Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum
Regulamin oraz opis zmian w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2016-01-02, 14:47
NavRoad Vivo ST - czy ktoś już używał?
Autor Wiadomość
chrisjan 
Waypoint

Wysłany: 2012-07-18, 00:02   NavRoad Vivo ST - czy ktoś już używał?

W tym tygodniu w sprzedaży pojawiła się nawigacja NavRoad Vivo ST, która poza całkiem obiecującą specyfikacją oferuje również wbudowany tuner DVB-T.
Ponieważ sam przymierzam się do zakupu, chętnie poznam opinie osób które już widziały ten sprzęt na żywo (jakichkolwiek recenzji w necie póki co brak).

-------------------------------------------------------
GoClever 5066 BTFM + 4 GB

navi_pl
Waypoint

Wysłany: 2012-07-19, 11:44   

Nie chciałbym cię tu moją odpowiedzią zrazić do tego urządzenia ale ja jak kupowałem swojego DUXO miałem w sklepie możliwość porównania DUXO z VIVO PLUS i powiem Ci że wyświetlacz w VIVO PLUS jest tragiczny .Mało czytelny ,jakby lekko rozmyty(po prostu nie ostry) i w porównaniu do DUXO ciemny nawet bardzo .W DUXO w nowym wydaniu zostało poprawione podświetlenie w stosunku do pierwotnej wersji . Ja ze swojego jestem zadowolony chociaż w słoneczne dni też można by się przyczepić do kontrastowości ekranu, ale to już wada chyba wiekszości urzadzeń tego typu . Natomiast nie wyobrażam sobie jak to wyglada w VIVO PLUS po tym co widziałem w sklepie .Miejmy nadzieję że w nowej wersji to poprawili :-) .

psur 
azymut

Wysłany: 2012-08-09, 18:59   

navi_pl napisał/a:
Nie chciałbym cię tu moją odpowiedzią zrazić do tego urządzenia ale ja jak kupowałem swojego DUXO miałem w sklepie możliwość porównania DUXO z VIVO PLUS i powiem Ci że wyświetlacz w VIVO PLUS jest tragiczny .Mało czytelny ,jakby lekko rozmyty(po prostu nie ostry) i w porównaniu do DUXO ciemny nawet bardzo .W DUXO w nowym wydaniu zostało poprawione podświetlenie w stosunku do pierwotnej wersji . Ja ze swojego jestem zadowolony chociaż w słoneczne dni też można by się przyczepić do kontrastowości ekranu, ale to już wada chyba wiekszości urzadzeń tego typu . Natomiast nie wyobrażam sobie jak to wyglada w VIVO PLUS po tym co widziałem w sklepie .Miejmy nadzieję że w nowej wersji to poprawili :-) .

Ja mam Navroad VIVO (ale nie PLUS) od ponad roku i złego słowa na wyświetlacz nie powiem: obraz jest bardzo wyraźny i czytelny, nie ma się czego przyczepić. Może to jakaś felerna sztuka?

steve73
Waypoint

Wysłany: 2012-09-17, 12:29   

Testowałem trochę to urządzenie od znajomego.NAVROAD VIVO ST jeśli chodzi o navi ogólnie OK.Natomiast reklamowana w nim TV DVB-T lipa.Znalezienie sygnału graniczy z cudem.W danym punkcie spokojnie łapę sygnał na zwykłym chińskim TV z DVB-T na normalnej antenie teleskopowej, w VIVO ST nie ma szans na złapanie sygnału.Być może jak mamy nadajnik za plecami i siła sygnału zwala z nóg to może coś złapie ,ale przy średniej sile sygnału to raczej wątpliwe.

ferdek112 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2014-05-03, 20:01   

fajnie wyglądająca nawigacja i w miarę działający tuner dvbt , oglądałem w kilku miejscach przy A4 i odbierał nieźle jak na rozmiar. W stosunku do poprzednich modeli a miałem dwa poprawili jasność wyświetlacza, fajny design i uchwyt aktywny który akurat u mnie padł ale to wina wadliwej ładowarki.
Z minusów , słaba bateria w/w uchwyt aktywny przy poborze 2A za słabe połączenie z nawigacją przez co się grzeje całość po za tym wypada nieźle w tej klasie cenowej.

Odpowiedz do tematu