Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Hukkle
2008-12-15, 06:49
Navia w Biedronce za 189zł
Autor Wiadomość
miki1998
Waypoint

Wysłany: 2008-12-02, 17:57   

Zayoos napisał/a:
miki1998 napisał/a:
Prawdopodobnie chodzi o kartę pamięci SD o pojemności 512MB, a nie pamięć wbudowaną,
Nie sądzę. Ostatnio podawali podobnie: RAM 64 MB i pamięć flash 256 MB (wewnętrzna, i tyle wbudowana ma).
Oczywiście nie wykluczam błędu w opisie, ale jak sięgam daleko pamięcią, to nie przypominam sobie błędnego opisu żadnego ze sprzedawanych towarów w Biedronce.

Wcale nie twierdzę, że producent podaje błędny opis na opakowaniu. Po prostu na opakowaniu jest "drobna" nieścisłość. Przykładem może być Akira Guepard. Jej dane techniczne to
.......
Sterowanie dotykowe poprzez wyświetlacz
Pamięć flash
Pojemność pamięci 512 MB
Liczba głośników 1
Wodoszczelna obudowa nie
......
W rzeczywistości 512 MB jest jest to pojemność dołączonej karty SD natomiast pamięć wewnętrzna urządzenia "flash_storage" wynosi zaledwie 35 MB
http://atrakcja.com.pl/NA...ARD_p10851.html
http://allegro.pl/item488...ra_guepard.html

bonanza 
Navi Expert

Wysłany: 2008-12-02, 21:16   

Zayoos napisał/a:
Oczywiście nie wykluczam błędu w opisie, ale jak sięgam daleko pamięcią, to nie przypominam sobie błędnego opisu żadnego ze sprzedawanych towarów w Biedronce.

Proszę bardzo: czytnik kart pamięci Imago Digital (wakacje br.) miał mieć w komplecie CD ze sterownikami, a wcale nie było.
Pierwsza Navia (NV55) z MM z dokładnymi planami 1260 miast i miejscowości z nazwami ulic i numerami budynków - wielka figa.
Ale Biedronka jest OK. :lol: ;-)

Hukkle
Maestro GPS
Akira512

Wysłany: 2008-12-02, 21:23   

Nie macie problemów ;-)
Pamięć jest tak tania że wcale nie zdziwiłbym się gdyby było tam 512MB, a być może po prostu ciężko teraz dostać 256MB?

woszczyn 
Navi Expert
Guepard +i900 Omnia

Wysłany: 2008-12-02, 21:40   

mam propozycje w celu uratowania forum przed spamem w postaci glupich postow na ktore byla juz setki razy odpowiedz Adminie prosze zablokuj mozliwosc pisania nowych postow dla tych co maja ich mniej niz 10 od dnia 15 grudnia do konca roku.
2 zrobmy wielki baner z wszystkimi mozliwymi informacjami na temat biedronkowca by nie trzeba bylo ciagle odpowiadac na bzdetne pytania w stylu jak to ... jak tamto ...

temat poddaje pod dyskusje

Hukkle
Maestro GPS
Akira512

Wysłany: 2008-12-02, 21:55   

Cytat:
mam propozycje w celu uratowania forum przed spamem w postaci glupich postow na ktore byla juz setki razy odpowiedz Adminie prosze zablokuj mozliwosc pisania nowych postow dla tych co maja ich mniej niz 10 od dnia 15 grudnia do konca roku.

Jestem przeciw ;-)
1. Kto jest na forum dłużej niż miesiąc powinien być do spamu przyzwyczajony i poruszać się w nim jak ryba w wodzie ;-)
2. Nie po to wyhodowaliśmy sobie stado moderatorów i junioradminów by sobie w święta leżeli i wypoczywali ;-)
3. Kto nam, starym wyjadaczom opowie o nowym sprzęcie jak nie nowicjusze? Sorki ale ja sobie trzeciej nawigacji z Biedronki nie kupię ;-)

Zayoos 
Waypoint

Wysłany: 2008-12-02, 22:21   

Zatem kwestia pamięci zostanie wyjaśniona 15go grudnia. :-)

Czy potrzeba aż blokady "antyspamowej"? Ja tam już w czerwcu miałem kupić Navię w Biedronce, ale zrezygnowałem. Mimo to zapoznałem się z opisami na forum. Kupiłem przy następnej dostawie po wakacjach i zanim napisałem pierwszego posta, to w nawigacji miałem już zrobione wszystko co chciałem.

Czasami chyba nie doceniacie tych cichych "gości" i narzekacie tylko na nielicznych "głośnych" maruderów. :-P

Hukkle
Maestro GPS
Akira512

Wysłany: 2008-12-02, 22:37   

Cytat:
Czasami chyba nie doceniacie tych cichych "gości"

Nawet nie wiesz jak głęboko się mylisz ;-)
Na forum jest 22 tys. zarejestrowanych użytkowników a odwiedza je ok. 100 tys. Wyobraź sobie że wszyscy zechcieliby o coś zapytać.
Nie wstajemy z kolan zanosząc modły do wszystkich Bogów z dziękczynieniem za tych wszystkich userów "cichych i pokornego serca" którym wystarcza to co przeczytają i moc Kubusia spływa na nich dzięki samodzielnemu wyszukiwaniu informacji bez zadawania zbędnych pytań.

Zayoos 
Waypoint

Wysłany: 2008-12-02, 23:40   

Jestem świadom statystyk ;-) (nietylko na tym forum). Chciałem jedynie luźno nawiązać do użyszkodników :-P . Ale tak to już jest, że więcej mówi się o tych "złych" aspektach niż o dobrych.

Ehhh... Robię OT... Nie lubię robić OT...

navigator
Administrator

Wysłany: 2008-12-03, 01:12   

Cytat:
Ehhh... Robię OT... Nie lubię robić OT...

jesteśmy w dziale Haydpark więc spokojnie możemy sobie pobiadolić ;-)

Witamy miło każdego kto chce uwolnić swoją nawigację. Tyle tylko ,ze zawsze zachęcamy najpierw do :
- przeczytania
- poczytania
- przeczytania

potem chwila zadumy

i znowu przeczytać

a później zadawać pytania.

Niestety marcowy wysyp biedronkowy przybrał cechy inwazji stonki i forum praktycznie przez 2 tygodnie nie nadawało się do użytku.

Sam po kilku godzinach heroicznej walki całego zespołu rzuciłem hasło odwrót ! i przeczekanie inwazji. Teraz wspominamy to z uśmiechem ale wtedy to nie było nam do śmiechu.

Korzyścią niezaprzeczalną było to ,że pojawiło się wiele bardo ciekawych osób , które na własną rękę chciały opanować chaos. Niektórzy z nich dzisiaj mają pełen dostęp do Lodówy admina ;-)

A ,że spamerów bardziej widać ? cóż taka ich uroda ale bez ludzi z pozytywnym nastawieniem nie było by tego forum i 1001 porady !

========

Wracając do kolejnej promocji biedonkowej ma ona o tyle szanse na duże powodzenie ,że ma miejsce w czasie przed świątecznych prezentów. Mam nadzieje ,że importer wytargował dobrą cenę u Azjatów nie kosztem cieć funkcjonalności urządzenia. Czego i sobie i innym chętnym posiadania tej nawigacji życzę .

Może macie jakieś "przecieki" z Biedronki jak to będzie z parametrami tej nawigacji ? no i na ile sztuk w sklepie można liczyć ?

Zayoos 
Waypoint

Wysłany: 2008-12-03, 22:02   

navigator napisał/a:
Może macie jakieś "przecieki" z Biedronki jak to będzie z parametrami tej nawigacji ? no i na ile sztuk w sklepie można liczyć ?
Nic, ponad to, co w ulotce, nie wiadomo o parametrach.
Na sklep będzie ok. 10-12 sztuk.

Hukkle
Maestro GPS
Akira512

Wysłany: 2008-12-03, 22:27   

Żadne przecieki ale pewnie to jest słynny produkt firmy malata - http://www.malata.com/en/...ssid=513&id=253
Kontener zawiera zwykle 17000-20000 sztuk które trzeba podzielić na 1300 Biedronek.

Część wiadomości ukryta ponieważ zawiera dane osobowe.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

blade82
Waypoint

Wysłany: 2008-12-03, 23:00   

Nie ma to jak mieć kogoś w sklepie co odłoży navi :)

jacekxyz
Waypoint

Wysłany: 2008-12-04, 00:57   

Ja juz zamówiłem 2 sztuki u zaprzyjaźnionej kasjerki, u nas na sklep ile by ich nie było idzie jedna sztuka, przynajmniej tak bylo do tej pory.

Hukkle
Maestro GPS
Akira512

Wysłany: 2008-12-04, 06:29   

jacekxyz napisał/a:
juz zamówiłem 2 sztuki u zaprzyjaźnionej kasjerki, u nas na sklep ile by ich nie było idzie jedna sztuka

To jak ona robi 2 sztuki z tej jednej którą dostanie? Chyba na forum o czymś nie wiemy a to byłby rewolucyjny wynalazek, przydatny dla każdego. ;-)

Trochę jestem zaskoczony faktem że Biedronka ponownie promuje ten model nawigacji. Wrześniowy rzut nv35 był tak olbrzymi lub sprzedaż tak niska że sprzęt był dostępny w sklepach jeszcze po 3 tygodniach. Rynek jest nasycony i staje się coraz trudniejszy.

tmi
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2008-12-04, 21:09   

Jaka to wlasciwie jest nawigacja i czy warto ja kupowac z zamiarem doinstalowania Nav'n'Go?
189 to dobra cena, pytanie tylko czy poza MM mozna tam cos innego wgrac.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi