Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Hukkle
2008-12-30, 14:50
Lucca 3.5B reanimacja, problemy z działaniem
Autor Wiadomość
myrsik
Waypoint

Wysłany: 2013-01-21, 22:08   

Witam

A ja z problemem nastepujacym:

LUCCA 3,5B DACH 7612201420 i po zalaczeniu jest ekran powitalny, a potem pojawia się okno:

DEVICE LOCKED BECAUSE OF THEFT PROTECTION. CONTACT THE CUSTOMER SERVICE TO UNLOCK.

Pobralem aktualizacje, wrzuciłem na kartę, ale nic sie nie dzieje (karta dobrze sformatowana, pliki ok - juz aktualizowalem inne BP). Navi nie laczy sie z kompem - mozna cos z tym zrobic?

pozdrawiam

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2013-01-22, 07:22   

Zabezpieczenie przeciwkradzieżowe zdejmuje się z reguły własnym, uprzednio wprowadzonym kodem. Albo w serwisie, po udowodnieniu prawa do urządzenia.

Jeżeli masz połączenie z PC spróbuj coś w stylu tego: http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?p=85868#85868 (co prawda tam chodzi o PUK, ale może do tego też jest jakiś pliczek/wpis w rejestrze)
Albo próbuj z innymi wersjami FW - w ostateczności pozostaje reset przez zwarcie 9 pinu

konopa 
azymut

Wysłany: 2014-03-18, 08:52   

Witam,
może ktoś z was posiada magiczną paczkę OS_b do nawigacji Blaupunkt moja zawiesza się na ekranie startowym i czeka na reanimacje, mam nadzieje że może ta paczka mi jeszcze pomoże. Jeżeli ktoś ma ja to prosiłbym o wysłanie jej na adres seb007@o2.pl lub wrzucenie na jakiś serwer i podanie linka.
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu