Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Lark 35.6 jak wyczyścić owego gpsa?
Autor Wiadomość
grabuss
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2014-06-23, 17:51   Lark 35.6 jak wyczyścić owego gpsa?

Witam, po dość dłuższej przerwie ostatnio odkurzyłem mojego gpsa starego poczciwego Larka, mapy oczywiście przestarzałe Automapa wgrana na kartę SD 6.11.0 i MM do pamięci nand/flash teraz niewiem jaka wersja ale oryginalna dołączona do gpsa przy jego zakupie, chciałbym wgrać najnowsze mapy co wiąże się z usunięciem tych co mam aktualnie, mam jednak parę pytań.... czy formatując kartę sd usunie się szlak po AM? no i jak usunąć MM jak niestety nie mam już dostępu do kabla? ponadto mam jeszcze wgranego jakiegoś windowsa:), którego także chciałbym się pozbyć, chcę zwykłe menu larka, gdzie za pomocą ścieżki będę mógł wybrać czy AM czy MM?

Pozdrawiam i dzięki serdeczne jeżeli ktoś odpowie

P.S Jeżeli admin lub ktoś uzna że temat niepotrzebny to poproszę go gdzieś scalić, tak żeby mój post pozostał z góry dzięki!

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2014-06-23, 22:42   

Am zostawia jeszcze ślady w rejestrze.
Bez dostępu do kompa możesz uzyć CeCommandera z karty SD

Cofnięcie odblokowania ("jakiegoś windowsa") - odwrotnie do tego, jak odblokowywałeś.

grabuss
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2014-06-23, 23:09   

Stwierdziłem, że jutro poszukam tego kabla do podłączenia pc, kolejność do czyszczenia : format karty sd, format nandflash (wcześniej przekopiowanie MM Easy) i później instalacja MM i AM na kartę SD... narazie to zbyt pięknie brzmi ale dam znać jutro czy się udało.

[ Dodano: 2014-06-24, 20:42 ]
Czy w pamięci wewnętrznej musi być wgrana jakaś mapa? Wszystko fajnie zgrałem AM poszła na kartę a MM chciałem do pamięci nandflash, niestety wykorzystałem chyba z 3-4 kable na każdym zwiecha (system vista, program wmdc)i instalacja oczywiście nie powiodła się , jestem mega wkurzony i najlepiej chciałbym mapę wgrać na kartę SD no i najlepiej oczyścić nandflash z tych nieudanych instalacji MM

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu