Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Malo pamięci? malo miejsca?
Autor Wiadomość
Rally_1 
Waypoint
Nikt istotny

Wysłany: 2011-10-05, 21:12   Malo pamięci? malo miejsca?

Mam wrażenie, że w moim Larku 35.6 jest za malo miejsca, albo za malo pamięci. Chodzi mi nie o Flash, tylko o system. Gdy otwieram Commandera i sprawdzam wlaściwiści to pojawia mi się 0,0 wolna, a calkowita 1,9. I fakt, że wiesza mi się GPSTacho, gdy jadę samochodem. Jaka może być tego przyczyna?
Poza tym chcialbym się pozbyć kilku procesów, których nie używam, takich jak np LarkKeys.
W ogóle nie wiem które procesy są mi tak naprawdę potrzebne do dzialania urządzenia. Mam takie:
BattNav
Mute
udp2tcp
LarkKeys
rnaapp
rapisrv
repllog
Remote
explorer (wiadomo :D )
gwes
device
filesys
NK

Ominąlem oczywiście CECMD i ITaskMgr, bo te sam uruchomilem ;)
Przypomnę, że mojego Larka chcę używać wylącznie jako prędkościomierza do motocykla, więc nie potrzebuję programu do nawigacji, odtwarzaczy mp3, video, przeglądarki zdjęć itd. Zresztą najbardziej bylbym usatysfakcjonowany, gdyby w ogóle nie uruchamialo mi się menu Larka, tylko bezpośrednio GPSTacho. Myślę, że jest to do zrobienia, możliwe, że to tylko kwestia zmiany linijki w jakimś Laucher.ini ;) Oczywiście gdybam sobie tylko, bo się na tym nie znam. Ale gdyby ktoś wiedzial byloby milo :)
Pozdrawiam

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2011-10-05, 21:23   

Lark ma wystarczająco dużo pamięci na wszystkie programy i przy dobrej konfiguracji nawet koszmarnie wymagająca Automapa chodzi płynnie
Coś musi się dziać z Twoim larkiem - albo GPSTacho jest nie do końca dobrze skonfigurowany

Rally_1 
Waypoint
Nikt istotny

Wysłany: 2011-10-05, 21:55   

Heh.... może i tak... trudno powiedzieć... Wszystko robięm zgodnie z obstrukcją

[ Dodano: 2011-10-06, 08:24 ]
Dziś rano wszystko bylo OK, ale gdy wyjąem navi z uchwytu i zabralem do domu, to się zawiesil... nie wiem o co mu chodzi.

[ Dodano: 2011-10-06, 11:49 ]
Wiesza się caly czas... Wywalilem wszystko, wsadzilem z powrotem i nic...

Odpowiedz do tematu