Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2013-07-02, 15:37
Hard Reset w Akira MM-512
Autor Wiadomość
bukox
Waypoint

Wysłany: 2009-04-03, 13:12   

A co jeśli zwarcie 9 nóżki z masą nie powoduje żadnej akcji? Dodam, że jeśli przytrzymam zwartą 9 z masą podczas resetu to navi nie rusza w ogóle - jest czarny ekran. Dopiero ponowny reset pomaga ale dalej jest zwiecha.

pozdrawiam...

harry 
Maestro GPS
Szukaj-czytaj-pytaj

Wysłany: 2009-04-03, 13:46   

bukox napisał/a:
A co jeśli zwarcie 9 nóżki z masą nie powoduje żadnej akcji?
Z przykrością informuję, że nie ma absolutnie ŻADNEJ gwarancji pozytywnego zadziałania 9nóżki; mało tego, dodać należy że w ekstremalnym przypadku takie działanie może pogorszyć sytuację.
Jak do tej pory taka informacja nie ukazała się na forum... :mrgreen:

mohao
azymut

Wysłany: 2009-04-27, 11:24   

no! panowie :mrgreen: 9 nóżka zadziałał :) od wczoraj właśnie po zainstalowaniu nydidot miałem zwieche przy uruchamianiu. szukałem szukałem i nic, aż do dziś, znalazłem ten wątek czytam czytam czytam, jest ucieszyło mnie to że nie trzeba nic lutować :D otworzyłem. proste zatrzaski obudowy, odkręciłem płytę główną że tak to nazwę, odłączyłem głośnik żeby mieć większą swobodę ruchów, małym śrubokrętem podważyłem metalową obudowę flasha. stykam, reset... nic.. hm.. forum, ahaa nie tak kolejność :] reset trzym, zwarcie, reset puść, 10 sekund, puść , reset klik. .... hm... może to nie ta nóżka?? ale chwyla... taaak! działa, jednak działa!!! haha :D czyli jednak dwie stówki nie na marne wydane miesiąc temu w biedronce. forum jest genialne. założę, albo podepnę gdzieś linki ze zdjęciami jak zyskać dostęp do flasha i którą nóżkę zwarłem, ale to wieczorem, trzeba iść trochu popracować.

redDCcrew
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2009-05-30, 08:22   

mam prosbę potrzebuję oryginalny backup rejestru z navi mm-512 !!

Kuchar93
azymut

Wysłany: 2009-11-01, 21:26   

Rozebrałem nawigacje i wszystko było pozaklejane a blaszki nie dało sie podnieść. Są inne sposoby na naprawie tego sprzętu ?? na reklamacje nie chce oddawać ciągle świeci się napis guepard i activesync sie nie łączy komp wogóle nie czyta jej. POMOCY ??

Odpowiedz do tematu