My Navia Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum
Regulamin oraz opis zmian w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
35AT backup, reanimacja, problemy z uruchomieniem
Autor Wiadomość
kak-tus
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-08-30, 15:01   

Witam,
już od dłuższego czasu walczę z niesprawną navigacją. Problem jest w płycie głównej. Niestety jak pisałem wyżej nie mam na nią już gwarancji więc mam pytanie gdzie można kupić do mojego urządzenia płytę główną i czy może ktoś się orientuje w jakich urządzeniach były jeszcze one montowane, może udało by mi się z 2 navi zrobić jedno sprawne. W moim urządzeniu mam płytę L26A_V1.4
A tak wygląda moja płyta:

Dymsha
azymut

Wysłany: 2013-11-23, 08:54   

Witam.
Nie mogę uruchomić swojego AT. Mam wrażenie, że problem jest na styku bateria-urządzenie, bo kilka razy udało mi się ją uruchomić jak coś pogrzebałem przy stykach. Ale w obecnej chwili nie wstaje w ogóle. Czy urządzenie powinno dać się uruchomić bez baterii w środku, bo moje nie uruchamia się. Czy to może być wina baterii, czy raczej coś w Larku nie halo?

KuraśTcz 
azymut

Wysłany: 2013-12-05, 21:26   

Witam .
Podłączam się pod temat, nie mogę uruchomić navi lark 35at ,bateria naładowana z osobnego źródła w telefonie Nokia (nie posiadam auta).
Do rzeczy:
Podłączyłem pod kompa świeci się cały czas czerwona dioda z prawej strony ,czy naładowana bateria nie powinna zmienić diody np.na zielony ?
Generalnie navi jest nowa ,prosto ze sklepu wysyłkowego ,ekran czarny ,przycisk power nie włącza nawigacji ,co jest grane ?
Resetowałem ,zmieniałem baterie i nic ,nadal czarny ekran .
Dzięki za sugestie .

[ Dodano: 2013-12-06, 16:47 ]
:roll:
Nic ? Żadnej choćby nie na temat odpowiedzi ? ;)

[ Dodano: 2014-01-23, 18:14 ]
No dobra ,oddałem navigację do serwisu otrzymałem kolejną i działa :mrgreen:

Ranid 
Waypoint

Wysłany: 2014-02-17, 17:01   

Parę dni temu kupiłem nową navi Lark 35AT i co się okazało wszystko było orginalnie zapakowane ale bateria zapasowa była luzem [rozpakowana]ta co była w navi to działa ale ta druga w żaden sposób się nie naładuje nawet 2 dni.Z opinii innych wynika że każda zapasowa jest padnięta bo navi jest to stary model i niektóre mogą w sklepie leżeć 3 lata,do sprzedaży dają nową.Gdzie kupić baterię może ktoś ma namiary.

maba
azymut

Wysłany: 2014-02-19, 23:49   

najlepiej idź do sklepu żeby ci wymienili, jeśli nie mają na stanie to napsiz lub zadzwoń jaka sytuacja zaszła do larka jeśli się nie da to się spytaj gdzie taką baterię kupić i do jakich modeli ta bateria pasuje, tak to będziesz wiedział co konkretnie szukać. Bo najlepsze jest to że te baterie wcale nie są oznakowane jaki model albo chociaż podstawy ile mocy i jaka pojemność

KuraśTcz 
azymut

Wysłany: 2014-03-16, 17:11   

Takie baterie stosują w Nokiach ,testowałem BL-5J 1320 mAh ,nawigacja dziala na niej .

Ranid 
Waypoint

Wysłany: 2014-06-08, 08:16   

Problem z uruchamianiem-mam ją podłączoną w guadzie cały czas do prądu prosto z aku 12V i do tej pory włączała sie za każdym razem ale ostatnio nie chce wystartować,przed każdym włączeniem muszę robić reset,co jest nie tak.

Nawigacja wysłana do serwisu Larka [gwarancja] serwis odpisał że wysłał ją do producenta w celu wymiany na nową ale już mineło 2 miesiące i cisza,gdzie ten producent jest w Chinach że tyle czasu trzeba czekać,może ktoś miał podobny problem.

[ Dodano: 2015-11-05, 11:41 ]
Nawigacja wysłana do serwisu Larka [gwarancja] serwis odpisał że wysłał ją do producenta w celu wymiany na nową ale już mineło 2 miesiące i cisza,gdzie ten producent jest w Chinach że tyle czasu trzeba czekać,może ktoś miał podobny problem.

Bartosz S.
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2016-01-21, 20:39   Lark 35AT sie nie uruchamia...

Bry...
Jesienią odpiąłem Larka od motocykla i schowałem do szyfladu.
Kilka dni temu postanowiłem zaktualizować mapy i zonk...
Lark sie nie chce uruchomic.
Z baterią, bez baterii, z kartą czy bez - nie ma znaczenia...

Ma ktoś jakiś pomysł?

[ Komentarz dodany przez: ___Olivia_: 2016-01-21, 20:48 ]
Przeniosłam do odpowiedniego tematu.
Regulamin punkt 3.

Paweeel 
azymut

Wysłany: 2016-08-06, 01:02   Problemy z uruchomieniem.

Witam,

Na wstępie chciałbym się przywitać.

Mój problem w larku 35AT polega na tym, że nie zawsze się uruchamia, czasem uruchamia się bez problemu, a czasem trzeba kombinować, wciskać reset, ogólnie próbować aż zaskoczy. Jak już zaskoczy to działa. Bateria się ładuje, wszystko niby ok, ale to włączanie.

Nie było nic wgrywane, używany na lark map.

Ma ktoś pomysł co z nią zrobić, bo trochę mi jej szkoda, a na moje potrzeby i na motocykl jest w sam raz.

Pozdrawiam

Ranid 
Waypoint

Wysłany: 2016-08-06, 08:46   

Miałem tak samo bez resetu nie dawała się wąłczyć oddałem do serwisu [3 miesiace do końca gwarancji] odpowiedż aktualnie nie produkują i nie ma możliwości naprawy,oddali pieniądze.Radzę kupić coś lepszego a jest w czym wybierać.

Paweeel 
azymut

Wysłany: 2016-08-06, 09:13   

Ja już nie mam na nią gwarancji. Ta nawigacja w zupełności mi wystarcza, tylko to uruchamianie. Typowo motocyklowe nawigacje są dość drogie, a tylko do tego jej używam, bo w aucie korzystam z navi w telefonie.

Odpowiedz do tematu