Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2017-09-06, 08:24
Mercedes GLA - GARMIN MAP PILOT
Autor Wiadomość
bomba63 
guru
Bombuś

Wysłany: 2017-09-05, 22:33   Mercedes GLA - GARMIN MAP PILOT

Witam Szanowne grono kolegów z my-navia, stanąłem przed dylematem navi fabrycznej w nowym Mercedesie GLA 200d 2017r model 2018, samochód został zakupiony bez karty SD ( astronomiczna cena ) i teraz pytanko, czy ktoś z was miał do czynienia z tą navi. Czy jestem w stanie przy waszej pomocy rozpracować tą navi, aby dopasować SD z mapą Europy i póżniej ją aktywować ?

Gdzieś w necie znalazłem katalog folderu Garmin ale czy to jest wiarygodne to nie wiem przepraszam za jakość ale...

[ Dodano: 2017-10-02, 19:06 ]
i co nikt nie pomoże ?

http://tb7.pl/polecam,bomba63,23329
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2017-09-06, 08:23, w całości zmieniany 1 raz  

ubs 
GPS instruktor

Wysłany: 2017-10-03, 01:08   

Witam!
Tu masz prostsza sprawe tylko szukac musisz na innych forach bo tu watpie zeby siedzieli wlasciciele tych aut :-P a dlaczego prostsza bo karta SD jak piszesz, bawilem sie chyba z Audi i nagranie plyty dwustronnej DVD bylo problemem bo navi nie chciala czytac az trafilem na nagrywarke ktora lyknela.

Po za tym, nie pytaj w ten sposob jak pytasz a konkretnie jaka tam navi siedzi, jakies numery, cos tam musi sie wyswietlac i po tym szukac w necie.
Sama navi moze byc juz od jakiegos czasu montowana w roznych modelach Mercedesa i opis co i jak do odnalezienia.

geranium 
Maestro GPS

Wysłany: 2017-10-03, 18:11   

w dzisiejszych czasach przy android auto i mirorlink bawić się w fabryczne nawigacje.. no chyba że są wykupione usługi online

greenmen 
azymut

Wysłany: 2018-06-05, 20:02   

bomba63 borykam się obecnie z tym samym problemem co Ty jakiś czas temu.
samochód to Mercedes SLC z 2018r. - również na kartę SD.
Czy udało Ci się wgrać navi do tego systemu, jeśli tak czy mógłbyś dać jakąs wskazówkę jak to zrobić, czy Twoja mapa europy z linkowni pasuje?

Z tego co wiem to jest to nawigacja Garmin, czy BaseCamp i mapy Garmin - nagranie na kartę SD zda tu egzamin czy procedura jest jeszcze inna?

Odpowiedz do tematu