Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
S6900 - reanimacja, backup, problemy z działaniem
Autor Wiadomość
steve73
Waypoint

Wysłany: 2019-06-11, 11:12   

Witam
Chciałem zapytać czy ktoś gdzieś spotkał się z takim przypadkiem w MIO spirit 6900 że usuwam zawartość dysku MIO po przez usuń lub format urządzenia a po chwili wszystko samo wraca ponownie? Chciałem wrzucić koledze nowy soft bo navi coś nie chce złapać sygnału GPS-a a tu takie cuda?????

tygrysss
azymut

Wysłany: 2019-08-24, 19:33   MIO Spirit 6900LM - Brak reakcji na włącznik

Cześć!
Dostałem od kolegi w/w nawigację jako uszkodzoną. Podobno grzebał coś w niej chcąc ją odblokować. Mówił, że po tych zabiegach coś nie działało, ale ogólnie się włączała.
Z racji, że pewnie bateria padła pierwsze co podłączyłem ją na godzinę do ładowania. Dioda cały czas świeci się na pomarańczowo i brak jest reakcji na włącznik.
Myślałem, że bateria się uszkodziła od głębokiego rozładowania, ale po rozebraniu na baterii 3,91V (więc coś ładuje, poza tym na mierniku prąd cały czas na poziomie 0,41A). Wciskałem przycisk reset na 10s - bez skutku. Brak również zmian poboru prądu przy wciskaniu włącznika. Komputer również jej nie wykrywa.Włącznik sam w sobie jest sprawny - zwiera sprawdzone.
Podpowiedzcie proszę co mogło "sypnąć"? Czy jest ona do odratowania? Jakaś kombinacja karty SD z jakimiś plikami? Jakiś UART aby się podpiąć? Ew. programowanie kości?
Model płyty:

PWA: TATA3_A5_FOR_MDC
PCB: 316N39300011_R01
ASSY: 411N39300158

Na płycie widzę RX, TX - UART?
Pozdrawiam.

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2019-08-25, 19:40   

Jeżeli nie pomogą sposoby z wątku, do którego dołączyłem Twój post - pozostaje serwis

Odpowiedz do tematu