Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Czarny ekran po ponownym uruchomieniu po instalacji
Autor Wiadomość
ash1970
Waypoint

Wysłany: 2019-12-13, 17:39   

Tak , takie rzeczy się zdarzają - wystarczy wyłączyć Igo z procesów w tle i włączyć ponownie bez czarnego ekranu.

geranium 
Navi Expert

Wysłany: 2019-12-15, 12:11   

no_taki napisał/a:

P.S Jeszce raz pojawi się niesprowokowany atak personalny i odpoczniesz od forum

jakąś łaskę mi robisz...… nie musisz

a tak na marginesie przeczytaj posty od @no_taki co spowodowała u niego zmiana/modyfikacja langu i tym samym czy lang ma wpływ na uruchamianie IGO czy nie

d.marco 
guru

Wysłany: 2020-01-15, 21:01   

Witam no i mnie dopadł czarny ekran na androidzie 9 :-( na Israelu pobrałem od wal_24 paczke ratunkową i ruszył ale po wgraniu najnowszego lang i voice ponownie czarny ekran więc powrót do paczki ratunkowej ale co dziwne gdy zainstaluję z ciekawości Gift lub Pal które działało na androidzie 8 wszystko jest ok - o co tu chodzi w tym Israelu :-(

no_taki 
Maestro GPS

Wysłany: 2020-01-15, 21:13   

Możesz spróbowac na langu przemek171070 i zamianie tekstu na mowę jako syntezatorze.
U mnie bezproblemowo.

d.marco napisał/a:
gdy zainstaluję z ciekawości Gift lub Pal

Na Gift mialem dwadziescia odpaleń bez problemów a potem nagle black screen. Zmiana z paczki ratunkowej... , jest OK.... powrót do lang wal24 i znowu ileś poprawnych uruchomień.. i znow black screen
Kompletnie bez zmian w programie, więc i bez mozliwości jakiejś eliminacji przyczyn

d.marco 
guru

Wysłany: 2020-01-15, 21:22   

A gdzie jest ten od przemek171070 ;-)
ja mam samsunga a40 i szukam zamiany tekstu na mowę jako syntezatorze i nie mogę tego znaleźć :-(
Ostatnio zmieniony przez d.marco 2020-01-15, 21:26, w całości zmieniany 1 raz  

no_taki 
Maestro GPS

Wysłany: 2020-01-15, 21:23   

dostałem od przemka.... podeslę Ci na PW

eref
Waypoint

Wysłany: 2020-09-10, 09:16   

Witam,
No i nagle i u mnie czarny ekran, Igo Israel, telefon na androidzie 9 i od miesięcy żadnych aktualizacji w telefonie. Nagle i bez wcześniejszych problemów a w Igo nic nie grzebałem od dawna. Tak jak piszecie, problem będzie w lang z tego forum, zmiana na na jakiś stary lang znaleziony na gpspower daje natychmiastowy efekt, igo rusza. Zmiana na ten z tego forum i znowu czarny ekran. A co najdziwniejsze jak do tej pory zawsze miałem lang z tego forum i zero problemów do wczoraj.

rawid 
Waypoint

Wysłany: 2020-09-10, 14:45   

Zobacz ten Lang z 05.09.20

https://drive.google.com/file/d/1zb13McgHyHLE5dPiM-JgGoCT07UxhO-P/view?usp=drivesdk

eref
Waypoint

Wysłany: 2020-09-10, 15:20   

Uruchamia się z tym, ale nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, bo dzisiaj wgrałem jeszcze starszą wersję pliku z tego forum, chyba z maja i też ruszyło. A wgrałem ją bo ta z gpspower nie miała tłumaczeń dla skina pongo. Teraz podmiana na tę nową od ciebie i też działa. A jak dostałem czarny ekran to za nic nie chciało ruszyć, wywalenie save nie pomogło, odinstalowanie i ponowna instalacja z czyszczeniem pamięci i restartem telefonu nic nie pomogło. Dopiero wgranie tego starego Lang_Polish.zip z gpspower i ruszyło jakby nic się wcześniej nie działo.

Odpowiedz do tematu