Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
ALGA AN57,Quad-Core, WIFI BT
Autor Wiadomość
mromko1974
azymut

Wysłany: 2016-06-16, 19:21   ALGA AN57,Quad-Core, WIFI BT

Witam wszystkich.
Od niedawna jestem posiadaczem nawigacji ALGA AN57,Quad-Core, WIFI BT. Nawigacja jest na androidzie, który działa płynnie. Bardzo szybko łapie satelity i pod tym względem wszystko jest OK. Co do ekranu to mógłby być trochę lepszej rozdzielczości oraz powinien mieć lepsze kąty widzenia. Sprawdziłem jej działanie z bezprzewodową kamerą cofania innej firmy kupioną osobno a nie w zestawie. I tak jak powiedział sprzedawca sklepu ALGA-SHOP po włączeniu wstecznego pokazuje się obraz z kamerki. Zauważyłem, że czasami obraz ma jakieś zakłócenia ale to może wina kamery lub modułu bezprzewodowego.
Tak poza tym to świetny jest kontakt z firmą ALGA-SHOP zarówno e-mailowy jak i telefoniczny.
Jeżeli ktoś nabył taką nawigację i może polecić jakąś dobrą kamerkę cofania to proszę o informację. Oczywiście na temat tego sprzętu też może ktoś ma jakieś rozwiązania, dzięki którymi można by tę nawigację ulepszyć.
Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu