My Navia Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum
Regulamin oraz opis zmian w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2015-08-28, 12:12
Automapa a Win Mobile 7/8 (WindowsPhone)
Autor Wiadomość
Bilunia 
Maestro GPS

Wysłany: 2015-08-28, 12:37   

AQQ jak zwykle szuka jeleni, którzy za nich będą szukali co "profesjonaliści" skopsali i podsyłali zgłoszenia. To, że na tym co dają do testów nie da się jeździć, to dla nich nie ma znaczenia. A niuńki się cieszą, że coś dostali, nawet jeżeli za friko.
To normalna żenada i podejście niegodne szanującej się firmy.
W dotychczasowej działalności AQQ bazuje na porządnych mapach, zawierających najbogatszą bazę POI. Tylko że mapy i ich zawartość, to nie do końca zasługa AQQ.
Czy tam naprawdę nie ma ludzi, którzy w granicach firmy potrafią zrobić porządny program ??

no_taki
Maestro GPS

Wysłany: 2015-08-28, 16:17   

jacekp1313 napisał/a:
przecież poradzili sobie nawet z "nieznikającym kręciołem".
A ja nawet nie wiem, co to jest za cudo...

No wiesz !!! Nie wiesz c to kultowy kręcioł w AM ?
Wstyd !!! :evil:

P.S klepsydra :mrgreen: :mrgreen:

hipeck 
GPS instruktor

Wysłany: 2015-08-28, 21:19   

Znikanie map to nie tylko domena AM. Tak samo mam w MapaMap android. Co 3-4 uruchomienie nie ma map. Pobiera dane programu na nowo i trzeba ściągać mapy i przywracać nr seryjny. Support MM nie potrafi rozwiazac problemu. pozdr

wkielbasa 
azymut

Wysłany: 2015-09-29, 19:57   

Witam. Czy próbował ktoś słodzić instalkę na WP

dvd79 
GPS instruktor

Wysłany: 2015-12-14, 18:43   

wkielbasa napisał/a:
Witam. Czy próbował ktoś słodzić instalkę na WP

Zabierałem się za to. Narazie nici ze słodzenia, a to dlatego że IDA nie potrafi debugować plików z WP, chyba że czegoś nie wiem...

henryk57 
Waypoint

Wysłany: 2016-05-11, 19:00   Najnowsza AutoMapa dla Windows Phone

Najnowsza wersja aplikacji AutoMapa dla Windows Phone posiada obecnie numer 1.0.3.76. Z kolei mapy posiadają oznaczenie o numerze 1604.

Po okresie zakończenia beta testów aplikacja jest już dostępna w wersji stabilnej.

Niestety nie udało mi się byc szczęśliwym uczestnikiem testów, ponieważ omyłkowo zalogowałem się w AutoMapie pod moim głównym adresem z poczty gmail, a to miał byc adres jak się loguje do microsoftu, czyli z domeną outlook. Potem dostawałem kolejne wesje testowe na komórkę, ale nie mogłem z tego korzystać z uwagi na ww. błąd przy logowaniu.

Może ktoś potrafi udostępnić AutoMapę na telefon komórkowy z systemem Windows Phone jak wyżej.
Temat jest nowy, ale z pewnością jest wielu posiadaczy komórek z WP, którzy znają AM i teraz mogą z niej korzystać. (wcześniej miałem androida i wiem jak dobra jest AM). Nawet zastanawiam się dlaczego nikt tego tematu nie podjął i nie pyta o to. :-/

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2016-05-12, 07:02 ]

-------------------------------------------------------------------------
Przeniosłem z Nawigacja na Windows Phone

tommio
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2016-06-08, 19:24   

Panie i panowie Automapa na winMobile 8.1 i 10 dostępne w sklepie dla wszystkich. Chciało by się powiedzieć NARESZCIE :mrgreen: .

no_taki
Maestro GPS

Wysłany: 2016-06-08, 20:02   

Pytanie - jak sie na tych systemach sprawuje, bo z faktu, że jest dostepna niewiele wynika :-)

henryk57 
Waypoint

Wysłany: 2016-06-08, 20:04   

dzięki Tommio za info.
Od czasu jak zmieniłem telefon androida na windows phone musiałem zapomnieć o AutoMapie.
Zacząłem korzystać z innych programów nawigacyjnych.
Zobaczę, czy będę teraz zainteresowany AM na nowo. (ale pewnie tak :-)

tommio
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2016-06-09, 14:32   

no_taki napisał/a:
Pytanie - jak sie na tych systemach sprawuje, bo z faktu, że jest dostepna niewiele wynika :-)

Choroby "wieku dziecięcego" mogą być, aby nie przerodziły się w przewlekłe. :lol:

Przemyslav 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2016-07-14, 12:13   

Witam :) Czy już jest może wersja AM na Windows Phone 10 zwitaminizowana? Lub nawet sam plik instalacyjny?

Siema_CoTam
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2016-11-05, 18:50   

Przemyslav napisał/a:
Witam :) Czy już jest może wersja AM na Windows Phone 10 zwitaminizowana? Lub nawet sam plik instalacyjny?

Nie słyszałem jeszcze o aplikacji na WM10M z witaminką.

henryk57 
Waypoint

Wysłany: 2016-11-05, 20:11   

Cytat:
Nie słyszałem jeszcze o aplikacji na WM10M z witaminką.

Oj, byłbym bardzo zaskoczony, jeśli ktoś popracuje nad tym, z tego prostego powodu, że tylko około kilkanaście procent telefonów posiada system Windows Phone 10 (lub WP 8.1) i po prostu chyba nie znajdzie się ktoś taki.

Wcześniej wgrałem 7-dniową wersję testową, ale akurat wtedy nie miałem okazji przetestować AM, a teraz po wygaśnięciu tej 7-dniowej licencji można używać tylko samej mapy, bez funkcji nawigacji.

adijos93 
GPS instruktor
Honor 4C

Wysłany: 2017-06-28, 14:19   

I dziś oficjalnie napisali,że projekt Automapa Windows Phone/ Mobile 10 upada ;)

info z ich fb:
Cytat:

NIestety ten dzień zbliżał się nieuchronnie.
Windows Phone a później jego następca, Windows 10 Mobile nie zaskarbiły sobie serc użytkowników w Polsce i na świecie. Z miesiąca na miesiąc obserwujemy wyraźny spadek zainteresowania tą platformą na korzyść Androida i iOS. Według raportu firmy Gartner, na koniec 2016 roku zaledwie 0,3% urządzeń na świecie korzystało z rozwiązania firmy Microsoft.

Brakuje również nowych urządzeń, które stawiałyby czoła nowym wyzwaniom rynkowym. Również sam Microsoft wycofał się z produkcji urządzeń. W tej sytuacji podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu wsparcia dla systemu Windows 10 Mobile oraz Windows Phone, a co za tym idzie, o zaprzestaniu sprzedaży nowych licencji od dnia 1 lipca 2017 roku.

Jeśli macie jednak AutoMapę na jedną z tych platform - nie martwcie się. Póki Wasza licencja jest ważna - możecie korzystać z programu i będziecie otrzymywali aktualizację map.

Mamy również dla Was możliwość przeniesienia licencji z Windows Phone/ Windows 10 Mobile na Androida lub iOS.
Możliwe to będzie po kontakcie z naszym Działem Wsparcia pod adresem pomoc@AutoMapa.pl, telefonicznie, pod numerami: 22 8590240 i 22 5846000 lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Szkoda, że Microsoftowi ten system po prostu nie wyszedł. Mamy nadzieję, że prace nad nowym systemem mobilnym giganta z Redmond będą szły pełną parą a zapowiadany Surface Phone sprawi, że z przyjemnością przygotujemy AutoMapę na nową platformę Microsoftu.

henryk57 
Waypoint

Wysłany: 2017-06-28, 14:54   

wcześniej miałem Androida, 1,5 roku temu dość przypadkowo zostałem użytkownikiem nowego telefonu z Windows Phone. Z początku traktowałem to jako ciekawostkę, coś nowego. Z czasem po różnych drobnych perypetiach polubiłem ten system.
Gdybym miał dalej wybór, to chętnie zostaję przy WP mimo, że jest skromniejszy wybór aplikacji.
Mam zainstalowanych kilkadziesiąt aplikacji. (od bankowych, przez nawigacje, medialne, społecznościowe i wiele innych)
Obecnie jestem zadowolonym użytkownikiem WP.
Chyba jednak ludzie w Microsoft pracują aktywnie nadal, skoro w Sklepie dość często pojawiają się drobne aktualizacje systemu.

Odpowiedz do tematu