zawsze widac kto ma wiedze i chetnie pomaga.

chris_m
guru
-od podpierania muru

Wysłany: 2007-08-22, 01:51   

mtr888 no i dobrze myślisz, tak jest po ludzku i szczerze...albo przybić piątkę...albo i nie... ;-)

ale nie wiem czy większość załapała, że opcja z garatulacjami za obkucie w temacie, czy nawet za poświecony czas, czyli POMÓGŁ jest przez cały czas jak najbardziej dostepna i widoczna (obok "pw", "email", "gg" - to jest u dołu pod wypowiedzią wrzuconą przez każdego usera)

ALE zobaczą ją jedynie ci userzy, którzy są twórcami danego tematu....
i tylko oni mogą w tym temacie wyrazać w ten sposób swoją wdzięczność.... ale o tym mało kto w euforii sukcesu niestety pamięta...my Polacy juz tak mamy...folklor, że tak powiem...

...natomiast przygodni goście w temaciku czy nawet wiele wypowiadający się w jakimś wątku, tej użytecznej opcji POMÓGŁ u siebie nie znajdą... bo nie oni zgłosili dany problem

JAK stworzą dany temat z jakimś nawet micro-problemikiem to wtedy tak, dostają możliwosć krzykniecia na cały głos: DZIĘKI (za męki... ;-) )

ALE jak na razie to na całym forum dosłownie kilka razy został użyty ten tak wiele mówiący pokłon w stronę usera, który wyciągnał pomocną dłoń....
jak znajdziecie chęć i siły to rzućcie okiem ile dotąd stworzonych zostało temacików...i powiecie, że ta liczba zasługuje na miano "kilka" ?
...Sami widzicie... >>cisza na sali<< 8-)

CZYLI mamy AWERSJĘ do dziękowania...pewnie i rzeczywiście, jak juz wspomniałem, to taki polski folklor...ale mało pomocny przy weryfikacji userów przez innych userów...

A wystarczyłoby rzucic okiem pod avatarek i juz wiemy: wierzyć czy nie wierzyć...robić czy nie robic...a co najwazniejsze OBAWIAĆ SIE CZY IŚC JAK W DYM ;-)
(no i co tu duzo gadać, ja też przy okazji miałbym z górki... bo dośc duzo tych programów juz mam w maszynce... a chciałoby się wiecej... i to bez strachu :shock: )

No, ja tu mogę się produkować ile wlezie, ale :arrow: NAJWIECEJ do powiedzenia w tej zacnej sprawie i tak mają ci userzy, którzy zadają wszystkim najwięcej roboty...czyli...bez których to FORUM by nie istniało...

WIĘC suma sumarum: miło DOSTAĆ piwko... ale jeszcze milej go komuś WRĘCZYĆ. :idea: ;-)

(a ponieważ jakikolwiek sukcesik prawie nigdy nie ma jednego ojca, to spokojnie możecie browarek podzielić miedzy kilku userów....i bez paniki...dla wszystkich wystarczy....zresztą rzućcie okiem... :mrgreen: )

LODÓWA U ADMINA.GIF
Plik ściągnięto 25 raz(y) 47,24 KB

maxpl 
GPS instruktor

Wysłany: 2007-08-31, 05:47   

Była PROMOCJA do PIWKA gratis Lodóweczkę dostałem :mrgreen:

chris_m
guru
-od podpierania muru

Wysłany: 2007-10-06, 20:22   

...no ja proponuje do tej służbowej lodóweczki jeszcze jakiś soczek pomidorowy dokoptować...

towarzycho na naszej łączce bywa różne... sprawa warta narady zarządu :idea:

tylko dopóki nie przyjdę nie ruszajcie nic z firmowego regalika... bo wówczas debata nad tym ważkim problemem stanie w miejscu
...a raczej całkiem sprowadzimy ją do pozycji horyzontalnej :mrgreen:

;-)

kuleszag 
Navi Expert

Wysłany: 2007-10-08, 08:54   

chris_m napisał/a:
...no ja proponuje do tej służbowej lodóweczki jeszcze jakiś soczek pomidorowy dokoptować...

...no i może parę cytrynek na podrędziu, co by większej grupie dogodzić :-P

elf
azymut

Wysłany: 2008-04-07, 18:26   Podziekowanie

jestem facetem 53 letnim kupiłem Akire i dzięki wam daje sobie z nią. rade . Chyle czoła. przed wasza mądrością choć umiem ja wykorzystać w 20%. Dziękuje jeszcze raz i proszę o takie formy postow by ludzie tacy jak ja byli w stanie je zrozumieć i umieć wprowadzić do swojego sprzętu :oops:

chris_m
guru
-od podpierania muru

Wysłany: 2008-04-07, 21:29   

elf napisał/a:
... Dziękuje jeszcze raz i proszę o takie formy postów by ludzie tacy jak ja byli w stanie je zrozumieć i umieć wprowadzić do swojego sprzętu .

co do "prosto i przyjemnie" to kadra zawsze trzyma na podorędziu łopatę albo i w ostateczności szpadla...coby łopatologię uskuteczniać z sukcesem ;-)

a poważnie to każdego na tej łączce cieszy tych kilka miłych słów,
admini i moderatorzy dziękują za odwiedziny tego zagubionego w necie Forum :-)
pozdrawiamy

;-)

diego6 
guru
szuruburu i fotograf

Wysłany: 2008-04-08, 05:37   

Drogi elf, mój dziadek ma już prawie 80 lat i co prawda komputera używać nie umie, choć wiele razy go namawiałem , bo mam klunkry na kompa dla niego, ale nie dało się namówić... o internecie tym samym nie wspominam... ale...

Ale bawi się Akirką jak szalony, i choć sam jej nie przerabia - to myślę, że wkrótce zacznie mnie nagabywać na jakieś dodatkowe funkcje :-)

Tak więc Tobie, życzę powodzenia w modyfikacjach i może też odwagi do eksperymentów - abyś mógł dzieciaki i wnuki zaskakiwać swoimi osiągnięciami...

LARK 35.7 [0GB] MM6 easy
NOKIA 9300 [2GB] + HOLUX GPSSlim236 + TT5
AKIRA MM3518 A3 [0GB] + MM4
AKIRA MM512 [4GB] + TT6, iGo8, AM5, MM5, R66 i GarminXT
GARMIN-Palm iQue 3600
GARMIN nüvi 360

Odpowiedz do tematu