My Navia Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum
Regulamin oraz opis zmian w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
GC 5080 - backup, reanimacja
Autor Wiadomość
dasior591 
Maestro GPS
GoClever 5065FMBT

Wysłany: 2014-09-19, 14:08   

Wyślij na serwis. Masz Door to Door i to soft za darmo (a i moze nowszy :) )

Dawidovy
azymut

Wysłany: 2014-10-10, 19:31   GoClever GC-5080 - Open registry error

Witajcie.
Mam problem z uruchomieniem nawigacji GC 5080, wyskakuje błąd "Open registry error". Komputer wykrywa ją tylko jaką pamięć masową. Jest możliwość naprawy jej w domowych warunkach? W rejestrze nic nigdy nie było grzebane mówię z góry.

[ Komentarz dodany przez: ___Olivia_: 2014-10-10, 20:50 ]
Scaliłam z odpowiednim tematem.
Regulamin punkt 3.

Piotr_85
Waypoint

Wysłany: 2014-10-17, 17:30   

Witam

Mam nawigacje GC 5080 i wspomniany problem z zawieszaniem się nawigacji po włączeniu na logo producenta. Czy ktoś poradził sobie samemu z tym problemem czy pozostaje tylko odesłanie do serwisu? Mam gwaracje tylko że raczej nie zdążą naprawić sprzętu przed wyjazdem w przyszlym tygodniu, dlatego pytam o jakąś alternatywę. Robiłemreset, wgrałem soft ze strony producenta i nie pomogło.

Swoją drogą szukając rozwiązania, zauważyłem że to dość częsty problem z tych urządzeniach. Szkoda że nic się do dzisiaj nie zmieniło w sprawie jakości. :-|

jeryhoo
azymut

Wysłany: 2015-04-01, 13:07   

Witam
Mam ten sam problem może od roku coś się zmieniło więc odświeżam temat.
Nawigacja włącza się do loga goclever i tyle nie mogę połączyć się przez ActiveSync , wykrywa tylko folder zMobilNawigator wie ktoś jak mogę ją ożywić ?
Mogłby mi ktoś podesłac sterowniki do tej nawigacji które łączą nawigacje z ActivSync ?

MickeYs123
azymut

Wysłany: 2015-05-19, 01:02   Nawigacja GoClever 5080 - Ekran powitalny

Witam, od 2 tyg bawie się tą nawigacją w celu jej odblokowania z Allegro, i tak przy robieniu kroku z ścieżką GPS tak jak na obrazku niżej zamiast residentflash/mobilenavi.... itd itd ustawiłem residentflash/mt/... itd itd w 1 polu... a nie w tym drugim menu tak jak powinno być i od tamtego momentu nawi sie zresetowała i mam jedynie ekran powitalny GoClever, rozwiazania szukam juz 2 tygodnie chciałem jakoś shella ustawić cokolwiek nawet w windoiwsa wejść i nic nie chce działać ..., Jeżeli ktoś mógłby by pomóc bym był bardzo wdzięczny.

jacekp1313 
Maestro GPS
MX3+Primo+MM legal

Wysłany: 2015-05-19, 05:49   

MickeYs123 napisał/a:
rozwiazania szukam juz 2 tygodnie
Jak widać z wątku, do którego dołączyłem Twój post (regulamin, p.3) rozwiązania innego niz wysyłka do serwisu nie ma...
Chyba, że masz połączenie z kompem (w trybie AS, nie pamięci masowej) to może coś się da zrobić - na przykład spróbować wgrać backup ukrytej partycji http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2812065.html

koala106 
Waypoint

Wysłany: 2015-05-19, 07:05   

Da się naprawić, ale nie obędzie się bez rozbierania.
Trzeba sprawdzić dokładnie wersję płyty i na płycie są piny tx i rx, poprzez konwerter rs-232 navi jest widzialna we flashtoolu i idzie ją postawić (flash dobieramy od wersji płyty).

jacekp1313 
Maestro GPS
MX3+Primo+MM legal

Wysłany: 2015-05-19, 07:36   

Czyli wysyłka do serwisu, bo prawie nikt sam tego w domu nie zrobi. Przede wszystkim trzeba mieć sprzęt no i oczywiście soft, który trzeba wgrać.

koala106 
Waypoint

Wysłany: 2015-05-19, 07:50   

W tym wypadku można usiąść do tematu, ale bez lutownicy się nie obejdzie.

MickeYs123
azymut

Wysłany: 2015-05-19, 10:24   

he, czyli już naprawa sie nie opłaca, nawi padła do końca he,

koala106 
Waypoint

Wysłany: 2015-05-19, 10:57   

Czemu nie opłaca? Jestem w stanie to zrobić w miarę tanio:)

Google 
Maestro GPS

Wysłany: 2015-06-16, 22:28   GoClever 5080 stoi na ekranie startowym.

Kumpel dał mi nawi bo po uruchomieniu stoi na ekranie startowym GoClever.

Nawigacja łączy się z komputerem (mam Windows7 więc Mobile Center ją widzi)

Zanim napisałem ten post poszukałem rozwiązań w necie. Nawet na stronie GoClever jest plik aktualizacyjny który pobrałem i zgodnie z informacją skopiowałem do nawigacji.

Niestety nic się nie dzieje. Nadal stoi na ekranie powitalnym.

Znalazłem też info aby TotalComanderem nadpisać pliki w NANDFlash czy ResidentFlash2 lecz program nie widzi tej partycji pomimo że na moim kompie mam włączone aby pokazywało ukryte pliki jak i w programie też tą funkcję włączyłem .

Wiem że FW jest nie dostępny. Nie widzę również zmian w rejestrze. Mam do niego dostęp poprzez CeRegEditor.

Znalazłem kopię rejestru, kopię nandflash tylko że tej akurat TC nie widzi. TC mam pełną wersję z kluczem.

Czemu nie chce się uruchomić?

harvard
azymut

Wysłany: 2015-06-20, 08:18   Goclever gc 5080 biały ekran z logo i nic się nie dzieje

Mam goclever gc 5080 i gdy nacisnę power pojawia się logo goclever na białym tle gdy naciskam na ekran słyszę pykanie. Próbowałem na W7 wykonać połączeniee z mobile center aby total commanderem wejść na partycję wince. Jednak system wykrywa kartę sd i partycję z mapą jednak nie może się centrum mobilności skomunikować z urządzeniem dlatego nie mogę wjeść na pratycję i wykasować residentflash. Słyszałem, że można coś wgrać na kartę sd tylko nie wime co i jak aby przywrócić ustawienia i dzałanie navi. Dodam, że nic nie było aktualizowane ani też wgrywane. dziękki

___Olivia_ 
Maestro GPS

Pomogła: 175 razy
Wysłany: 2015-06-20, 15:33   

harvard napisał/a:
Próbowałem na W7 wykonać połączeniee z mobile center aby total commanderem wejść na partycję wince. Jednak system wykrywa kartę sd i partycję z mapą jednak nie może się centrum mobilności skomunikować z urządzeniem
:arrow: http://www.my-navia.pl/vi...p=144982#144982 punkt 2.

keeczmi 
Waypoint
Małestro GPS

Wysłany: 2015-06-20, 15:47   Re: GoClever 5080 stoi na ekranie startowym.

Google napisał/a:

Wiem że FW jest nie dostępny. Nie widzę również zmian w rejestrze. Mam do niego dostęp poprzez CeRegEditor.

Mi też się kiedyś tam uwaliła 5080 (do której mi paragon zaginął na samym początku), nie szło nic z nią zrobić ale w rejestrze przy pomocy CeRegEditor wywaliłem coś (nie pamiętam dokładnie co) co odpowiada za uruchomienie nakładki GoClivera.
Wbiłem tam explorer.exe i od tamtej pory po uruchomieniu mam od razu piękny pulpit WinCe.

Odpowiedz do tematu