Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
iGO+Motrex+9.35.6.91911
Autor Wiadomość
szwagier22
GPS instruktor

Wysłany: 2018-10-03, 08:58   

Cytat:

a dlaczego by tak nie mieć np."złotego" MOTREXA

Jak będziesz chciał, to będę miał. :mrgreen:

d.marco 
guru

Wysłany: 2018-10-03, 09:14   

Czerwony ładniejszy ;-)

szwagier22
GPS instruktor

Wysłany: 2018-10-04, 06:53   

Zrobiłem test Motrexa w realu. Wszystko działa perfekcyjnie, tts także. Teraz komunikaty manewrów jak i nazwy ulic wypowiadane są tak jak powinny być i we właściwym miejscu.
Dzięki @geranium za pomoc.
Do kompletu brakuje mi tylko twoich przycisków ekranowych, więc gdybyś był tak dobry i udostępnił to byłbym wdzięczny. ;-)

szwagier22
GPS instruktor

Wysłany: 2018-10-04, 16:13   

No tych z prawej strony - 2D/3D, dzień/noc itd. - czyli plików buttons.

jacula6
GPS instruktor

Wysłany: 2018-10-04, 19:58   

estatek napisał/a:
Witam, problem tworzy chyba sam android ponieważ sys.txt wcale się nie tworzy po instalacji, próbowałem wersję od kol. szwagier22 gdzie był sys.txt tylko ścieżki zmieniłem pod swój fon a komunikat był ten sam brakujący lub niepełny folder....iGO. Dzięki za pomoc ale chyba sobie daruję.

U MNIE to samo Android 8.0 i cały czas komunikat że folder niepełny itd...smartfon Huwai tyle igo próbowałem i to samo....

Tomi01
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2018-10-05, 15:34   

U mnie też nie działa na Huawei i dzieje się tak tylko z Motrex, pozostałe wersje czyli Basar, Pal, Israel działają bez problemu. Przyznam że kombinowałem na różne sposoby i nie udało mi sie uruchomić Motrexa.

szwagier22
GPS instruktor

Wysłany: 2018-10-06, 11:54   

@geranium - krzynka piwa się należy. :mrgreen:
Wszystko działa super.

marczello 
Waypoint

Wysłany: 2018-10-08, 07:40   

Co jest? Instaluje trzeci raz i za każdym razem wyświetla mi się komunikat: Brakujący lub niepełny folder:/storage/0000-0000/iGO. A innym razem jest komunikat Brakujący folder:/storage/emulated/0/iGO. Telefon z Androidem 7 z rozdzielczością hd. I lipa.
Instalowałem na pamięć telefonu jak i na kartę sd. Komunikat ten sam. Teraz mam instalkę na karcie sd.
Pomoże ktoś dlaczego tak się dzieje. Miałem zainstalowanę Primo i NextGen wszystko bez problemu a to nie idzie. Czemu?
iGO_Motrex_9.35.6.91911_create_sys.txt_All-Update
Dodam że nie odpala mi się czysta instalka.

jacula6
GPS instruktor

Wysłany: 2018-10-11, 21:06   

marczello napisał/a:
Co jest? Instaluje trzeci raz i za każdym razem wyświetla mi się komunikat: Brakujący lub niepełny folder:/storage/0000-0000/iGO. A innym razem jest komunikat Brakujący folder:/storage/emulated/0/iGO. Telefon z Androidem 7 z rozdzielczością hd. I lipa.
Instalowałem na pamięć telefonu jak i na kartę sd. Komunikat ten sam. Teraz mam instalkę na karcie sd.
Pomoże ktoś dlaczego tak się dzieje. Miałem zainstalowanę Primo i NextGen wszystko bez problemu a to nie idzie. Czemu?

To samo jest u mnie ???
BRAKUJĄCY lub niepełny folder SDCARD/IGO/??? normalnie brak już siły z tym igo ....

tel z androidem 8.0 bez roota?..

szwagier22
GPS instruktor

Wysłany: 2018-10-12, 08:11   

Czytaliście mój wpis?
Cytat:
Ma też swoje kaprysy. Mimo że sam sobie wpisuje do sys.txt że Data folder name to iGO_Motrex, to z takiego katalogu nie wystartuje - ma mieć iGO.
Musi też mieć w katalogu iGO folder content w którym są voice i lang mimo iż korzysta z content na karcie w którym jest wszystko. Jak mu wykasuję jego content - program nie startuje.
Żaden inny Nextgen takich fikołków nie robi. Oczywiście w niczym to nie przeszkadza, ale trzeba o tym wiedzieć aby się niepotrzebnie nie narobić.

Być może macie błędne wpisy w sys.txt.
Zainstalowałem Motrexa na czterech urządzeniach, na każdym inny Android - i na każdym działa bezproblemowo.
Ostatnio instalowałem dla testu na leciwym tablecie Nexusa z andkiem 5.1 - wolne to jak muł ale działa.

marczello 
Waypoint

Wysłany: 2018-10-12, 10:10   

Ta instalka to jakaś porażka siedzę drugi dzień. Nie wszystko jest przetłumaczone, dzwięków nie słychać jak na razie. Fakt chodzi szybciutko.

no_taki
Maestro GPS

Wysłany: 2018-10-12, 18:18   

Jest to w moim odczuciu wersja mocno rozwojowa i ciut "testowa", przeznaczona więc przede wszystkim dla pasjonatów, a kazdym razie userów zaawansowanych i super że się rozwija. ( szacun geranium za włozona prace )
Jako wersja mocno brandowana jest pozbawiona pewnych funkcjonalności np TMC i z tego też trzeba sobie zdawać sprawę.

Ponadto jest masa wersji pt. "zainstaluj i jedź" więc wszelkie uwagi, ze coś tam jest nie tak ze strony osób oczekujacych wlasnie " zainstaluj i jedź", a nie " zainstaluj, popracuj, pokombinuj i jedź " nalezy skwitowac prostym stwierdzeniem: użyj innej wersji
Tyle

Tomi01
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2018-10-12, 18:59   

marczello napisał/a:

Mnie się w końcu udało zainstalować. Okazało się że był problem z uprawnieniami. Program ten wymaga uprawnień do Pamięci, Lokalizacji i co dziwne do Telefonu.

no_taki
Maestro GPS

Wysłany: 2018-10-12, 19:06   

Jako ze to wersja na stację multimedialną w aucie, moge tylko przypuszczać, ze chodzi tu o mozliwość odbierania połączeń w trakcie dzialania programu wlasnie przez tą stację przy uzyciu sparowania tel. ze stacją :-)

szymon1978
Waypoint

Wysłany: 2018-10-12, 21:12   

@geranium & @szwagier22: fajnie wygląda całość, Panowie podzielicie się?

Odpowiedz do tematu