Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Zenec z-e2014m brak karty SD
Autor Wiadomość
Kamil_01 
azymut

Wysłany: 2018-03-05, 20:27   Zenec z-e2014m brak karty SD

Dzień dobry użytkownikiem forum jestem od zaledwie kilku minut, pozdrawiam wszystkich użytkowników, moderatorów... Mam mały problem - zakupiłem taki właśnie sprzęt, ale bez karty SD, chciałbym zaktualizować mapy na stronie naviextras.com, ale potrzebuje już jakiejś mapy na karcie. Mam pytanie co mam teraz zrobić, nigdzie nie mogę znaleźć jakiejkolwiek porady. Jest jakaś nadzieja, że uruchomię na tym radiu navi ?

prosze pomóżcie ;)

no_taki
Maestro GPS

Wysłany: 2018-03-05, 20:32   

Po kolei.. bo piszesz strasznie niechlujnie
Kupiles sprzęt z zainstalowanym iGO ( tak to rozumiem, bowiem probujesz uaktualniac mapy tego programu nawigacyjnego na portalu naviextras.com ) ).
Co mowi Twoja licencja ? Czy masz darmowe aktualizacje w jej ramach ?
Jesli tak - to po prostu pisz do sprzedawcy, by Ci wyjaśnil metodologię aktualizacji map preinstalowanego oprogramowania.

Kamil_01 
azymut

Wysłany: 2018-03-05, 21:05   

Przepraszam spieszyłem się, w urządzeniu fizycznie nie ma karty SD i nie wiem co teraz zrobić czy w ogóle da się coś zrobić. Dlaczego nie ma karty ? tego nie wiem nie było...
Moje pytanie brzmi w przypadku braku karty SD moge zrobić jakąś kopię/duplikat lub tym podobne ?

no_taki
Maestro GPS

Wysłany: 2018-03-06, 10:13   

nadal piszesz taqk, ze nie mozna Cie zrozumieć.
Napisz tak:

-Posiadam radio. na którym preinstalowane było nastepujace oprogramowanie ( albo nie było go )........... i posiadasz, czy nie licencję , jesli program byl preinstalowany ?
Radio jest dedykowane do określonego modelu auta, czy nie ?
-Radio posiada/nie posiada slot na karte SD ?
-Radio dziala na WinCE /Androidzie ?
- Chce zainstalowac od zera nastepujacy program, czy chce tylko uaktualnić mapy w moim programnie, ktiorego wwersja to : ?

Odpowiedz konkretnie ta te pytania i ewentua;lnie wyjasnij DODATKOWO o co chodzi z ta karta SD i czemu jest niezbedna ?

jacekp1313 
Maestro GPS
NavitelT700+NaviExpe

Wysłany: 2018-03-06, 20:35   

Fabrycznie z tym modelu jest program iGO (instrukcja: https://manuall.co.uk/zenec-z-e2014m-for-volkswagen-and-seat-car-navigation/ ). Niezależnie, czy na SD był program nawigacyjny, czy tylko mapy to cudza kopia nie ruszy u Ciebie - licencja jest przypisana do karty.
Musisz podmienic całość jak to sie robi w Beckerach http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=36182

Co sie dzieje jak włączasz nawigację - opisz dokładnie i po kolei jakie widzisz ekrany i komunikaty

Odpowiedz do tematu