Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka problemów z 5066FMBT HD cam
Autor Wiadomość
kamul
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-05-26, 12:36   Kilka problemów z 5066FMBT HD cam

Mam kilka problemów ze swoim urządzeniem, nie tyle poważnych co "upierdliwych":
1. Jechałem jakiś czas temu prawdopodobnie za kimś kto miał "jammer" bo navi zaczęło wariować, trwało to chwilę, ale od tamtej chwili obraz z kamery (cała reszta wyświetla się normalnie) jest obrócony o 90 stopni, rozciąga się ale w pionie i nie bardzo da się z tym normalnie cofać, chodzi płynnie etc, ale jest przekręcony.

Może pomógłby Hard Reset? Ale nie wiem jak go wykonać i nie znalazłem (może za słabo szukałem)

2. Wrzuciłem na kartę kilka mp3 ale po naciśnięciu odtwarzacza w ogóle nic nie znalazło i nie miałem co odtworzyć, urządzenie chyba piknęło przy wkładaniu karty i przy wyjmowaniu. Może coś nie umiem obsłużyć...

W navi nic nie jest zmienione oprócz ścieżki nawigacji.

3. Chciałbym zabudować ją do samochodu, ale czytałem, że ma być gdzieś skrypt który umożliwia usypianie i odpalanie navi po podaniu napięcia do ładowarki. Niestety też go nie znalazłem, ani też innego sposobu jak to uczynić i jak ewentualnie wgrać ten skrypt.

dasior591 
Maestro GPS
GoClever 5065FMBT

Wysłany: 2013-05-26, 18:14   

1. Jak klikasz w rogi ekranu podczas oglądania obrazu z kamery to możesz ją obracać
2. ona seryjnie mp3 nie odtwarza
3. jest na forum, tez zawsze szukam :)

Co ludzie widzą w hard resecie??

kamul
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-05-26, 21:53   

dasior591 napisał/a:
1. Jak klikasz w rogi ekranu podczas oglądania obrazu z kamery to możesz ją obracać
2. ona seryjnie mp3 nie odtwarza
3. jest na forum, tez zawsze szukam :)

Co ludzie widzą w hard resecie??

Dzięki wielkie. Co do hard resetu to dobrze wiedzieć nawet w celach edukacyjnych. Obadam w samochodzie, czy się przekręciło :)

Jakie formaty muzyczne są odtwarzane seryjnie?

Poszukam dokładniej zatem :)

[ Dodano: 2013-05-26, 23:32 ]
Ok, ten skrypt znalazłem i działa :)
Tylko jedno małe ale. Jak nawigacja się wyłączy np. rozładuje się bateria to skrypt nie działa po podłączeniu zasilania. Jest może jakaś aktualizacja do tego?

[ Dodano: 2013-05-27, 17:15 ]
Ok, znalazłem odpowiedzi na to czego szukałem. Kamery jeszcze nie sprawdziłem, bo niestety ładowarka oryginalna trochę się rozpadła, ale obadam jak tylko ją złożę jak trzeba.

Teraz mam inne pytanie, bo widziałem menu, które tworzysz. Jakim programem zrobić podmianę tła i ikon (nie mówię tu o dodawaniu nowych programów, a samych obrazków). Ustawienie kafelków może być takie jak jest.

Czy da się zmienić obraz startowy? Zamiast napisu goclever żeby było np. logo samochodu? I też czym to wykonać.

Przeglądałem Twoją stronę, ale nie znalazłem tam odpowiedzi na te pytania, na forum też (chyba, że znów za słabo szukałem).

matheoo 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-07-03, 11:36   

Cytat:
Tylko jedno małe ale. Jak nawigacja się wyłączy np. rozładuje się bateria to skrypt nie działa po podłączeniu zasilania. Jest może jakaś aktualizacja do tego?

Niestety z tym nic nie zrobisz. Ja mam zabudowaną nawi tak:

Było trochę rzeźby ale wyprowadziłem na zewnątrz przycisk włączenia i resetu, złącze usb oraz wyjście jack podpiąłem pod radio. Teraz mogę słuchać muzyki z navi w głośnikach samochodowych. Największym problemem jest brak hosta usb ale tego się nie przeskoczy muszę szukać czegoś co ma 5 cali i procek z obsługą hosta.

dasior591 
Maestro GPS
GoClever 5065FMBT

Wysłany: 2013-07-03, 19:03   

GoCLever 505 ma juz hosta w nowych seriach :)

matheoo 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-07-06, 12:25   

no to trzeba będzie powoli się za tym zakręcić :mrgreen:

Odpowiedz do tematu