Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: gustawox_1
2011-10-08, 20:39
Poszukuję nawigacji 5-7 cali + SIM
Autor Wiadomość
mrc 
Navi Expert
- VIP -

Wysłany: 2016-02-20, 19:29   

Możesz wyjść do menu urządzenia, wszystko zależy od specyfikacji urządzenia i ewentualnie programu nawigacyjnego bo są takie z których możesz dzwonić.

Nie jest to jednak poręczne, ja w tablecie mam dodatkową kartę SIM w Orange i wszystko doładowane sposobem o którym już pisał Jacek w tym wątku , dla świętego spokoju mam automatycznie odrzucanie wszystkich rozmów ( zawsze ktoś może pomylić numer i dzwonić do mnie ).

Mam rok ważności konta i kilka GB internetu do wykorzystania, cóż chcieć więcej do nawigacji czy yanosika.

daras38 
Waypoint
Darek ze Zgierza

Wysłany: 2016-02-20, 20:21   

gmpl napisał/a:
daras38 napisał/a:
A jak w czasie nawigowania będzie ktoś dzwonił

Po rozłączeniu rozmowy pojawi się znowu nawigacja.
daras38 napisał/a:
lub ja chcę zadzwonić to nawigowanie będzie przerwane?

ale załóżmy, że masz słuchawkę bluetooth. Po za tym jeśli pilnie będziesz musiał odebrać, to chyba te parę metrów dasz radę przejechać bez patrzenia w ekran z mapą :-D

Słuchawkę bluetooth mam z nokii ale działa z Galaxy Note3.Pewnie dam radę dojechać parę metrów.Chyba będę musiał zrezygnować z licencji Automapy dla win CE na rzecz Androida.Pozdrawiam.

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2017-06-21, 07:50   

Czy ktoś miał do czynienia z Algą AN57? http://alga-shop.pl/new/a...-android-kamera

Testujemy NaviExperta z promocji wakacyjnej za 9zł i po ok. 100km po okolicach Trójmiasta żona stwierdziła, że woli NE z Geraltem od Primo z Agatką
No i dla świętego spokoju :mrgreen: muszę kupić coś z Andkiem (chyba, że szybko powstanie wersja NE na Wince) i gniazdem SIM...

prenrzyk 
GPS instruktor

Wysłany: 2017-06-21, 08:28   

Ja dostałem darmowy dostęp do Naviexperta w T-Mobile podczas zmiany taryfy.To oczywiscie ich wersja - niczym nie różniąca się od oryginału.
Spróbuj może w tą stronę uderzyć.

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2017-06-21, 09:15   

Telefon ma być mały i mieścić się w kieszeni/kaburze, a nawi ma być duża i czytelna. Więc telefon jako nawigacja mnie zupełnie nie interesuje. A 100zł/rok na NE mogę wydać (a co, stać mnie :-P )

Alga odpada, ma co prawda kamerkę, ale nie widzę gniazda na karty SIM...

Jest jeszcze coś takiego: Navitel T700: https://www.morele.net/na...olution-976298/
Kiano SlimTab: https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/tablet-kiano-slimtab-7-3gr
Prstigio http://www.euro.com.pl/ip...g-pmt3777.bhtml
Czy ktoś coś o nich słyszał?

prenrzyk 
GPS instruktor

Wysłany: 2017-06-21, 22:10   

W temacie w/w urządzeń nie pomogę, ale nurtuje mnie inne pytanie techniczne.
Jak w/w sprzęty a konkretnie ich akumulatory prawdopodobnie zamontowane na stałe - nie wyjmowane z auta zniosą takie traktowanie.Czy po roku używania nie pójdą na śmietnik? I czy urządzenie bedzie sie chciało uruchomić normalnie czy będzie się resetować ?
Syn ma Tomtoma start 20 i w nim jest opcja wyłączania urządzenia w momencie zaniku zasilania.Po podłączeniu wstaje bez problemu.Dawno już bym go zgarnął ale nie ma live traffica więc to taka pół nawigacja.Podobnie zresztą jak moje Mio Moov 500.

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2017-06-22, 07:06   

Od kilku lat mam tablet ModeCom Silver 10,1' i używam go na wszystkich wyjazdach. Jest zawsze podłączony pod 220V, pełni funkcje przenośnego komputera z podpiętą klawiaturą, myszką i czytnikiem kart i jakoś nie ma problemu.
Ale faktycznie, może być kłopot z zasilaniem, nawigacje są przystosowane do ładowania 5V przez USB, muszę się przyjrzeć, czy któryś ma (poza typową navi Navitel) ma taką możliwość.
Dzięki za zwrócenie uwagi.

[ Dodano: 2017-07-19, 09:32 ]
Właśnie przyjechał Navitel T700 - po urlopie (koniec lipca) piszę co jest wart.

[ Dodano: 2017-07-29, 20:05 ]
Opisałem tu: http://www.my-navia.pl/vi...p=475667#475667

Odpowiedz do tematu