My Navia Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2016-01-02, 14:23
TV w nawigacji
Autor Wiadomość
jaskul12
azymut

Wysłany: 2013-01-29, 09:50   TV w nawigacji

Witam mam pytanie kupiłem naigacje navroad vivo plus z wbudowanym dekoderem tv. Nawigacja posiada dwie wysuwane anteny jednak nie odbiera ani jednego kanału tv. Czy jest możliwosc dokupienia anteny zewnetrznej jezeli ktoś widział takie cudo moge prosic o pomoc ewntualnie link jaskul0@vp.pl

tikotka
Maestro GPS

Wysłany: 2013-01-29, 12:25   

Kiedyś przez chwilę (dosłownie 15 minut), miałem okazję pobawić się jednym z NR z tunerem cyfrowej TV i odczucia były niemal identyczne - mimo odległości ok 10 KM do potężnego nadajnika (Chorągwica) sprzęt nie łapał żadnych kanałów. Te wbudowane anteny do niczego się nie nadają. Czy ten konkretny model NR ma złącze na antenę zewnętrzną?

widar33 
azymut

Wysłany: 2013-02-14, 19:40   Re: TV w nawigacji

jaskul12 napisał/a:
Witam mam pytanie kupiłem naigacje navroad vivo plus z wbudowanym dekoderem tv. Nawigacja posiada dwie wysuwane anteny jednak nie odbiera ani jednego kanału tv. Czy jest możliwosc dokupienia anteny zewnetrznej jezeli ktoś widział takie cudo moge prosic o pomoc ewntualnie link jaskul0@vp.pl
kolego zakupiłem dzisiaj tą zabawkę i tv śmiga mi na antenkach z nawi .

tomasz79bg 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-02-17, 12:07   

Witam. Navroad vivo st mam puroku w samochodzie cieżarowym antene mam korone.
Do połączenia anteny pasował konektor ( ze starej anteny do telefonu komórkowego nokia)
kabelek przeciąłem i dolutowałem gniazdko anteny - koszt 2zł.
Wnocy nawigacja jest sciemniona na maksa i tak swieci mocno , zrobiłem nakładke z ciemnej fili.
Dokupiłem głośnik do komputera telefonu z zasilaniem usb na allegro za 27 zł .
Zasilanie wyprowadziłem z uchwytu , głośnik przerobiłem obudowe i zamocowałem tak że niewidac go. Głosnik jest poto że zsetaw głosmomówiący przez radio niedziała i nie blokuje radia, bo powybraniu czestotliwosci w radiu i przejechanju 100km zaczyna nadawac jakas stacja radiowa i odnowa bycza ustawiac wszystko.
Z nawigacj jestem zadowolony działa dobrze i film czy wiadomosci obejrze wczsie jazdy na autostradzie.
Mam też laptopa naktórym mam wszystko internet nawigacie i tv , sygnał tv łapie tak samo jak nawigacja na programie windows media center jest poprawa ale na programie DVB Viewer

Odpowiedz do tematu