Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z wyznaczaniem trasy...
Autor Wiadomość
zapollo 
Waypoint

Wysłany: 2018-08-07, 20:36   

xhamerx napisał/a:
Odświeżam ten sam problem sprzed kilku stron, bo dzieje się tak na każdej Nawigacji

Po zainstalowaniu automapy europe,
wszystko niby działa, ale tylko, kiedy wyszukuje adresy w POLSCE.

Kiedy wybiorę jakikolwiek inny kraj, to nie mogę wybrać żadnego adresu. Klikam literki, ale nie wyszukuje żadnych miast ani nic żadnych podpowedzi i literki się " wygaszają".

Dzieje się tak praktycznie przy każdym kraju innym niż POLSKA.
Szczególnie dzieje się tak, kiedy wybiorę Francje, a na Francji najbardziej mi zależy żeby działała.

Linki z forum, instalowałem najnowszą wersje FINAL, czy to gotowiec czy wersja oryginalna, ciągle to samo.

Co jest grane? Na bank jest wina automapy albo jakiejś opcji patchu. Pisałem o tym problemie już wcześniej i ten sam objaw na każdej nawigacji. Instalki sprawdzałem wszystkie od ostatnich 5 miesięcy. Znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu? Bo nie tylko ja go mam.

Potwierdzam to samo od kilku wersji mapy Europy. Pliki od Francji są największe i tak jakby listy miast nie ładowało tak szybko jak Polski w pamięci RAM. Jak wpisuję szybko od razu Francja to dalej co bym nie nacisnął to nie wskakuje np po Par... miasto Paryż nie wskoczy. Radzę sobie z tym tak że wybieram Germany i dalej Inglostad i zamiast prowadź do daję na dole kraj i zmieniam ponownie na Francja ale odczekuję około 5-10 sekund i dopiero naciskam pierwszy znak i najczęściej podczytuje listę miast dopiero. Zawsze trzeba wybrać jakiś kraj przy Francji i miasto, a następnie wycofać się dolnym przyciskiem Kraj i zmienić na Francja i odczekać parę sekund. W sprzętach z 256 MB RAM zdarzas się mi to rzadziej, a dzisiaj w Rider z 128 MB RAM miałem ten problem z mapa Niemiec i Francji i dopiero po odczekaniu i wycofaniu podczytało listę miast

Odpowiedz do tematu