My Navia Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum
Regulamin oraz opis zmian w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotoradary w Europie
Autor Wiadomość
Stendo 
Waypoint

Wysłany: 2011-03-23, 11:33   Fotoradary w Europie

Poszukuje bazy fotoradarów dla Europy. Interesują mnie tylko fotoradary, radary odcinkowe i ewentualnie fotoradary czerwonych świateł. Te w AM i miplo niestety nie są wystarczające.

Żadne kontrole drogowe, pojazdy nieoznakowane itp nie są mi potrzebne.

Gdzie mogę znaleźć takie dane ?? Poiplaza ?? Jakaś inna strona ??

risk
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-23, 17:38   

Polecam Ci dwie bazy, jedna w pełni darmowa - poiplaza.com masz tam wszytkie kategorie Cię interesujące, oraz druga strona www.scdb.info z fotoradarmi stałymi (wymaga rejestracji).

Ja sobie z scdb.info zrobiłem bazę fototadadarów a z poiplaza, przenośne.

marek_39
GPS instruktor

Wysłany: 2011-04-14, 20:05   

Poiplaza także wymaga rejestracji (całkowicie bezpłatnej). SCDB zawiera bazę fotoradarów przenośnych (mobile) aktualizowaną online (podgląd na www.blitzer.de) i jest ona bezpłatna; dostęp do bazy fotoradarów stacjonarnych jest płatny 10 euro/rok, ale jest bardzo prosty sposób na uzyskanie bezpłatnego, dożywotniego dostępu do danych... GPS Aktion/Campaign;-)

nie wierzę w boga (żydowskiego, dżejpitu, toruńskiego, kaczyńskiego i in.), nie używam babolmapy, nie zabijam i nie gwałcę
polecam yanosika (marek3999)

karenz
azymut

Wysłany: 2015-06-15, 17:14   

Poiplaza jest już płatne
ma ktoś coś innego ?

marek_39
GPS instruktor

Wysłany: 2015-06-26, 11:37   

@karenz,
od kiedy poiplaża (poiplaza.com) jest płatna? jakoś tego dzisiaj (przed chwilą) nie zauważyłem… nawet poświęciłem trzy minuty na rejestrację testową i odebranie maila, może nie znasz angielskiego lub madziarskiego i coś nie tak ze zrozumieniem? :evil:

p.s. przeczytaj mój poprzedni post (ten powyżej), budują się nowe maszty radarów, zrób zdjęcie, wyślij… ale tutaj też nie po polsku, szit no nie?

nie wierzę w boga (żydowskiego, dżejpitu, toruńskiego, kaczyńskiego i in.), nie używam babolmapy, nie zabijam i nie gwałcę

karenz
azymut

Wysłany: 2015-06-28, 20:59   

chodzi o poipoint.pl

Tak się składa że wszystkie najważniejsze kategorie POI są płatne
żeby pobrać jedną kategorie POI trzeba dodać 5 POI
płatnych kategorii jest ok 20 więc żeby pobrać sensowną listą poi trzeba dodać 100 pkt .
Więc płacisz albo dodajesz bzdury jak sklepy mięsne/ ronda

marek_39
GPS instruktor

Wysłany: 2015-06-29, 13:03   

@karenz,
od dawna nie korzystam z popipoint'a, ale pozwolę sobie na komentarz jego zawartości: w kategorii „fotoradary stacjonarne” jest 155 x 10 = 1550 punktów w Europie, hmm… to jest kilka procent istniejących, a uwzględniając niezgłoszone fotoradary na światłach, to kilka procent podzielić przez trzy…
jeżeli naprawdę zależy Ci na punktach poi dot. tzw. „błyskaczy”, to - z uporem maniak będę to powtarzał - jak do tej pory najlepsze scdb.info; zgoda, nie po polsku, dostęp płatny, ale po przesłaniu nowego fotoradaru (wraz ze zdjęciem) dostajesz dożywotni dostęp free :-D
nie chce mi się już bawić w robieniu zdjęć fotoradarom, ale mogę Ci podpowiedzieć: na 7-ce/S7-ce między Kielcami i Warszawą są trzy maszty jeszcze nie sfotografowane (2 nowe i jeden stary), ergo nie ma żadnego problemu na zdobycie dożywotniego bezpłatnego dostępu do bazy i oprogramowania;-)

Odpowiedz do tematu