Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Alga Q71
Autor Wiadomość
sliski4 
GPS instruktor
Alga 5'' BT HD TMC

Wysłany: 2015-01-11, 11:25   Alga Q71

Witam.
Dostałem do testowania nowe dziecko Algi o roboczym oznaczeniu Q71 . Póki co jeszcze nie jest rozstrzygnięta nazwa modelu tabletu
Jeśli chodzi o specyfikację to proszę Włodka o uzupełnienie, a ja jedynie mogę się podzielić plusami i minusami tego urządzenia
Oczywiście porównuję do poprzedniego tabletu Alga AN7004 a to co się da zaobserwować gołym okiem wypada na plus
Urządzenie pracuje pod androidem 4.4.2 i szybkość jest o niebo lepsza
Nowa Alga ma slot na 2 karty sim, można urządzenie używać jako przenośny router ma slot na kartę pamięci i jest już z bluetooth-em
Oczywiście zainstalowałem Igo Primo i z nim będę się dzielił uwagami na temat szybkości stabilności i nawigowania
Pierwsze wrażenia to tylko ruch lokalny trasa ok 20 km i bez jakichś uwag ale i poprzednik też sobie sprawnie radził
Ekran tylko w warunkach deszczowych więc poczekam na nasłonecznienie ,sygnał GPS stabilny ale chyba tak ma być
Zostaje jeszcze zapytać Włodka jaka będzie cena bo parametry mi osobiście odpowiadają
Chyba nie ma transmitera FM a także moja wersja nie obsługuje kart sim aero2 i wersje do sprzedaży podobno już będą obsługiwały częstotliwość aero2 (900MHz)
Karta sim Play i orange działają bezproblemowo
Można odbierać i wykonywać połączenia głosowe a także sms-y
Miałem tylko problem z oglądaniem TV (weeb.tv) bo android 4.4.2 ma problemy z przeglądarkami i javą ale doczytałem że delphin browser obsługuje javę i jest to faktem
To na tyle . Czekam na Odzew Algi odnośnie uzupełnienia parametrów

Odpowiedz do tematu