My Navia Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum
Regulamin oraz opis zmian w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
MapaMap na PC.
Autor Wiadomość
___Olivia_ 
Maestro GPS

Pomogła: 176 razy
Wysłany: 2011-01-03, 19:27   

Ja mam taki program MY MOBILER . podłączam navi do kompa przez ActiveSynk i mam wszystko na ekranie kompa i wszelkie działania zamiast na navi to robię na ekranie komputera tak jakbym miała zainstalowaną mapemap na kompie . Działa świetnie

Pozdrawiam Olivka ;-)

kuba4 
Waypoint

Wysłany: 2017-10-08, 08:09   MapaMap SDTop 10.6 jak odpalić na kompie z win 7 lub XP

Witam
Tak jak w temacie czy jest możliwość odpalenia MM SDTop na komputerze z Win 7 lub XP.
Konkretnie chodzi o uruchomienie mapy, opracowanie trasy i zapisanie jej, aby potem przerzucić sam plik zapisanej trasy do nawigacji.
Grzebałem w forum ale nie trafiłem na nic podobnego.
Ostatnio często jeżdżę takimi trasami że wyznaczanie ich w nawigacji jest trochę trudne choćby ze względów gabarytowych nawigacji, w Kompie było by to bardziej wygodne.
Pozdrowienia dla wszystkich Kuba

jacekp1313 
Maestro GPS
MX3+Primo+MM legal

Wysłany: 2017-10-08, 08:24   

kuba4 napisał/a:
nie trafiłem na nic podobnego.
Kiepsko szukałeś - wlaśnie dołączyłem do wątku o MM na PC...
Zajrzyj jeszcze do tematu o planowaniu trasy na kompiehttp://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=20497 może tam znajdziesz podpowiedź

kuba4 
Waypoint

Wysłany: 2017-10-12, 04:17   

Cześć
Poszedłem drogą Olivi. Kiedyś też tak robiłem jak miałem Larka i Windows XP na starym kompie.
Na Windows 7, GPS Smart i GoClever za diabła nie ruszy, nawet nie wykrywa urządzenia, ale za to ze starym Binatonem z niedziałającym modułem gps i nie działającą baterią Windows 7 łączy się bez problemu i wyświetlił na ekranie, Oczywiście przy pomocy Media Center i MY MOBILER.
Jedyna niedogodność to taka, że nie wyświetla na całym ekranie monitora, a na połowie jego powierzchni, dobrze że mam duży monitor to tragedii nie ma.
Bez problemu działa MM SDTop 2017Q3, wyznacza trasy, modyfikuje według mego upodobania. Zapisuje ustalone trasy.
Po przerzuceniu zapisanych tras na Smarta i Tablet, bez problemu Smart jak i Tablet z androidem odczytują trasy, i działają poprawnie.
Ciekawe Smart i GoClever nie działają, a staruszek Binatone i to z niesprawnym gps – em śmiga pięknie.
Pozdrawiam Kuba.

Odpowiedz do tematu