Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: navigator
2008-04-01, 19:46
Mapki do tomToma - skąd brać, jak wgrywać
Autor Wiadomość
maciekzlw

Wysłany: 2014-04-14, 10:44   TomTom XL IQ Routes Edition wgranie map

Witam. Dostałem nawigację od rodziców tomtom xl routes edition z nieaktualna mapa, mapa to: western and central europe 2GB v825.2157. Mógłby ktoś mnie pokierować jak to wgrać jaka mapę do tej nawigacji najnwoszą jakim programem, nawigacja nie ma wejscia na karte pamieci. jestem tutaj nowy

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2014-04-14, 12:03 ]
------------------------------------------------------------------------------------------
Zacznij od przeczytania poradnika wgrywania map i wątek o problemach z patchowaniem Potem zajrzyj do wątku o Twoim modelu oraz punktu 3 regulaminu forum

brayanek7

Wysłany: 2014-04-15, 17:48   Tom Tom XL N14644

Witam
Rozumiem, że sprzęt śmiga na linux-e.
Jak się mogę dostać do sprzętu?
Jakie oprogramowanie mogę wgrać?
Jak sprawdzić jakie oprogramowanie sprzęt posiada?
Czy do tego oprogramowania mogę dograć najnowsze mapy? i jak to zrobić?
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi z góry.
Niestety pierwszy raz mam styczność z takim sprzętem.

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2014-04-15, 18:51 ]
------------------------------------------------------------------------------------------
Zacznij od przeczytania poradnika wgrywania map i wątek o problemach z patchowaniem Potem zajrzyj do wątku o Twoim modelu oraz punktu 3 regulaminu forum

Adrian59221

Wysłany: 2014-04-18, 11:16   Aktualizacja map TomTom Go750 - wszytko od podstaw.

Witam :)
Posiadam TT Go750 i chciałbym zaktualizować mapy do możliwie najnowszych wersji,aby pokrywały całą Europę, do tego punkty POI, fotoradary i wszystko co jest przydatne, podczas podróży. Obecnie posiadam kartę 16GB luzem ,wiec póki co, wszystko będę robił na niej, a jak już wszystko ruszy, to kupię 4GB sklonuję zawartość. Oczywiście okres subskrypcji już mi się skończył.
Nie pisał bym tego wątku, gdyby nie to, że dopiero zaczynam z Tomkami, i nie mam bladego pojęcia co z czym się je, jakie mapy wgrywa się do których wersji urządzeń (czy w ogóle są jakieś różnice) itp - starałam się coś dowiedzieć o moim 750 i procesie aktualizacji, ale nic z tego nie łapie...
Nie idę na łatwiznę pisząc ten post, bo nie jestem tego typu człowiekiem-po prostu potrzebuję, żeby ktoś wytłumaczył mi to jak krowie na rowie.
Pierwsze co ,to zrobiłem kopię wbudowanej pamięci. Teraz z tego co wiem, to przydało by się zaktualizować navcore ,i tu pierwsze pytanie - skąd go pobrać , i jaką wersję? No i co dalej...?
Czy mógłby mnie ktoś pokierować?
Odgórnie bardzo dziękuję za wszelką pomoc!

stif45 
GPS instruktor

Wysłany: 2014-04-18, 12:50   

Wszystko zrobisz przy pomocy poradnika >>KLIK<<. Mapę wgraj na całą EU: Europe_925_5412.

drdala
Waypoint

Wysłany: 2014-04-22, 09:48   TomTom ONE, akysq ascrn os 164445 jak wgrać nowe mapy i os

Witam
posiadam nawigację z takim oprogramowaniem i mapami

Jakie najnowsze oprogramowanie mogę na niej zainstalować oraz jaką najnowszą mapę mogę wrzucić na to urządzenie? Jak to zrobić? Robiłem to kiedyś dosyć dawno na innym urządzeniu tomtoma. Jeśli zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie. Jest to tomtom one 3rd edition 512mb

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2014-04-22, 12:48 ]
Zacznij od przeczytania poradnika wgrywania map (cały wątek, nie sam pierwszy post), potem zajrzyj do wątku o Twoim modelu oraz punktu 3 regulaminu forum
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2014-11-22, 14:03, w całości zmieniany 1 raz  

grigor87

Wysłany: 2014-04-22, 19:27   TomTom Start 1ex00e

Witam mam problem chciałem zaktualizować mapę polski i tak nawywijałem że teraz niemam nic a kopi zapasowej nie utworzyłem
Wyskakuj mi komunikat :
PROBLEM Z MAPĄ
Nie można używać tej mapy z tym urządzeniem
Poland-161

co dalej zrobić z góry dzięki za pomoc

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2014-04-22, 21:02 ]

asprod 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2014-04-27, 22:38   

Wiem że tema t trochę odgrzewany ale mam kilka pytań:
1. Zaktualizowałem navcore do 7.903 jakim programem najlepiej go spachtować?
2. Jakie najlepsze mogę wgrać mapę (ściągnałem Europe_1GB_North_925_5439) i jakim programem najlepiej aktywować?
3. Skąd wziąść kod meta do tej mapy?

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2014-04-28, 07:05 ]

kirstucha

Wysłany: 2014-06-15, 14:18   TT go920

Witam,
Jako, że bardzo sporadycznie korzystam z nawigacji bo mało podróżuję poza "znana mi okolice" proszę o pomoc.
Raz (chyba 2 lub 3 lata temu) udało mi się wegrać "nowszą" mapę na kartę SD. Obecnie planuję wakacyjna podróż POLSKA - NIEMCY - DANIA i chcę uaktualnić mapę do jak najnowszej wersji.
Mam w navi navcore 8.351 a mapę to nawet nie wiem jaką.
Jak zaktualizowałam przez TTH navcore do najnowszej wersji nie mogłam w ogóle uruchomić nawigacji :( (mapy nie mogły być odczytane, czy coś w tym stylu)
Czy ktoś może mi łopatologicznie (czyli bez skrótów myślowych) napisać co po kolei wgrać, i jaką mapę aby było wszystko co należy?
A swoją drogę, jaką max kartę SD mogę włożyć to TT go920?

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2014-06-15, 17:41 ]
Zacznij od przeczytania poradnika wgrywania map (cały wątek, nie sam pierwszy post), potem zajrzyj do wątku o Twoim modelu oraz punktu 3 regulaminu forum

snake111

Wysłany: 2017-09-06, 12:24   Gdzie pobrać i jak wgrać mapy do TomTom Start 50?

Witam mam pytanko gdzie i jak pobrac mape Polski do TomTom Start 50. Na forum jestem pierwszy raz a od wczoraj męczę się jak to zrobić.

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2017-09-06, 13:53 ]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi