Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2014-10-05, 10:03
Smart SG 430 reanimacja
Autor Wiadomość
lazzarone
azymut

Wysłany: 2014-10-04, 22:41   Smart SG 430 reanimacja

Witam, czytając różne porady na temat odblokowania navi znalazłem złoty środek... ale popełniłem błąd. W rejestrze dokonałem zmian. Autostart programu loader.exe odpowiadający za wabryczne startowanie mapy zmianiłem na menu.exe znalezionym tu na forum. Tyle, że pojawia się przycisk automapa i nic nie robi. Nie mogę tego zamknąć a komputer nie rozpoznaje urządzenia usb. Wcześniej nie było problemu. Zmieniłem też wpis w rejestrze dotyczący pamięci.
ResidentFlash był ustawiony jako widoczny. Niestety ResidentFlash2, nandflash też ustawiłem i chyba to skuteczny patent na zablokownaie dostępu...
Czy ma ktoś jakiś pomysł? Przycis Automapa , który się wyświetla powinien odpalać:
btn_exe = "\SDMMC\AutoMapa EU\AutoMapa EU.exe"
Na karcie utworzyłem folder i plik \AutoMapa EU\AutoMapa EU.exe z tym, że z pliko Primo, a potem z pliku exit.exe i przycisk nadal nie działa.
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2014-10-05, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  

jacekp1313 
Maestro GPS
NavitelT700+NaviExpe

Wysłany: 2014-10-05, 09:59   

Zacznij od włączenia pokazywania rozszerzeń plików, bo możesz mieć AutoMapa EU.exe.exe

Potem do folderu Automapa EU wstaw plik explorer.exe http://chomikuj.pl/jajace...,1138513402.zip ze zmienioną nazwą na AutoMapa EU.exe Jak ruszy Windows, to będziemy dalej kombinować

Co do zmian w rejestrze - dziesiątki (setki ?) razy na forum napisano, że to najprostsza droga do utrupienia sprzętu. AM najprościej i najbezpieczniej uruchamia się wg opisu w wątku "smartgps sg430 i programy nawigacyjne"

P.S. Zmieniłem tytuł z "smart gps sg 430 - problem" na "Smart SG430 reanimacja"

andy-5 
azymut

Wysłany: 2016-04-09, 11:07   

Witam
Mam problem poszukuje do mojego SG430 pliku firmware bo zainstalowałem patch ze strony mapamap do urządzenia SG720 mam teraz przyciemniony ekran i nie da sie go rozjaśnić i chciałbym przywrócić oryginalny wygląd

[ Dodano: 2016-04-10, 09:42 ]
Nikt nie ma instalki zeby przywrocic poprzedni stan nawigacji :-(

[ Dodano: 2016-05-17, 21:12 ]
Zwracam się z prośbą o backup do SG430
Proszę pomóżcie

Odpowiedz do tematu