Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2014-02-13, 09:59
AutoMapa dla Androida modyfikacje wyglądu
Autor Wiadomość
robert73 
Waypoint

Wysłany: 2016-01-19, 19:38   

Mam pytanie z innej beczki czy można zrobić kolory automapy takie jakie są w wersji 1.7.1 do automapy 3.0 w tej ostatniej wersji nie bardzo mi odpowiadają kolory dróg tła itp. więc jeśli jest taka możliwość to które pliki trzeba ewentualnie przenieść.

Krakus51 
Navi Expert

Wysłany: 2016-03-12, 17:49   

Witam, jest jakiś sposób na zmianę wskaźnika strzałki na np. samochód ? W WinCE robi się to bez problemu, ale ten sposób nie działa na androidzie.
Szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie.

jack666
Waypoint

Wysłany: 2017-08-13, 16:42   Kolory tła i wskazań prędkości i odległości do pokonania

Mam jedno pytanie.
Czy i jak da się zmienić kolor tła i kolor wskazań gdzie wyświetla się prędkość (czyli lewy górny róg ekranu) oraz na którym wyświetla się odległości do celu (prawy górny róg ekranu)
Pożądany kolor tła czarny, wskazania białe czyli tak ja pozostałe pola wyświetlane na górze ekranu.
Bo są to wg. mnie dwa główne mankamenty czytelności ekranu AM na androida. Ekran AM na WM pod tym względem był lepszy.

Dziękuję za jakieś wskazówki w powyższym temacie np. gdzie i których plikach konfiguracyjnych czy sekcjach pogrzebać by to zmienić.

jack666
Waypoint

Wysłany: 2017-08-13, 20:16   

geranium napisał/a:
stary bez obrazy...na wstępie już cię to przerosło..

Jak to odpowiedź na moje pytanie to dzięki ;-) bo nie jest to aż dla mnie na tyle istotne by się z tego powodu doktoryzować to raz, a dwa to używam legalnej wersji więc musiałbym to robić po każdej modyfikacji apk przez AM. Więc przeżyję te kolory ;-)

jack666
Waypoint

Wysłany: 2017-08-14, 13:25   

geranium napisał/a:
dlatego nikt się w to nie bawi, nawet w taki banał jak ikony stacji..
największy problem to podpis apk

W takim razie napisze maila do AutoMapy :-) czy nie mogą tego zmienić na bardziej kontrastowe.

McSim
Waypoint

Wysłany: 2017-11-13, 20:34   

Cześć. Może ktoś umiałby podpowiedzieć dlaczego zniknęły mi własne ustawienia wyznaczonej trasy ( własne kolory ). Po aktualizacji plik z moimi ustawieniami jest nadal w plikach Colors, ale tak jakby go nie było. Miałem w nim ustawione swoje kolorki wyznaczonej trasy i wszystko działało, aż nagle nie działa. Trasa wyznaczona jest w każdej wersji kolorów na niebiesko. normalnie szlak mnie trafi;)

MaxEd
Waypoint

Wysłany: 2017-11-13, 21:42   

A sprawdziłeś czy twój plik jest wybrany w ustawieniach?

McSim
Waypoint

Wysłany: 2017-11-13, 22:19   

MaxEd napisał/a:
A sprawdziłeś czy twój plik jest wybrany w ustawieniach?

nie, no jasne, że tak. zresztą nie zmieniałem tego i cały czas jest. inne zmiany są tak jak były- np. inne kolory strzałki, a tylko ten beznadziejny niebieski wyznaczonej trasy. W swoim pliku mam do rodzaju wyznaczonej trasy inny kolor i to przestało nagle działać.

Odpowiedz do tematu