Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2015-12-02, 09:49
Becker 7827 aktualizacja oprogramowania i map
Autor Wiadomość
mt69 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2009-03-23, 22:22   Mapy na nowym BECKER 7827

Witam serdecznie.
Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem navi BECKER Traffic Assist 7827.
W urządzeniu jest zainstalowana mapa Eastern-Europe_V02.
W pudle z nawigacja jest płyta na której jest mapa Southern Europe V 2.0 DVD.
Czy jeżeli o Polskę to między tymi mapami jest duża różnica w "prowadzenia".
Czy warto instalować mapę z płyty czy zostawić tą co jest na navi.

driver1305 
Waypoint

Wysłany: 2009-03-24, 15:27   

Wypróbuj najpierw to co masz na urządzonku.... nie ma wielkiej różnicy... mapa jest, że tak powiem "żałosna" Najprawdopodobniej będziesz chciał skorzystać z innych programów nawigacyjnych... ale jak tu trafiłeś to na pewno znajdziesz pomoc....
Pozdrowionka...

sindyrella1
Waypoint

Wysłany: 2009-09-25, 11:51   Becker 7827 aktualizacja oprogramowania i map

Mam pytanie czy aktualizacji oprogramawania moze byc zomdyfikowany My Flash Disk ktory wziolem z tad http://peb.pl/sprzet-do-n...-o-windows.html czy trzeba powrocic do orginalu.I jak ktos byl mial link z nowym oprogramowaniem do 7827 i krotka instrukcje to wielkie dzieki :-)
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2011-02-24, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  

Irokez 
Navi Expert

Wysłany: 2009-09-30, 20:45   

Wydaje mi się że nie trzeba modyfikować.
Update startuje z karty pamieci zanim odpali się soft Beckera. Po tej operacji powinno wrócic samo do oryginału.

A link.. wejdż na strone Beckera i pobierz soft oraz manual

marek40 
azymut

Wysłany: 2010-02-28, 17:02   

Ostrożnie z tą aktualizacją oprogramowania Beckera.
Ja po aktualizacji i wgraniu Navteq 2009 nie miałaem języka polskiego - komunikaty po polsku.
Po próbie zmiany - stracił się nawet polski w menu Beckera, bez możliwości powrotu do polskiego.
Coś ten Becker na skopane oprogramowanie.

mumingr
Waypoint

Wysłany: 2010-03-02, 12:35   

Ja po wgraniu nowego softu mam jęz. polski, na starym sofcie AutoMapa lubiła się zawiesić. Teraz po wgraniu nowego Beckerek śmiga aż miło. Pozdrawiam.

marek40 
azymut

Wysłany: 2010-03-02, 15:34   

mumingr napisał/a:
Ja po wgraniu nowego softu mam jęz. polski, na starym sofcie AutoMapa lubiła się zawiesić. Teraz po wgraniu nowego Beckerek śmiga aż miło. Pozdrawiam.

To spróbuj w menu głównym beckera zmienić język na angielski i spowrotem na polski.

Mms
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2010-06-28, 14:22   Jak zaktualizować mapy na Becker 7827?

No właśnie, jak? Znalazłem na stronie http://www.mybecker.com/p...entManager.html program, który pozwala zaktualizować mapy, tylko problem w tym, że na stronie Beckera go nie ma, a na Google też cisza.

BTW Na tej nawigacji głównie korzystałem z AutoMapy, jednak teraz nie potrafię przywrócić oryginalnej mapy Traffic Assist. Po wejściu w "Nawigacja" wywala mi okienko "AutoMapa EU WCE" z informacją "Nie powidła się próba uruchomienia modułu: Dane Rozdzielczość ekraNu (CXxCY): 480x272".

Yorku 
Waypoint

Wysłany: 2010-06-28, 18:58   Re: Jak zaktualizować mapy na Becker 7827?

Mms napisał/a:
No właśnie, jak? Znalazłem na stronie http://www.mybecker.com/p...entManager.html program, który pozwala zaktualizować mapy, tylko problem w tym, że na stronie Beckera go nie ma, a na Google też cisza.

Jeżeli przy zakupie navi nie dostałeś płyty z programem content manager to prawdopodobnie twój Becker nie współpracuje z nim np Becker 7928 też nie współpracuje z content manager. Napisz do nich lub zadzwon i wszystkiego się dowiesz.
http://www.beckerpolska.pl/kontakt
edit
Jednak nic ci content manager nie pomoże, choć możesz go z tej strony pobrać, poczytaj tu http://www.beckerpolska.p...cji-przenosnych

Mms
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2010-06-29, 08:29   

Napisałem i bardzo szybko dostałem odpowiedź. :) Otrzymałem firmware 1.1.2 oraz instrukcję instalacji. Mapy niestety już są płatne.

Dzięki.

Drugie pytanie jest już nieważne - po aktualizacji firmware ustawienia wróciły do standardowych.

Yorku 
Waypoint

Wysłany: 2010-06-29, 10:10   

Mms napisał/a:
Napisałem i bardzo szybko dostałem odpowiedź. :) Otrzymałem firmware 1.1.2 oraz instrukcję instalacji. Mapy niestety już są płatne.

Dzięki.

Drugie pytanie jest już nieważne - po aktualizacji firmware ustawienia wróciły do standardowych.

Najważniejsze że problem rozwiązany. Co do jakości obsługi klienta przez Becker to jestem mile zaskoczony. Też pisałem do nich kilka razy i odpowiedź jest błyskawiczna (jak na polskie warunki) :mrgreen:

bars33 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2011-06-09, 00:04   aktualizacja Becker 7827

Witam
Chcialbym zaktualizowac swojego Beckera do softu 1.1.2.Obecnie mam soft 1.0.0.Czy aktualizacja musi sie obdywac przez program Beckera-Content Menager?Czy moze ktos ma ten soft w formie plikòw i wystarczyloby to wrzucic na karte i zrestartować urządzenie?
Dzieki,pozdr,B

Irokez 
Navi Expert

Wysłany: 2011-06-09, 22:03   

Download Traffic Assist Update 7827 Update 1.1.2

bars33 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2011-06-09, 22:32   

Serdeczne dzięki za link.Mógłbym jeszcze poprosić o kilka wskazówek jak to zainstalować?Wszystko jest po niemiecku, a z tym językiem u mnie nie za dobrze.Ściągnałem na maila folder update3 i instrukcja w pdf nie jest dla mnie zrozumiała.Mam przekopiować te 4 pliki które wypakowałem z zip update na kartę pamięci i zrestartować urządzenie?Na Beckerze którego kupiłem była już automapa i pewnie jakieś odblokowanie i mam wątpliwości czy tak można bez niczego przeprowadzić ten update?Proszę o wskazówki
POzdr,B

Irokez 
Navi Expert

Wysłany: 2011-06-10, 22:53   

Po angielsku:

1. After downloading software, please unpack the data file via WINZIP
2. Insert the sd card into your card reader
3. Please save (if existing) all existing files up till the "xxx.map".
Recommendation: Please copy those files on to your desktop and after installation back to your sd card.
4. Copy the unpacked datas on to your sd card
(Card reader will be displayed as a drive at the windows explorer)
5. After transfer please remove the sd card from your card reader and put into your unit
6. Switch off the unit and the software will be updated
7. If the software is updated, please remove the data files from the folder „Storage Card“
(right click on the data and delete - see step 2 and 3)

Co do samej aktualizacji - jeżeli dodano tylko menu z AM to po update wróci jak do fabryki.
Rozpakowujesz plik update, w środku są 3 pliki i katalog, na kartę SD i odpalasz sprzęt.

Pozdro

Odpowiedz do tematu