Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Sygic_8_30_Fleet
Autor Wiadomość
jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2013-09-25, 21:21   

Bokser napisał/a:
wyczytałem go z mapamap
I tu robisz bład - każdy program pokaże Ci inne ID...

Bokser
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-09-25, 21:23   

To jak mogę sprawdzić kod w sygicu jeśli mi go nie wyświetla ? Bo tam jest napisane " Kod twojego urządzenia to .... " i w miejscu kropek właśnie nie ma nic niestety

[ Dodano: 2013-09-25, 22:31 ]
Dodam że na pudełku też szukałem tego kodu czy w jakiś instrukcjach i nigdzie tego nie ma.. Są jakieś sposoby żeby go odczytać w Sygicu ? Na internecie wycztałem że IGO jest dobre do trucka ale nie ukrywam że wole Sygica bo mi się z nim dobrze jeździło.

no_taki
Maestro GPS

Wysłany: 2013-09-26, 16:54   

Szukanie na pudełkach nic nie da, bo to ID urządzenia generowane przez sygic i na jego potrzeby.
Nie mam pojęcia dlaczego Sygic nie wyswietla Ci ID tel. ( jak rozumiem sprawdzasz ten numer w programie ).
Miałem kilka wersji Sygica na kilku tel. i nigdy z ID nie bylo problemu.
Nie trzeba tam gdzieś kliknąć , żeby wygenerował ID ?

Bokser
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-09-29, 08:30   

Nie napewno nie trzeba nigdzie klikać, ja to instaluje na nawigacji Lark Freebird 50.2 nie na tel i na internecie spotkałem się już z tym problemem że Sygic nie wyświetla ale nikt nie wytłumaczył jeszcze nigdzie jak zrobić żeby wyświetlił, jak bym się na tym znał to może byłbym mądrzejszy ale nie znam się wogóle, może ktoś ma jakieś pomysły ? :)

[ Dodano: 2013-09-29, 15:42 ]
Znalazłem na necie podobny problem, opisują że jeśli nie wyświetla ID to żeby pozmieniać nazwy plików sdcard.dll i jeszcze setting.ini i tam zmienić na nazwe karty pamięci, ale to też nie pomaga, nie ma jakiejś mądrej, szybkiej metody żeby sprawdzić ID urządzenia ? nie wierze że nie ma no.. A nie mam jak sprawdzić bo ja tą navi kupiłem z neta od kogoś i nie wiem co i jak a potrzebuje tego ID

Bokser
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-10-28, 17:09   Sygic Fleet Truck - Mapy na PC

Witam.

Przeszukałem forum i nie znalazłem.

Mam Sygic'a na PC " Pustego " gdzie mógłbym znaleźć mapy do PC ??
Będę wdzięczny.
Po wrzuceniu map z wersji Win CE nie wykrywa pliku .mlm dlatego też zakładam że te mapy nie pasują.
Czy są jakieś mapy na PC czy może jakaś sztuczka by pasowały mapy z Win Ce ??

z góry dzięki za odpowiedzi.

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2013-10-28, 17:40   

Jaka wersja programu?
Jak aktywowałeś mape?

Bokser
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-10-28, 18:43   

Nie aktywowałem, przecież piszę że mam Sygic'a wersje pustą bez map i szukam map na PC a że nie mogę znaleźć to pytam tutaj, ludzi którzy się znają czy istnieją mapy na PC i gdzie je można zleźć. A wersja to Sygic Truck Fleet 8.30 z waszego forum zresztą.

[ Dodano: 2013-10-28, 18:45 ]
A próbowałem wrzucić mapy z wersji Sygica na Win Ce ale niestety nie wykrywa, i szukam i szukam bez skutku map do wersji PC o ile takie istnieją

[ Dodano: 2013-10-28, 19:24 ]
Temat można zamknąć, już poradziłem sobie z mapami z Win Ce, wszystko śmiga, folder mapy trzeba było ustawić jako ten z którego program ma odczytywać nie z .mlm wychodzi mój brak doświadczenia w tych tematach i metoda prób i błędów.

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2013-10-28, 21:54   

Bokser napisał/a:
piszę że mam Sygic'a wersje pustą bez map
Bokser napisał/a:
Po wrzuceniu map z wersji Win CE nie wykrywa pliku .mlm
Trochę niespójne - albo nie masz map. albo nie widzi. A jak nie widzi, to stąd pytanie, czy aktywowane

^Krzysiek
Waypoint

Wysłany: 2014-11-25, 11:38   

Odkopię temat. Mam wgrane najnowsze mapy. Plik mlm aktywowany. Po odpaleniu programu wyskakuje komunikat, że wskazania mapy nie są ważniejsze [...], klikam Zgadzam się. W tym momencie wyskakuje mi okienko, w którym muszę coś wybrać. Zaznaczam zawsze folder, w którym są mapy (Maps). Następnie w oknie programu pokazuje się "wybór map" i tutaj mam tylko mój plik mlm. Kiedy go wybiorę, wyskakuje informacja, że nie załadowano map.

W związku z tym mam pytanie - jak powinien wyglądać wewnątrz plik mlm bo domyślam się, że mam w nim źle uzupełnione pole z mapami i dlatego ich nie ładuje. Opcja druga - mapy nie są aktywowane? Jak je aktywować? Czy aktywacja mlm nie jest równoznaczna z aktywacją map?

Mój folder "Maps":
http://scr.hu/2k3v/hd1fp

i plik mlm wewnątrz:

Cytat:
[PRODUCT:SMM10 Europe]
name=SMM10 Europe
tts=yes
sdk=yes
truckAttr=yes
premiumPOI=yes
exPostals=yes
speedcam=no
maps=NT:EXTEUR:2014.09

Edgar
Navi Expert

Wysłany: 2014-12-05, 22:29   

Te mapy co masz są na andruta. Z win CE nie odpalą.

Odpowiedz do tematu