My Navia Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum
Regulamin oraz opis zmian w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
GC 5080 - backup, reanimacja
Autor Wiadomość
Lethys 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2014-04-21, 21:01   GC 5080 - backup, reanimacja

Witam.
Więc tak, kupiłem w grudniu ojcu nawigację GC (jak była za 169 zł w biedronce) i dziś ją ładował, po czym przy podłączeniu do ładowarki włączyła się więc ją wyłączył. Po 2 godzinach (+/-) ładowania chciał sprawdzić jaki jest stan baterii więc odłączył nawigacje od ładowarki i ją włączył.
Po czym proces włączania stanął od razu przy pierwszym logu Goclever..

Próbowałem już resety (na pleckach nawigacji) nic to nie daje. Dalej podczas włączania stoi na logu Goclever.
Jak się włączy nawigacje i odczeka te 20 sekund (logo oczywiście stoi) dotyka się ekranu to słychać dźwięki przejść (czyli jak klikało się zawsze w ikonę) ale logo stoi w miejscu..

Jak podłączę nawigacje (zawieszoną na logo) do PC to normalnie widzi kartę SD i partycję nawigacji..

Zrobiłem nawet update ze strony Goclever do tej nawigacji, lecz to niczego nie zmieniło - nadal stoi na logo..

Chyba tylko reklamacja u GC wchodzi w grę? Bo zaniesienie nawigacji do biedronki raczej nic nie da?(pierwszy raz mam takie coś, że kupując coś w biedronce mam takie jaja xD). Była dosłownie na chodzie może ze 4-6 razy xD
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2014-05-07, 12:40, w całości zmieniany 1 raz  

___Olivia_ 
Maestro GPS

Pomogła: 175 razy
Wysłany: 2014-04-21, 21:28   

Lethys napisał/a:
Bo zaniesienie nawigacji do biedronki raczej nic nie da?
Właśnie ,że da, bo Biedronka jest gwarantem. Zanieś do biedronki z paragonem i złóż reklamację. Też tak miałam, po dwóch tygodniach miałam już nową navi.

dasior591 
Maestro GPS
GoClever 5065FMBT

Wysłany: 2014-04-22, 09:48   

Ja bym wysłał prosto do GC, bo jak idziesz do biedronki to oni wysyłają to do centrum logistycznego, stamtąd do GC i tak samo wraca, a wysyłając sememu na 2 dzień masz kuriera i naprawione z powrotem też jest szybciej.

Lethys 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2014-04-22, 13:35   

Więc rozumie, że w "domu" naprawić się tego nie da?

No cóż to trzeba będzie wysłać do GC xD. Mam nadzieje, że miesiąc nie będą tego trzymali..

[ Dodano: 2014-05-02, 16:49 ]
Sprawa zakończona

Wysłałem do GC przysłali naprawiony : Aktualizacja map i coś tam z softem (teraz menu wygląda całkiem inaczej..) no i Navi hula :)

Więc temat do kosza :)

irfas
azymut

Wysłany: 2014-05-07, 12:29   GC-5080 kopia residentflash

Witam,
Ogromna prośba do posiadaczy GC 5080 PL
Mógłby Ktoś zrobić kopie wszystkich plików, folderów, residentflash do nawigacji GC 5080 PL moja odmówiła posłuszeństwa. Podczas wgrywania aktualizacji pojawił się biały ekran i teraz po uruchomieniu włącza się tylko Win CE. Wszystko pobrałem ze strony producenta. Pierwsza aktualizacja przebiegła poprawnie a druga narobiła bałaganu.

ekran gł po uruchomieniu

zawartość My Device

w zawartości ResidentFlash znajduje sie tylko System volume information i nic wiecej
zawartość ResidentFlash

Bardzo Proszę o Pomoc

DZIEKI

jestem_ktoś 
Maestro GPS

Wysłany: 2014-05-07, 12:43   

Przed wgrywaniem aktualizacji miałes po starcie fabryczne menu?
Co aktualizowałeś? Mapy, program nawigacyjny czy coś jeszcze?

irfas
azymut

Wysłany: 2014-05-07, 15:54   

TAK przed wgrywaniem aktualizacji miałem po starcie fabryczne manu i wszystko hulało.

zrobiłem Update Aplikacji do wersji 4.7.4.
na stronie producenta jest taka informacja: Po pobraniu należy rozpakować. Folder MobileNavigator należy skopiować do nawigacji i nadpisać wszystkie pliki.
Tak więc uczyniłem i wszystko padło.

Nawigacja jest na gwarancji ale zagubiłem paragon i trzeba coś wy myśleć jak się da.

marcin5644
azymut

Wysłany: 2014-05-11, 17:18   Nawigacja Goclever 5080

Witajcie!

Bardzo proszę o pomoc gdyż moja nawigacja się zawiesiła tzn. wyświetla się przy uruchamianiu białe tło z logiem i na tym się kończy probowałem 100 razy resetować i nic kombinowalem z update karty niestety nie moge jakos polaczyc tego z pc.

Mam asusa r500v z windows 7 64bit na navi jest windows ce 6.0

Jestem za granicą i nie mogę się ruszyć bo jestem kierowca ciezarowki i mam problem bez nawigacji nie dojade do firm.

Bardzo prosze o pomoc!!!

[ Komentarz dodany przez: ___Olivia_: 2014-05-11, 19:33 ]
Scaliłam z odpowiednim tematem.
Regulamin punkt 3.

undermess
azymut

Wysłany: 2014-05-23, 19:51   Goclever 5080PL problem z rejestrem

Witam od jakiegoś czasu mam problem z GC 5080. Po uruchomieniu navi wyskakuje okienko z następującym komunikatem "Open registry error". Uprzedzam nie dotykałem się rejestru ;-) Mam pliczki z Residentflash niestety nie mogę ich wgrać ponieważ AS nie widzi navi. Czy jest jakiś sposób na wskrzeszenie navi?

jestem_ktoś 
Maestro GPS

Wysłany: 2014-05-23, 20:06   

Bez połączenia z kompem tylko serwis.
Przed tym błedem łaczył sie w trybie AS, czy MassStorage?

undermess
azymut

Wysłany: 2014-05-23, 21:38   

W trybie pamięci masowej

keymaker
azymut

Wysłany: 2014-06-06, 10:22   GC5080 - plik UI

Witam,

Mam problem z nawigacją jak w temacie, uszkodzony został plik UI.exe przez co nawigacja nie startuje panelu, a wyświetla pulpit windows. Mam prośbę do użytkowników o udostępnienie tego pliku. Dziękuję.

irfas
azymut

Wysłany: 2014-07-05, 22:00   Re: Goclever 5080PL problem z rejestrem

undermess napisał/a:
Witam od jakiegoś czasu mam problem z GC 5080. Po uruchomieniu navi wyskakuje okienko z następującym komunikatem "Open registry error". Uprzedzam nie dotykałem się rejestru ;-) Mam pliczki z Residentflash niestety nie mogę ich wgrać ponieważ AS nie widzi navi. Czy jest jakiś sposób na wskrzeszenie navi?

Jeżeli masz na ekranie My Device to wejdź tam do Windows i TU masz Aplikacje, której nazwy nie pamiętam, ale jest w niej wyraz "USB" kliknij to i powinno wystartować połączenie z navi na PC.

PaweL K. 
azymut
PaweL K.

Wysłany: 2014-07-30, 19:54   GC 5080

witam wszystkich , mam problem z GC , po załączeniu i chwilowym załadowaniu wyskakuje alert Open Registry Error , reset , formatowanie nic nie pomaga , może ktos poradził sobie z tym problemem ?. Chętnie skorzystam z fachowej porady , bo skończyły mi sie już pomysły.

[ Komentarz dodany przez: ___Olivia_: 2014-07-30, 20:59 ]
Regulamin punkt 3.

giorgiosst2020
azymut

Wysłany: 2014-09-18, 15:32   Zawieszona na starcie nawigacja

Witam Serdecznie

Mam taki problem posiadam nawigację GoCLEVER GC-5080 PL. Niestety nawigacja nie staruje i zawiesza sie na samym starcie tak jak w załączonym obrazku. Szukałem w internecie jak zrobić jej flash ,ale nic nie mogę konkretnego znaleźć. Bardzo bym prosił o jakieś wskazówki ( jak klikam na te białe tło słychać pyknie taka dodatkowa informacja :(

Pozdrawiam i dziękuje z góry

http://agrol-moto.pl/uplo...%2016.20.31.jpg

http://agrol-moto.pl/uplo...%2016.20.41.jpg

[ Komentarz dodany przez: ___Olivia_: 2014-09-18, 16:36 ]
Regulamin punkt 3.

Odpowiedz do tematu