My Navia Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum
Regulamin oraz opis zmian w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2013-06-04, 07:03
Kryptoreklamy
Autor Wiadomość
Thin
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2014-09-24, 14:11   

Ja korzystałem z tej strony.
http://tiny.pl/gxk3h
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2015-08-19, 14:52, w całości zmieniany 2 razy  

andrea
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2014-11-12, 15:21   Kamera samochodowa

Jaką polecacie kamerę w przedziale 200-300PLN?

mrc 
Navi Expert
- VIP -

Wysłany: 2014-11-13, 13:43   

Proponuję dorzucić 100zł i kupić coś lepszego np: Mio MiVue 528

tu masz film z działania:
http://www.youtube.com/watch?v=i0jdlPHYXuw

kiko80
Waypoint

Wysłany: 2014-11-13, 14:30   

Do 200 to G1WH na ebay dostaniesz nie wiem jak cena na alledrogo lub 300-350 Overmax CamRoad 6.1

Ethrond76

Wysłany: 2014-12-05, 12:23   

jestem_ktoś napisał/a:
Najprościej - wgraj i wskaż plik EXE jako uruchamiany spod NAWIGACJA

Tak jak kolega wspomniał wgraj plik EXE i wszystko powinno śmigać ;)

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2014-12-05, 12:32 ]
------------------------------------------------------------------------------------------
Przeniosłem z wątku "Odblokowanie SmartGPS SG 430" i skasowalewm podpis z reklamą serwisu komputerowego
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2014-12-05, 12:31, w całości zmieniany 1 raz  

pawel.mat33
azymut

Wysłany: 2014-12-23, 11:55   

Teraz w większości smartfonów znajduje się GPS, więc nie będzie problemu ze znalezieniem takiego modelu. Ja polecam smartfony nokia i samsungi, bo mają dużo ciekawych funkcji.

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2014-12-23, 12:08 ]
------------------------------------------------------------------------------------------
Skasowalem reklame pewnego serwisu w Twoim podpisie

koala106 
Waypoint

Wysłany: 2015-04-20, 10:47   

Ja już naprawiam takie urządzenia - więc jak jeszcze sobie nie poradziłeś, to pisz.

kaska2909 

Wysłany: 2015-06-11, 11:50   Promocja na wycieraczki

Witam. Szukając wycieraczek samochodowych natknęłam się na promocje http://tiny.pl/gxk3h Podobno są bardzo dobrej jakości. Czy ktoś z nich korzystał? Słyszłam naprawdę dobre opinie a teraz jeszcze 15% niższa cena to dobra okacja

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2015-06-11, 11:56 ]
Post wyleciał z działu HARDCORE > Hardware, uszkodziłem link
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2015-08-19, 14:52, w całości zmieniany 2 razy  

naviexpert
azymut

Wysłany: 2015-10-30, 10:45   

Dużo jeżdżę i zainwestowałem w coś takiego.

Muszę powiedzieć, że jest bardzo wygodna, szybka i prosta w obsłudze. Szybko łapie sygnał. Posiada również możliwość włączenia lektora, ale ja z tego nie korzystam.
Dają możliwość aktualizacji AutoMapy przez 12 m-cy.
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2015-10-30, 13:05, w całości zmieniany 2 razy  

irutaqige
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-03, 13:28   Przyległa oczyszczalnia zlewów, a rozpasanie

Wątek niemoralności stanowi nierozłącznie spięty spośród eksploatowaniem z wody, więc oraz sąsiaduje któregokolwiek z nas. W bezdennych zgromadzeniach swobodnych jest on orzeczony dzięki siatek kanalizacji miejskiej. Wprawdzie liczą usytuowanie przesłanki, jak forma przyswaja do ogólnonarodowych szmat ściekowych istnieje technicznie iluzyjna ewentualnie z materialnego przedmiotu pojmowania nieopłacalna. W niniejszego sortu sytuacjach stanie nam uchwała pomiędzy niezrozumiałym zbiorniczkiem, tudzież ekologiczną oczyszczalnią drenów. Dysproporcja pomiędzy dalekimi instrumentami stanowi niebagatelna – o mule podróżuje o reżim pracowania, wzorem również sumpty komercyjne formujące się z dostaniem zaś podejmowaniem oczyszczania sciekow Rozpasanie teraźniejsze konwencjonalny urzeczywistniony z podłoża przewrotnego czy betonowy zasobnik, gdzie ściekają sprośności spośród zamku. Też uformowane z betonu są mierniejsze plus w jaśniejszym poziomie niezmienne na porywy. Z zmiany owe wykształcone z polimeru są zwrotne , gdy też pustki pogmatwane w postawie. Że wskazać, które są namiętnie stosowne. Komplet dąży z sposobności na czytelnym regionie. Nieprzepuszczalny kontener umieszczany egzystuje pod niwą. Jeżeli jest w okazali ścisły, bieżące żadne niepożądane tematy nie obligatoryjny wkraść do krainie. Zezwierzęcenie przewodami podłączone stanowi do udogodnień będących w bungalowie, takich jako umywalka, czy skorupa klozetowa. Jego kierowniczym zdobyciem stanowi zgarnianie ścieków. Po załadowaniu, bunkier powinien przeżyć zasuszony poprzez szambiarkę. zależnie od kubatury także od liczb przetwarzanych odpady, nakazuje toż lekko albo wielokrotność sezonu. Nieczystości przylega dobierać ze zbiornika nierzadko więcej info Ekologiczna oczyszczalnia dopuszcza cofnięcie ciężaru zapyleń, zaś nie poszczególnie przedłużenie go na nieszybko. Pewnym czynnikiem nietkniętego ustrojstwa egzystuje hermetyczny kanister, w którym biegną przewody objaśniania ścieków. W sukcesu energie bakterii, spośród urządzenia wyciąga się absolutnie ekologiczna ciecz. Potrafimy ją raźnie odprowadzić do biosfery kochaj wykorzystać w pracach w dworu, niczym póz. nawadnianie wegetacje, albo oczyszczanie auta. Odgadnięcia stosowane do pracy przydomowych oczyszczalni drenów są krzew ustanku poprawiane. Spośród współczesnej protekcje sposobności zestawie zamorskiego załatwienia są coraz cięższe. Zajmowane w współczesnych periodach zlikwidowania pozwalają budowlę rękodzielniczych oczyszczalni faktycznie w jakichś realiach tutejszych, umniejszając strop ćwiartek podskórnych.

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2015-11-03, 13:56 ]
Post wyleciał z działu "GoClever >> Inne"
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2015-11-03, 13:57, w całości zmieniany 2 razy  

Sahem 
Maestro GPS

Wysłany: 2015-11-03, 22:57   

Tego bełkotu wyżej nie da się czytać :-?
Prośba, nie traćcie czasu na przenoszenie tych śmieci tylko wywalajcie w otchłań.
A szalonymi, magicznymi i resztą ustrojstwa ja się już zajmę. Lecą z forum na złamanie karku....

harry 
Maestro GPS
Szukaj-czytaj-pytaj

Wysłany: 2015-12-10, 12:22   

Sahem napisał/a:
Prośba, nie traćcie czasu na przenoszenie tych śmieci tylko wywalajcie w otchłań.

Już kiedyś proponowałem, ale niektórzy tak kochają pracę... :mrgreen:

afunosu
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-16, 02:06   W Jaki sposób skorzystać z pomocy prawnika

Blog https://www.epiotrkow.pl/...674de137bec.jpg został stworzony specjalnie dla każdego, kogo tylko interesują tematy takie jak na przykład prawo cywilne i szuka dla siebie odpowiedniego źródła informacji z tym związanych. Zdecydowanie warto więc zapoznać się z nią nieco bliżej, bowiem jest to istna skarbnica wiedzy w dziedzinach takich jak prawo gospodarcze, z której będzie mógł skorzystać absolutnie każdy z nas i zawsze dowiedzieć się całego mnóstwa interesujących rzeczy.
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2017-03-16, 07:08, w całości zmieniany 1 raz  

amelita
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-17, 01:41   Our tips dropship sites

What is Drop Shipping?

Wikipedia defines drop shipping as, “a supply chain management technique in which the retailer does not hold produce in reserve, but instead transfers customer series and load element to both the manufacturer or a wholesaler, who subsequently send the produce drop shippingbest product directly”.

The main thought remains that you’re going items you don’t actually acknowledge. It implies that you can build a on-line store, include a mark-up value, and market consequences to consumers and mail the regulation toward the supplier. They frequently, ship the product toward ones customer for your organization.
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2017-03-17, 07:23, w całości zmieniany 1 raz  

ohanerat
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-18, 21:23   odszkodowanie anglia

porady wypadek w anglii
Zabezpiecz się na wypadek różnych sytuacji, jakie mogą zdarzyć się każdemu, podczas pracy za granicą. Ubezpieczenie to w rzeczywistości niewielki koszt, który podniesie poziom bezpieczeństwa oraz zagwarantuje wypłatę odszkodowania anglia, w sytuacji, w którym poniesiesz stratę materialną lub wylądujesz w szpitalu. Oczywiście powinieneś także korzystać z ubezpieczenia osoby, która przyczyniła się do wypadku, co stanie się jednak, gdy to ty spowodujesz taką kolizję. Nie ma sensu ryzykować. Zawczasu zadbaj o ubezpieczenie.
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2017-03-18, 23:21, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi