Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2015-08-05, 21:01
zacinający sie Mx3 hd
Autor Wiadomość
pafnuc518
Waypoint

Wysłany: 2013-10-03, 18:47   zacinający sie Mx3 hd

Witam,mam problem z mx3hd ,otóż jak nawiguje lub po prostu jest włączone wszystko ok.ale gdy po dotknieciu wysw.by coś zrobić zawiesza się na jakieś 10 s.
Raz zawiesza się automatycznie gdy dotkne a raz da się raz kliknąc ale potem zwiecha.
Co może być ?myślałem że może od slonca ale teraz juz słoneczko już nie grzeje?a dzieje sie tak na AM.na innej nie sprawdzalem bo obecnie nie mam.Miał ktoś może podobnie. ?

jacekp1313 
Maestro GPS
T700+NE

Wysłany: 2013-10-03, 22:26   Re: zacinający sie Mx3 hd

pafnuc518 napisał/a:
dzieje sie tak na AM.na innej nie sprawdzalem
To sprawdź, bo nie wiadomo, co trzeba wywalić do śmietnika - AM czy Modecoma.
I zajrzyj do wątku "Mój sposób na "idealną" płynność Automapy"

Franiu
azymut

Wysłany: 2014-03-29, 08:01   

Witam, podepne sie pod temat bo dotyczy on tej nawigacji
Zamowilem pare tygodni temu nawigacje modecom mx3hd dla swojego staruszka, ktory jest kierowca autokaru. Jak przyszla to ojciec zadzwonil ze nawigacja sie nie wlacza - wtedy pomyslalem, ze trzeba wgrac mape, bo byla to wersja bez zadnej zainstalowanej mapy. Ale wiadomo, on takich rzeczy nieogarnie sam.

Jakos niefart chcial ze jak ostatnio bylem na weekend o starych to zapomnialem o tej sprawie. Z racji studiow zaocznych nie czesto teraz przyjezdzam do domu. Ale do rzeczy:

Wczoraj wziolem sie wreszcie za probe odpalenia nawigacji i faktycznie zonk - urzadzenie nie bootuje pojawia tylko logo producenta pika jakas krotka melodyjka i dalej nic. Probowalem przy naladowanej baterii, resetowalem, wylaczalem wiele razy - i nic. Powinno sie chyba przynajmniej otwierac jakies okienko startowe, no nie? W kazdym razie nawet instrukcja opisuje fukcje tego menu startowego. Teraz nie wiem co robic, boje sie ze jak zaczne tam cos wgrywac to sie okaze ze zlamalem warunki gwarancji.

To normalne ze bez mapy ta nawigacja sie nie wogole nie wlacza? Czy jednak pechowo dostalem uszkodzony egzemplarz i odkryłem ten szkopol dopiero po miesiacu od zakupu? :/

Google 
Maestro GPS

Wysłany: 2014-03-29, 08:07   

Franiu napisał/a:
Czy jednak pechowo dostalem uszkodzony egzemplarz i odkryłem ten szkopol dopiero po miesiacu od zakupu? :/
Najprawdopodobniej to będzie właściwa wersja. A gdzie to kupiliście? Czym prędzej oddał bym sprzęt na gwarancji do naprawy bądź wymiany. Oczywiście nawigacja powinna się uruchomić i powinno być po uruchomieniu jakieś MENU.

Franiu
azymut

Wysłany: 2014-03-29, 13:49   

Sprawa sie rozwiazala pozytywnie. Dzwonilem do serwisu sklepu apollo.pl i wytlumaczylem jaki jest problem.
O dziwo czlowiek z ktorym gadalem byl naprawde zorientowany, od razu powiedzial ze mieli sporo takich problemow z tymi modelami. Powiedzial ze problem na 95% rozwiaze instalacja nowego firmweru ze strony modecoma - i tak tez sie stalo. Kompetentni ludzie w tym sklepie pracuja :)

pafnuc518
Waypoint

Wysłany: 2014-07-13, 20:18   

odświeżam kotleta

sprawdzałęm na igo nie mam problemów z zacinaniem się ,a na am sie tnie .Wersje am mam najnowszą przy wgrywaniu formatuje karte i ustawienia mam zgodnie z poradami na płynnąć am.
Nie wiem jak to ugryść,ogólnie navi szybko przelicza ,szybko się przegląda mape lecz za którymś razem się zwiesza i napis ''proszę czekać''

Nikt nie ma z ta navi takiego problemu?

jacekp1313 
Maestro GPS
T700+NE

Wysłany: 2014-07-13, 20:21   

jacep1313 napisał/a:
zajrzyj do wątku "Mój sposób na "idealną" płynność Automapy"
Dla ułatwienia - kilka ostatnich stron

Odpowiedz do tematu