Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Hard reset akira pantera
Autor Wiadomość
scorpionnl! 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2010-03-25, 15:57   Hard reset akira pantera

Dla bardzo zdesperowanych podaje sprawdzony sposób na twardy reset panterki.
Sposób który zastosowałem to sprawdzony na kirze MM512, ponieważ pantera posiada ten sam flash(samsung k9f) z strony http://sites.google.com/site/ourniti/akira.
Różnica polega na użyciu włącznika zasilania, należy na wyłączonym zewrzeć nóżkę nr9 z masą,masa może być od Lutów metalowej osłony. następnie z zwartą nóżką 9 włączyć i poczekać kilka sekund. Potem puścić i po uruchomieniu ponownie wyłączyć i włączyć. Od tej chwili mamy nowy system wince 5.
Jeżeli nie będzie sie włączał system win ce,to wystarczy podłączyć do pc i przez activsynca zmienić wpis w pliku autorun.inf na \Windows\Explorer.exe
Pamiętajcie że twardy reset robicie na własną odpowiedzialność gdyż możecie trwale uszkodzić nawigacje.
Powodzenia.

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2010-03-25, 19:37   

Jeśli dołączysz zdjęcia ze strzałkami co z czym zewrzeć, możesz liczyć na wiekuistą wdzięczność użytkowników Pantery

martinelka 
azymut

Wysłany: 2012-07-13, 22:32   

Próbowałem wielokrotnie - różne kombinacje, z użyciem przycisku on/off, przycisku od uśpienia. Raz mi się udało, ale potem przerwałem kopiowanie plików do flash_storage i już więcej mi się nie udało.

Odpowiedz do tematu