Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Navigon AG Hamburg 8G92
Autor Wiadomość
pawko22
azymut

Wysłany: 2011-03-04, 18:44   Navigon AG Hamburg 8G92

Utraciłam pliki z pamięci wewnętrznej do nawigacji Navigon AG Hamburg 8G92, czy ktoś z Państwa posiada taką navi i te pliki lub zna jakiś sposób, aby je przywrócić? Pozdr Pawko

Sahem 
Maestro GPS

Wysłany: 2011-03-04, 18:57   

Sprawdź czy możesz połączyć się przez Navigon Fresh. Dzięki temu programowi można aktualizować urządzenia więc być może mają coś na twój sprzęt http://www.navigon.com/po...vice/fresh.html

pawko22
azymut

Wysłany: 2011-03-05, 10:48   Navigon AG Hamburg 8G92

Dziękuję za informacje, będę zaraz próbował. Pawko

Chyba instalka navigon fresh z firmowej strony jest uszkodzona, bo po zainstalowaniu program nie otwiera się, wyskakuje info, że błąd w pliku bin znajdującym się w folderze zainstalowanego programu. Pawko

Nie można otworzyć aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest nie właściwa - wiadomość po próbie uruchomieniu navigon fresh

Udało mi się uruchomić navigon fresh, niestety po rejestracji produktu i próbie m.in. przywrócenia urzadzenia, nic się nie udaje, ktoś ma innny pomysł? Pawko

Czy ktoś pomoże w temacie, jak wyżej? Pawko

kamiljaku
azymut

Wysłany: 2011-03-07, 22:31   Elo

Utraciłam pliki z pamięci wewnętrznej do nawigacji Navigon AG Hamburg 8G92, czy ktoś z Państwa posiada taką navi i te pliki lub zna jakiś sposób, aby je przywrócić? Pozdr Pawko

Jaki model NAVIGON posiadasz? AG Hamburg znaczy Aktiengeselschaft Hamburg czyli społka akcyjna a nr 8G92 to napewno nie model nawigacji.

Utraciłes wszystkie pliki czyli nawigacja jest pusta?? jak sprawdzasz przez mój komputer nawigacje jako dysk wymienny to czy jakas ilośc danych jest zapisana?

Sprawdź czy nie ma przypadkiem na nawigacji jakichś niewidocznych folderów. Aby stały się widoczne w Explorer na górze Narzędzia--> opcje fodlerów i znajdź tam opcje zeby pokazywał ukryte pliki.

No i napisz jaki masz model nawigacji. Posiadasz jakąś kopię zapasową systemu?

matmedia
azymut

Wysłany: 2011-05-22, 14:31   

Witam, myślę że koledze chodzi o małego 3,2" Navigona 1200 lub 1210. Jesli rzeczywiście masz wywalony firm. to temat nie jest prosty. Fresh na pewno go nie zobaczy. Dotychczas miałem tylko jedną sztukę z w/w problemem, po długiej i nirównej walce udało się go postawić. Metody na zrobienie tego są dwie tj. zalatwienie drugiej sztuki i kopia calosci systemu do tego trupka i druga, którą akurat mi się udało to przewertowanie metod odblokowania, w jednej z nich autor wrzucil kompletny os bez map i opus edycki rejestru. Nie pamiętam dokładnie czyja to była solucja, ale jak dobrze pamietam znalazlem to gdzies na gpspassion. Zycze powodzenia.

Odpowiedz do tematu