Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2012-01-17, 17:54
NAVIGO 9 - problem z rejestracją i działaniem
Autor Wiadomość
wietkong
Waypoint

Wysłany: 2010-01-30, 18:33   

dsv napisał/a:
Czy komuś się udało uruchomić ten soft (z trasą Wolin - Uznam) na Mio Moov 500 (WinCE 5.0)? Jakoś cały czas nawet nie chce zaskoczyć tylko komunikat:

"Cannot find 'Navigo' (or
one of its components). Make
sure the path and filename are
correct and that all the
required libraries ale available."

Jest 3 pliki "exe" (Navigo.exe, Navigo_PNA.exe, NAVIGOi.exe). Żaden nie uruchamia softu. Czy komuś się udało?

mi się udało odpalić na moov 200. dodałem tylko dll'e które podpowiedział kolega Bismar

hipeck 
GPS instruktor

Wysłany: 2010-02-18, 14:37   

Kupiłem na allegro Navigo proffesional Europa. Zgodnie z instrukcją zainstalowałem na PC, i dalej zgodnie z instrukcją chcę zarejestrować produkt. I tu strona navigo mówi kuku. Zarejestrowałem sie na stronie navigo jako użytkownik oczywiście. Mam na pulpicie skrót programu, klikam i chcę rejestrować - na razie zgodnie z opisem mam okienko rej. w nim automatycznie wyświetla się numer produktu i klucz kontrolny. Wpisuję klucz z opakowania i zokinka rej klikam pobierz klucz. Wg opisu ma się wyświetlić strona navigo i pokazac mój klucz, który mam wkleić do okienka. Tyle, że się wyświetla strona jako "page not found". Zadnego klucz nie ma. Nie ma też nic mailem. Piszę maila do navigo i odpowiedż- proszę wejść do zakładki rejestracja. Wchodzę i dupa, bo mam też podać klucz licencyjny a nie dostałem go od navigo. Ja jestem debilem czy ludzie z navigo? pozdr

stone47 
azymut

Wysłany: 2010-11-14, 13:00   Lark 35.8 mapa Navigo, błąd uruchamia orginalej aplikacji

Witam, posiadam Larka 35.8 z mapą Navigo w której chyba usunąłem jakiś plik ponieważ się nie uruchamia.Po podaniu ścieżki do pliku LarkMap.exe pojawia się komunikat Error loading kernel configuration! , nie pomaga reset z przycisku..Sadze ze przypadkowo podmieniłem plik FileTransmitor.exe i tu może być problem.Inne mapy działają ale zależy mi na tej orginalnej. Nie bardzo wiem co z tym zrobić

BladeX 
Maestro GPS
Kamil

Wysłany: 2010-11-14, 13:08   

stone47, skontaktuj się z Larkiem. Dostaniesz kopie oryginalnego programu.

renron 
Maestro GPS

Wysłany: 2010-11-14, 13:18   

A ja tak nieśmiało podpowiem, zanim zaczniesz cokolwiek robić na nawigacji, zrób kopie zapasowe wszystkiego co się da, unikniesz wielu niepotrzebnych stresów. ;-)

stone47 
azymut

Wysłany: 2010-11-14, 15:50   

nom ;-) tylko teraz to już za późno, spróbuje kontakt z Larkiem, numer Navi to ten na naklejce CF1XXXXXXXXXX490?

522
azymut

Wysłany: 2013-03-17, 15:25   Aktualizacja map Pentagram Nomad Evo 4.3 P9440

Witam. Od dwóch lat posiadam nawigację Pentagram Nomad Evo 4.3 P9440. Przez ten okres użyłem jej może 2-3 razy, jednak teraz będzie mi naprawdę potrzebna, zatem chciałem sobie zaktualizować mapy. Niestety w tym temacie jestem kompletnie zielony i nawet nie wiem, jak się do tego zabrać. Na forum producenta znalazłem informacje, żeby najpierw zarejestrować produkt na:

http://rejestracja.navigo.pl/licences/register

Co wpisać w pole nr seryjny/nr produktu? Gdzie go znajdę?
Klucz kontrolny - kierując się informacjami od użytkownika tamtejszego forum zrozumiałem, że aby go otrzymać muszę wykonać następujące kroki, cytując:

1) uruchamiasz Navigo,
2) wchodzisz w "ustawienia" - lewa dolna ikona
3) wchodzisz w "opcje programu" --> rejestracja
4) pojawi Ci się co nie jest zarejestrowane

Wykonałem te operację i pojawia mi się: Polska 10.4.0 zarejestrowane; D1 10.4.0 zarejestrowane; D0 zarejestrowane. Rozumiem, że mam wejść np. w pierwszą mapę i na w/w stronie podać jej klucz kontrolny, tak?

Dalej, klucz licencyjny mam podany w karcie gwarancyjnej. To wiem. Zatem na razie proszę mi doradzić, czy idę w dobrym kierunku i przede wszystkim, gdzie znajdę nr produktu (z tyłu nawigacji mam jakieś różne kody, ale nie wiem, który to).

Pozdrawiam i proszę o pomoc :-/

Odpowiedz do tematu