Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie... PY 6005 i filmy podczas nawigowania
Autor Wiadomość
Bajer77
azymut

Wysłany: 2012-11-11, 23:32   Pytanie... PY 6005 i filmy podczas nawigowania

Witam wszystkich.

Do tej pory korzystałem z Peiying-a 5003. Działało to jak należy, nie jestem jakoś specjalnie wymagajacy, wystarczy że dojadę na miejsce ;-) . Ale jedna opcja szczególnie mi pasowała. Podczas nawigowania mogłem oglądać filmy bez wiekszego problemu. Film sobie leciał i co jakiś czas Krzysiu (Hołek) :-P "przyciszał" film i mówił mi czy w lewo czy w prawo. Teraz mam PY 6005 bo na starość wzrok juz nie ten i tu zonk......... Navi nie chce odtwarzać filmów podczas nawigowania wyskakuje komunikat "Mało pamięci. Wylącz nieużywane programy". Bluetooth, transmiter i wszystko inne wyłączone ale problem pozostał.
Czy jest jakaś opcja rozwiazania tego?? W sumie duperel ale w długiej podróży pomocny.

gustawox_1 
Maestro GPS
Nv33 i NaviaII

Wysłany: 2012-11-12, 08:09   

Bajer77, >> http://www.my-navia.pl/vi...=brak+pami%EAci

< ------------------------------------------------------------>
Wiktor Hugo
; Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości;

Bajer77
azymut

Wysłany: 2012-11-12, 23:45   

Po przeczytaniu tematu rozumiem że muszę wejść do wina i poprzestawic zarządzanie pamięcią. Jak tylko uruchomić wina w 6005,sposoby z innych modeli py nie działają.
Uprzedzam jeszcze że w temacie navi jestem totalnie zielony tz. potrafię włączyć, wpisać adres i dojechać więc proszę o wskazówki w "prostym" języku ;-)

tikotka
Maestro GPS

Wysłany: 2012-11-13, 09:01   

Toż to przecież sprzęt ze 128 MB RAM'u jest - nie ma prawa brakować mu pamięci! Na mój gust ten komunikat to zmyła i po prostu fabrycznie zablokowano w urządzeniu możliwość uruchomienia odtwarzacza filmów w czasie działania programu nawigacyjnego (spotkałem się już nie raz z takim rozwiązaniem). To dla bezpieczeństwa - moim zdaniem całkiem słusznie, bo kto ogląda filmy podczas nawigowania? Obejście tego może nie być proste, ale na pewno jest możliwe, bo jako nawigacja na MTK PY powinien mieć dostępne całe menu na residentflash2. Masz kilka opcji - jedna to odpalanie odtwarzacza jakimś dodatkowym przyciskiem ekranowym (wyświetlanym na czas działania AutoMapy), druga, to znalezienie działającego przycisku w oryginalnym menu (taki, który odpali podczas działania AM - np kalkulator, gra....) i podstawieniu pod niego odtwarzacza.

Odpowiedz do tematu