Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
50.9 - rózne pytania
Autor Wiadomość
qwerty01
Waypoint

Wysłany: 2013-02-10, 18:52   

Niestety w dniu dzisiejszym moja Akira MM 3512-A3 wyzionęła ducha. :(
Rozglądam się nad nową nawigacją rozważam zakup 50.9. Jednak z tego co widzę to ma małą rozdzielczość: 480x272 i WinCE 5. Jest to najmocniejszy 5 calowy GPS obecnie dostępny na rynku do 256 zł?
Akira łapała sygnał nawet jak leżała między fotelami (Lark będzie tak samo czuły?). Co z wydajnością (nie chcę mieć pokazu slajdów).

[ Dodano: 2013-02-26, 18:49 ]
Kupiłem i mam drobny problem. Otóż brakuje mi rysika w komplecie. Tam gdzie powinien być (w nawigacji) jest tylko jakaś zaślepka. :( Sprzęt kupiony w agito.

bialymiro
azymut

Wysłany: 2013-04-06, 07:28   

qwerty01 napisał/a:
brakuje mi rysika w komplecie.

Kolego z tym rysikiem to i ja miałem problem ze znalezieniem zaślepka owszem jest w nawigacji zamiast rysika , a rysik znajduje sie przy podstawie w ktorą nawigacje przymocowujesz do uchwytu na szybe
POZDROWIENIA
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2013-04-06, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  

kolan18
azymut

Wysłany: 2013-05-06, 22:03   

Witam,
w moim 50.9 nie mogę włączyć komunikatów głosowych, mogę ustawiać głośność ale nie chcą się włączyć próbowałem resetu, przywrócenie ustawień domyślnych i nic nie pomaga. Można to jakoś włączyć ?

___Olivia_ 
Maestro GPS

Pomogła: 183 razy
Wysłany: 2013-05-06, 22:24   

kolan18,
Sprawdź czy masz włączony transmiter FM, jeśli tak, to go wyłącz i wróci wszystko do normy.

gothic77
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-11-16, 21:38   

Jak w temacie są różne pytania dotyczące nawigacji Lark 50.9 to zadam takie:
- czy ktoś się bawił z opcją DUN?

Poszukałem trochę po necie, ale nie ma bezpośrednio do Larka info.

Zainstalowałem sobie prog. na telefonie BlueDUN (android) i wszystko ok do momentu kiedy wchodzę w ustawiania IE w nawigacji. Po wyborze, że jestem z PL mam jedynie dostęp do ERY i jakiejś IDEA jak dobrze pamiętam.
Nie mam opcji z ORANGE, bo z tego mam nr telefonu.

Leciałem po kolei i na chwilkę coś załapało przy którejś z opcji ERA, ale to był ułamek sek. kiedy pojawiła się strona onet.pl i na tym się zakończyła moja przygoda :)

Można jakoś ustawić, aby chodziło prawidłowo czy może jakiś inny kraj do wyboru?
- sprawdzałem UK oraz Francje... niestety nie udało mi się nic wykombinować

leszel
Waypoint

Wysłany: 2016-04-13, 14:29   

Co za beznadziejny wyświetlacz ma ta nawigacja. Czy nikt dotąd tego nie zauważył?

czytaczforum 
Waypoint

Wysłany: 2016-08-18, 16:14   

Nie zakładałem osobnego wątku i postanowiłem zadać moje pytanie w tym.Mam larka 50.9.W chwili wyłączenia zapłonu w aucie nie mam zasilania w zapalniczce przez co lark wyłącza się.Po włączeniu zasilania lark uruchamia sie ponownie jednak zaczynają sie schody.Szukanie sygnału gps, zwiechy.Mam tez myNavi5 która to nie reaguje na wyłącznie zapłonu.Co mam zrobić aby lark pozostawał też bez reakcji.Podejrzewam,że należy dokonać jakiegoś wpisu w winCE. Dodam,że nie ma tu znaczenia program nawigacyjny.

Odpowiedz do tematu