Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
LAMEX LTC 700 Navi
Autor Wiadomość
dzonson
azymut

Wysłany: 2018-06-03, 14:45   LAMEX LTC 700 Navi

Witam Serdecznie.Jak w tytule interesuje mnie info na temat tej nawigacji.Nigdzie nie mogę znaleźć info na temat tej navi.Co to za firma czy warto zakupić takową choćby pod auto mapę. Ogólnie opinie na jej temat.

no_taki
Maestro GPS

Wysłany: 2018-06-03, 14:59   

dzonson napisał/a:
Nigdzie nie mogę znaleźć info na temat tej navi.

No nie zartuj.
Jest pełna specyfikacje w necie tej nawigacji i to natychmiast po wpisaniu tytułu Twojego watku
-Procek 800 MHz
-256 MB RAM
-pamięć 4 GB
-Obsluga kart pamięci
-Ekran 800 x 480
- WinCE 6

Wyglada, ze to budzetowa navi o dobrej specyfikacji i prawdopodobnie oszczędnościach na jakosci ekranu ( przypuzcać nalezy że kolejna chinska produkcja sygnowana logiem dystrybutora )
I wg specyfikacji powinien pójśc na niej dowolny program nawigacyjny
A jak będzie sprawował się ekran i na ile czuly i stabilny jest moduł GPS - najlepiej sprawdzić ogladając ją w jakims sklepie, bo żadne ( najczęsciej sponsorowane ) netowe opinie nie będa wiarygodne, szczegolnie że sama marka na naszym rynku jest niszowa

P.S jest dostepna w MediaExpert,Neonet i Avans wiec nie powinno byc problemu z "pomacaniem"

Tu : http://lamax-electronics.com/pl/ strona domowa firmy. Wygląda na pierwszy rzut oka na coś w rodzaju naszego Modecoma

dzonson
azymut

Wysłany: 2018-06-03, 20:07   

Siemka.Specyfikacje widziałem ale jestem zielony w tym temacie i pytam może ktoś miał ją w rączkach i macał albo używał i się wypowie.czy np. ekran daje rade w słońcu.

___Olivia_ 
Maestro GPS

Pomogła: 180 razy

Wysłany: 2018-06-03, 20:16   

dzonson napisał/a:
może ktoś miał ją w rączkach i macał
no_taki napisał/a:
jest dostepna w MediaExpert,Neonet i Avans wiec nie powinno byc problemu z "pomacaniem"
dzonson napisał/a:
ekran daje rade w słońcu.
W tej cenie, to żadne urządzenie nie daje rady w słońcu.
Miałam Videorejestrator tej firmy, po miesiącu uchwyt się rozleciał, był wykonany z kiepskiej jakości plastyku. A jaki jest w tej navi, to nie wiem, ale podejrzewam, że taki sam jakościowo.
dzonson napisał/a:
Specyfikacje widziałem ale jestem zielony w tym temacie
Według parametrów, to uciągnie wymagające programy nawigacyjne.

no_taki
Maestro GPS

Wysłany: 2018-06-03, 20:42   

dzonson napisał/a:
i się wypowie.czy np. ekran daje rade w słońcu.

no_taki napisał/a:
to budzetowa navi o dobrej specyfikacji i prawdopodobnie oszczędnościach na jakosci ekranu

Najdrozszym komponentem nawigacji jest ekran, reszta to kosztujaca teraz grosze doslownie elektronika.
Naprawde najlepiej podejść/podjechac do sklepu , odpalic urządzenie i zobaczyć , bo roznie bywa.
Budżetowy MX3 miał naprade bardzo przyzwoity ekran , a jego nastepca MX4 juz mocno przeciętny.

A jak pisałem LAMAX to na naszym rynku niszowy dystrybutor, więc na rzetelne opinie uzytkowników raczej nie licz.

Odpowiedz do tematu