Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
TomTom Go Mobile na Androida
Autor Wiadomość
stif45 
GPS instruktor

Wysłany: 2015-04-03, 21:09   

Nowa nawigacja TomTom Go Mobile na Androida.

http://www.spidersweb.pl/...ile-opinie.html

Rochword
Waypoint

Wysłany: 2015-04-04, 08:00   

stif45, Czyli teraz co ? to co do tej pory używaliśmy będzie skazana na wymarcie ? bo system android ciągle powstaje nowy a ta apk co używamy teraz może już nie wystarczać i co dalej ?

mrc 
Navi Expert
- VIP -

Wysłany: 2015-04-04, 08:45   

Wcześniejsza wersja nawigacji TomTom została wycofana przez producenta i nie będzie już wspierana, dla osób, które wykupiły licencje z tego co czytałem jest jakaś oferta promocynja przejścia na nowe oprogramowanie.

Ciekawe kiedy powstanie jakiś wypiek tej nowej wersji.

Gregrin
Waypoint

Wysłany: 2015-04-04, 15:54   

Rochword napisał/a:
stif45, Czyli teraz co ? to co do tej pory używaliśmy będzie skazana na wymarcie ? bo system android ciągle powstaje nowy a ta apk co używamy teraz może już nie wystarczać i co dalej ?

Aktualnie apka wspiera androida 5, jedynie z większymi rozdzielczościami może być problem. O mapy się raczej nie mamy co martwic. A co do nowej aplikacji to osoba która pracowała nad wersja 1.4 podobno już zajmuje się wersja go.

jurek7806
Navi Expert

Wysłany: 2015-04-04, 18:31   

Nie ma co się czaić z kwiatami, tylko trzeba jasno napisać że TomTom wali w .... Kupiłem jak się pojawiła za 170 zł całą Europe. Sama Polska była droższa bo kosztowała ponad 200 zł (205 lub 240 nie pamiętam dokładnie) Używałem tego praktycznie tylko we Włoszech tydzień w roku. Na Polskę mam o tych mapach zdanie delikatnie mówiąc słabe, nie ma się co dziwić jak dwóch panów poprawia dane, a w całym kraju widać że drogi budują. Co ciekawe aby być na bieżąco i tak trzeba by korzystać z pirata, bo mapy pojawiały się z miesięcznym opóźnieniem w stosunku do ich fabrycznych urządzeń (a raz było to chyba ze dwa miesiące). Trafic był mi do niczego nie potrzebny, nie miałem zamiaru kupować kart sim w Czechach lub Słowacji, później w Austrii i we Włoszech. Radary tak samo, jak nie znam dobrze drogi to jadę przepisowo. A teraz jeszcze chcą mi dać na 3 lata wszystko, ale chyba trzeba najpierw zapłacić i czekać na zwrot. Chyba można było zrobić to z automatu jak ktoś kupił licencje na starą wersje, pewnie liczą że sporo osób nie wystąpi o zwrot tylko puści to w niepamięć. Nawet nie wiem jak to dokładnie zrobić bo na starej wersji nie zakładałem konta TomTom. Nie wiem czy Here już nie przegonił TomTom-a we Włoszech, bo ładnie wprowadzają adresy punktowe. Podsumowując to chyba sobie odpuszcze te 3 lata mi przysługujące.

Rochword
Waypoint

Wysłany: 2015-04-04, 19:15   

Gregrin napisał/a:
A co do nowej aplikacji to osoba która pracowała nad wersja 1.4 podobno już zajmuje się wersja go.
Jeśli to zrobi DeltaFoX ( DFoX ) to coś z tego może będzie

ortax123
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2015-04-21, 15:38   

Witam!
Na tablecie mam jeszcze starego tomtoma(crk). Czy da się przejść na ta nowa wersje korzystajac z promocji 3 zl za 3 lata? Zakladam ze nie ale wole sie upewnić;)

mrc 
Navi Expert
- VIP -

Wysłany: 2015-04-21, 15:45   

Jeżeli miałeś zakupioną aplikację TomTom to tak, jeżeli nie to nie wiem w jaki sposób było by to możliwe.

Może napisz do supportu że masz wersje słodzoną, pewnie dostaniesz jakąś specjalną ofertę. :mrgreen:

boniunio 
Waypoint

Wysłany: 2015-05-06, 17:55   

A próbował ktoś potraktować aplikacje programem lucky patcher lub freedom? Może po użyciu tych aplikacji będzie można potem kupić tomtom go za 2zł.

krissos 
Navi Expert

Wysłany: 2015-06-19, 20:58   

Po uruchomieniu TT z netem wyskakuje informacja że można kupić za 2.08zł na 3 lata Jest opcja że jest nowym klientem. Ciekawe jak by to przejść czy by zadziałało.

Ps. Pipa nie zadziała :(

pyra 
Waypoint

Wysłany: 2016-05-07, 12:09   

Witam
Mam taki problem Że w żaden sposób nie mogę zainstalować tomtom Po instalacji i uruchomieniu czy tej ze sklepu org czy tez jakiejkolwiek innej pojawia się problem że apka nie może się połączyć z serwerem tam toma

wojtek1234321
GPS instruktor

Wysłany: 2016-06-02, 18:09   

Pytanie do ekspertów bo nie wiem jak to poprawnie "wypróbować":
Tablet - Kiano Intelect 8 3G
wersja systemu Android - 4.2.2
Aplikacja - TomTom Go Mobile
Wersja aplikacji -1.10 relase/1.10 (1435)
Wersja mapy - 970.7464
Identyfikator aplikacjiMCAN32A384514632B8785F124721FC6F2802C7415F7F
wersja testowa na 75 kilometrów zainstalowana na próbę ze sklepu Google.
Problem jest taki że program działa, można wejść w ustawienia i inne opcje, głos też "się odezwał", ale problem jest z "widocznością" mapy, poprostu jest biały lub zielony ekran, czasami tylko widać czerwono - brązowe punkciki, tak jakby zaznaczenia większych miast i to wszystko.
Gdzie jest problem, występuje to cały czas (ten biały lub zielony ekran) niezależnie czy jest fix czy nie.

mrc 
Navi Expert
- VIP -

Wysłany: 2016-06-03, 12:52   

Nie wiem na ile to możliwe, ale część aplikacji ma problem ze współpracą na procesorach Intel Atom, kiedyś tak było z AutoMapą. Sam miałem kiedyś tablet na tym procku i nie wspominam dobrze tej przygody.

Nie wiem na ile moja teoria jest prawdziwa, ale ja miałem problemy z oprogramowaniem tomtoma.

wojtek1234321
GPS instruktor

Wysłany: 2016-06-03, 13:14   

mrc napisał/a:
ale część aplikacji ma problem ze współpracą na procesorach Intel Atom, kiedyś tak było z AutoMapą
mrc napisał/a:
Nie wiem na ile moja teoria jest prawdziwa, ale ja miałem problemy z oprogramowaniem tomtoma.

Być może, AutoMapa pracuje prawidłowo, bez żadnych problemów. Aplikacja TomTom się uruchamia, niby można wprowadzać wszystkie ustawienia, wyszukiwania i inne różne opcje, ale mapy nie widać tylko jednokolorowy ekran.

szakal64 
Navi Expert

Wysłany: 2016-06-18, 09:25   

Panowie i Panie mam pytanie :lol: , jadę do Chorwacji 1250 km, mam pakiet internetu w roamingu 300 MB, ile Tomtom pobierze danych (mniej-więcej) chcąc korzystać z traffica na tej trasie ( w Chorwacji traffic podobno nie działa, więc zostaje ok. 800 km) ???

http://filefox.pl/poleca/szakal64
Ściąganie plików przy pełnej prędkości za grosze!!!

Odpowiedz do tematu