My Navia Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum
Regulamin oraz opis zmian w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2014-02-13, 10:03
AutoMapa dla Androida - POI, ulubione...
Autor Wiadomość
felis
Waypoint

Wysłany: 2017-04-20, 20:56   

Mam tak
Kod:
EnableSpeedCamsForCurCountry=-1
NoSpeedCamCountries4=

jenks
Waypoint

Wysłany: 2017-04-21, 13:02   

geranium napisał/a:
znacznik masz na niebiesko czy na biało ?

Na ostrzeganiu wszystkie kwadraciki oznaczone na niebiesko gdy wejdę w sekcje np. fotoradar przenośny/pokazuj zielone ptaszki /ostrzegaj zielone/położone przy trasie zielona kropka/max 30 m lewa i prawa.Gdy przestawiam na położonych w kier.jazdy też zielona kropka a ostrzegania brak.Pozostałe poi jakie są włączone ostrzeganie wszystko ostrzega ale co w sekcji radary niestety ostrzeżeń brak.Pierwszy raz mam taki problem,nigdy poprzednio tego nie było.

felis
Waypoint

Wysłany: 2017-04-21, 16:19   

jenks napisał/a:
Pozostałe poi jakie są włączone ostrzeganie wszystko ostrzega ale co w sekcji radary niestety ostrzeżeń brak.

A próbowałeś zrobić taką prostą rzecz jak odinstalowanie automapy wraz z usunięciem ewentualnych pozostałości po niej, potem reset urządzenia i ponowna instalacja z ewentualnym pobraniem aktualizacji?

jenks
Waypoint

Wysłany: 2017-04-21, 18:03   

felis napisał/a:
A próbowałeś zrobić taką prostą rzecz jak odinstalowanie automapy wraz z usunięciem ewentualnych pozostałości po niej

Od dłuższego czasu używam ĄM i dopiero jak wszystkie znane mi sposoby nie pomogły napisałem posta z prośbą o pomoc bo już nie miałem innego wyjścia myślałem że ktoś się z takim problemem spotkał i udało mu się go rozwiązać.

felis
Waypoint

Wysłany: 2017-04-21, 18:59   

jenks napisał/a:
Od dłuższego czasu używam ĄM i dopiero jak wszystkie znane mi sposoby nie pomogły napisałem posta z prośbą o pomoc

I tu widać przewagę tradycyjnej nawigacji nad wersją dla androida. W starym modecomie mx2 pod Windows CE, bez trudu ustawiłem wyświetlanie radarów w Hiszpanii, nadałem im dźwięki i ikonki jakie mi pasowały. Ale modecom ma swoje lata i czasem się zawiesza, dlatego chciałem to samo zrobić na smartfonie z androidem i zaczęły się schody.

Odpowiedz do tematu