My Navia Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum
Regulamin oraz opis zmian w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2012-05-04, 13:20
GoClever Navio 510AW
Autor Wiadomość
amciej
azymut

Wysłany: 2012-01-18, 08:55   GoClever Navio 510AW

Witam po raz pierwszy :)
Czy ktoś miał już do czynienia z ustrojstwem Navio 510AW? Przypuszczam że to następca Navio 500, ale żadnych informacji poza specyfikacja na stronie producenta nie można znaleźć.
A jeśli nikt póki co tego nie "macał", to możecie rzucić okiem na dane i powiedzieć co o tym urządzeniu sądzicie? I czy należy się obawiać OS Android 2.2 na tego typu sprzęcie?

http://www.goclever.net/p...o-510AW-PL.html

Zdrowia!

dasior591 
Maestro GPS
GoClever 5065FMBT

Wysłany: 2012-01-18, 09:01   

To całkiem co innego, chociaż ze względu na fakt ze ma Andorida.

lux_iwan 
azymut
GoClever Navio 510AW

Wysłany: 2012-01-24, 10:10   

Mam ja od 2 miesięcy, i nie narzekam. Android jest bardziej rozwojowym systemem niz Windows, wiec perspektywy sa wieksze.

Plusy:
- Fajna sprawa bo ma Wi-Fi.
- Rysik ktory jest od razu mozna wywalic bo i tak go zgubisz,a tak przynajmniej bedziesz wiedzial ze go nie masz:)
- bardzo dobrze trzyma bateria, jak na 5 cali i Android'a z wlaczona nawigacja
- jest bardzo porzadnie wykonana, konstrukcja wyglada jak cegła :)
- ma wejscie na MICRO SD wiec szybsza karta niz te zwykle SD
- skoro to Android to mozliwości i aplikacji jest DUZZZO :)
- jasny przejrzysty i z dobrymi kontrastami wyswietlacz

Wady:
- ekran moglby miec ciut wieksza rozdzielczosc
- chwilami denerwuje ulomnosc romu, bo widac ze nie zostal specjalnie opracowany do Navi, tylko okrojony z telefonu, ale z tego co wiem i to daloby sie troche lepiej zrobic
- nie ma zainstalowanej aplikacji marketu, trzeba szukac na necie wersji marketu ktora sie wlaczy, o ile pamietam to jest ktoras z 2. :)

Prawda jest taka ze poza tabletami na Androidzie to nawigacji jest niewiele, wiec trzeba poczekac jeszcze, az wszystko stanie sie bardziej popularne. Moim zdaniem nawigacje na Androidzie sa znacnzie wydajniejsze niz na Windowsach.

No i hicior, wyszla BETA Automapy. działa,jeżdzi, nawiguje, Krzysiu Hołowczyc przemawia :) !!! :)

cccp1981
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2012-06-17, 13:57   

Witam serdecznie. Jeśli chodzi o GOCLEVER Navio 510AW to wedle producenta ma wbudowany odbiornik GPS typu: SiRFstarIII... ale na niektórych stronach sprzęt ma w opisie coś takiego: GPS SiGe SE4150L. Czy to jest to samo? O co tu chodzi? :->

Nie jestem wielkim znawcą... ;-)

Jak tam? Kupił ktoś ten sprzęt :?: Jak się sprawuje, bo wedle parametrów, które podaje producent to sprzęcik powinien działać "rewelacyjnie". Stosunek kasy do jakości wydaje się bardzo dobry.

Ciekaw jestem jak się sprawuje Auto Mapa na tym Androidzie 2.2 :?:

Czy wszystkie aplikacje stosowane do tego systemu Android 2.2 będą działały na tej nawigacji niemal tak samo jak na telefonie?

I najistotniejsze pytanie przynajmniej dla mnie czy do 510AW jest możliwe zainstalowanie kamery cofania :?:

[ Dodano: 2012-06-17, 19:01 ]
Jeszcze jedno - słyszałem, że ten cały "panel" AutoMapy inaczej wygląda na CE i inaczej na Androidzie. Różnice są znaczące i istotne, czy nie bardzo? :roll:

ballah 
azymut

Wysłany: 2012-12-13, 11:24   

Witam
wszystkich stałem sie "szczesliwym " posiadaczem tego ustrojstwa od wczoraj mam dziwny problem mianowicie jesli podlacze ja do kompa wewnterzena karta sie odlacza i wyskakuje komunikat na nawigacji ze karta uszkodzona i nalezy ja sformatowac czy ktos mial juz takie problem :-/
Btw powrot do ustawien fabrycznych nic nie zmienia , a navi uruchamia sie strasznie powoli (mija 10 min zanim pojawi sie znaczek android :evil: )

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2012-12-13, 11:33 ]
------------------------------------------------------------------------------------------
Przeniosłem z wątku Navio 510 AW i programy nawigacyjne

Odpowiedz do tematu