Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2015-08-07, 16:40
Auto Mapa Na Samsung Omnia (WM6)
Autor Wiadomość
kajus 
Waypoint

Wysłany: 2010-08-26, 17:07   

renron i rbl sorki nie doczytałem słowa
rbl napisał/a:
instalatorowi

myślałem że dalej w fonie każą Mu wybierać kartę pamięci :oops:

pokmju 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2011-01-20, 10:18   automapa i omnia mały problem

Witam na początek proszę o wyrozumiałość jestem laikiem i jeżeli ktoś z szanownych forumowiczów mnie oświetli będę bardzo wdzięczny
mam taki problem ściągam na omnię automapę 6.7 eu i za każdym razem jak jąściągnę i zainstaluje to pisze mi że "nieobsługiwana wersja mapy" próbowałem z wersją org i z wersją scrakowaną i posłodzoną i wszędzie jest taki sam komunikat nawet po zainstalowaniu starszej wersji 6.1 jest taki sam efekt czy ja robię coś nie tak czy omnia tego nie obsługuje
Pozdrawiam i czekam

BladeX 
Maestro GPS
Kamil

Wysłany: 2011-01-20, 10:25   

pokmju, robisz coś nie tak. Przeczytaj poradnik z mojego podpisu.

renron 
Maestro GPS

Wysłany: 2011-01-20, 10:36   

pokmju, wyczyść urządzenie z wszystkiego co dotyczy AutoMapy, sprawdź też rejestr czy nie ma tam klucza Aqurat, jak jest to go usuń, jeżeli instalujesz na karcie SD to jej format przed instalacją, użyj wersji AutoMapy oryginalnej instalacyjnej nie słodzonej.

Po instalacji prawidłowe uzdrowienie i powinno być OK.

BladeX 
Maestro GPS
Kamil

Wysłany: 2011-01-20, 10:44   

renron napisał/a:
Po
Ja proponuje przed instalacją.

renron 
Maestro GPS

Wysłany: 2011-01-20, 10:55   

Ale wtedy musi rozpakować instalatora, ale cóż są dwie szkoły, każda dobra jeżeli doprowadzi do sukcesu. ;-)

BladeX 
Maestro GPS
Kamil

Wysłany: 2011-01-20, 10:58   

renron, poradnik jest napisany, jak patchować przed instalacją, więc tak pewnie będzie mu łatwiej.

pokmju 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2011-01-20, 12:30   

ja mam automape 6.7 którego patha użyć??

renron 
Maestro GPS

Wysłany: 2011-01-20, 12:40   

Patcher 2.2.0.0, albo 2.1.0.0

BladeX 
Maestro GPS
Kamil

Wysłany: 2011-01-20, 14:02   

pokmju, zawsze najnowszego z podpisu pawła. Link do profilu w poradniku.

pokmju 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2011-01-21, 10:18   

dzięki za informacje ale walczyłem z moimi automapa i efekt taki że
-automapa eu w żaden sposób nie chce współpracować z moją omnią cały czas mam komunikat o złych mapach program działa idealnie tylko nie może załadować map może jakiś użytkownik omni ma jakiąś spradzoną automapę eu
-automapa pl działa i śmiga wzorowo!! zależy mi na eu czy można w jakiś sposób podmienić mapy pl na eu ( coś kopiuj wklej ) a może jakieś inna metoda
-może mojej omni potrzeba tunningu mam win 6.1 i żadnych rewelacyjnych zmian nic co by mogło zakłucić pracę automapy ( pl działa )
-ostatnie pytanie czy ktoś używał automapy w niemczech szwajcarii francji czy działają tam fotoradary poi
POZDRAWIAM i dziękuję za pomoc

renron 
Maestro GPS

Wysłany: 2011-01-21, 10:24   

pokmju napisał/a:
-automapa pl działa i śmiga wzorowo!! zależy mi na eu czy można w jakiś sposób podmienić mapy pl na eu ( coś kopiuj wklej ) a może jakieś inna metoda

Można, wypakuj instalatora AutoMapy na PC (wersja AM musi być taka sama jaką masz zainstalowaną) i potrakruj ją patcherem, następnie przekopiuj folder Europe do AutoMapa EU -> Maps na Omni, a będący tam folder Polska przenieś na PC jako kopię w razie gdy EU jednak nie ruszy.

d-.-b 
Waypoint

Wysłany: 2011-01-21, 10:56   

nie wiem, czy pomogę, bo używam tylko map polski, lecz korzystam z wm 6.5 - gdy otrzymałem telefon, to był wgrana europa, lecz chyba była to ver. 6.2 lub 6.3 i wszystko śmigało bez zarzutu.
jeśli mogę zaproponować, to zrób hard reset i zobacz czy po nim również masz problemy.

ROM masz brandowany, czy modyfikowany?

pokmju 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2011-01-21, 16:23   

Po ciężkich bojach się UDAŁO
opiszę jeszcze raz od początku jak było w moim przypadku może to komuś coś pomoże (denerwuje mnie jak na jakichś forach ktoś ma problem ludzie pomagają a na koniec ani widu ani słychu)
jestem laikiem jeżeli chodzi o oprogramowanie i takie tam ale odblokowanie nawigacji i wgrywanie oprogramowania to nie był dla mnie problem (przynajmniej do tej pory)
na swoim koncie mam kilkanaście może nawet kilkadziesiąt przerobionych nawigacji (moi znajomi określili mnie navigomanem)wszystkie za pomocą tego forum!!!
od początku
zassałem automapę 6.7 bo mam troszkę "starą" 6.1 i dodatkowo chciałem wgrać do omni
w moich 2 nawigacjach wszystko poszło gładko ale omnia krzyczy że nie może uruchomić mi map program działał mogłem w ustawieniach zrobić wszystko tylko nie mogłem się zlokalizować i nawigować (brak map) myślę oki no problem może inna wersja ściągnołem jeszcze w sumie z 6 różnych źródeł oryginalne wersje skrakowane posłodzone witaminizowane wszędzie to samo później patchowanie zero efetków na koniec zainstalowałem automapę pl i o dziwo ruszyło oki myśle dogram (kopiuj wklej ) eu i będzie ok ale nic to nie dało i później może zamienię nazwy plików (POLSKA <->EUROPE) i program się uruchomił pokazał ładnie całą eurpoę ale mi wyskoczyło że nie może się połączyć z odbiornikiem gps ok restart urządzenia i na razie jest ok po weekendzie napiszę jakie wrażenia z terenu
życzę miłego użytkowania waszych nawigacji i zawsze do celu!!
Dziękuję wszystkim którzy odpisywali tu i POZDRAWIAM gdyż bez waszej pomocy ( nie tylko w tym temacie ale w innych również)
ps
powtórzę moje pytanie czy był ktoś w niemczech szwajcarii francji z automapa chodzi mi o fotopstryki czy tam też pokazuje ???
i jeszcze jedno mam starą navie nv35 ale w niej taki problem że słabiutko łapie sygnał gps jak stoję w miejscu to złapie (ale dłużej niż zwykle) podczas jazdy często gubi sygnał (nie ma zmiany auta) jeżeli możecie to podpowiedzcie coś lub może ktoś chce na części
POZDRAWIAM I PLECAM TO FORUM !!!!

renron 
Maestro GPS

Wysłany: 2011-01-21, 16:31   

pokmju napisał/a:
powtórzę moje pytanie czy był ktoś w niemczech szwajcarii francji z automapa chodzi mi o fotopstryki czy tam też pokazuje ???

Pokazuje i ostrzega, ale w niemczech jest to zabronione, wbudowana baza fotoradarów na EU jest bardzo skromna, musiał byś dograć swoją jeżeli ma to przynieść jakiś efekt.

pokmju napisał/a:
nv35 ale w niej taki problem że słabiutko łapie sygnał gps jak stoję w miejscu to złapie (ale dłużej niż zwykle) podczas jazdy często gubi sygnał (nie ma zmiany auta)

Wyłącz w AutoMapie synchronizację czasu z GPS powinna przestać gubić sygnał, a to że dłużej łapie pierwszy sygnał to ten typ pewnie tak ma.

Odpowiedz do tematu